Silvestr na pláži (TV pořad)

Talk-show / Komedie / Hudební

Česko, 2011, 130 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (11)

• castor

O Silvestru, onomu mejdanovému dni na povel, se tuzemské televize každým rokem předhání, která přinese větší kravinu. Primácký Silvestr na pláži se pro svou uječenost, nevtipnost, playbackovost a ryzí zbytečnost řadí hodně vysoko..(1.1.2012)

• kingik

Propad do temnot. Tak se jmenoval jeden horor. Tohle byl taky horor, ale po česku a měl bavit diváka, protože Silvestr znamená automaticky bavit se na povel. Jenže nějak jsem si zvykl, že to, co natočí Adamec nikdy pobavit nemůže. Znechutit, umí tak, jako ještě nikdo před ním. A Hámu vidět v bazénu, to je horší než ho vidět v TAXÍKu. 0%(1.1.2012)

• Beastmaster4

Stejně, jako u "Česko Slovensko má Silvestra": proč psát komentář k něčemu, co je vlastně jednodenní záležitost?! Možná z hecu nebo jako varování před podobnýma hovadinama na příští rok. Aleš Háma je katastrofa sama o sobě, nechat ho uvádět silvestrovskou zábavu byla sebevražda. Tyhle pořady plný playbacků mi už lezou krkem, ale když Háma spustil, plavajíc v bazénu, to už bylo maximum, co dokážu rozdejchat, tohle opravdu ne....doufám, že to byl poslední Silvestr strávený u takhle debilních pořadů :-((1.1.2012)

• jezurka42

DĚS BĚS...0%(18.1.2012)

• Sfinkter

Pořad pro mimoně jako jsem já, kteří na silvestra zůstali doma na gauči. Vše završilo extrémně trapné playbackové vystoupení "rasty" Šepse, který by si nyní měl vytrhat dredy a chytit se za ruku s tou největší mladou pseudocelebrit špínou Česka (Sámer, Hanychová atd). Jedna poctivá hvězda za malé cirkusáky, kteří mě svým vystoupením ala piráti z karibiku vyrazili dech.(1.1.2012)

• Paity

Prima se snažila konkurovat TV Nova a jejím přitroublým silvestrovským pořadům a tak uspořádala show na pláži. Odpad!(19.8.2013)

• Martin_W

Nápad bezpochyby odpadový, ale v porovnání s ostatními televizemi se to ještě dalo zkousnout.(2.1.2012)

• lubospoti

Prakticky jakýkoliv "novodobý" televizní Silvestr stál za starou bačkoru. Přesně za tu, kterou si televizní divák natáhne na nohy, posadí se před bednu a očekává tu správnou estrádu. A v takové správné estrádě nesmí chybět žádná z tuzemských "celebrit", žádná "superstar" se svým playbackovým číslem a ta správná porce trapných fórků. No a až to člověk všechno přetrpí (společně s oschlými chlebíčky před televizí), tak si může o půlnoci konečně otevřít šampaňské, dát pusu mámě a spokojeně si zalézt do postele s pocitem, že jsme si ten Silvestr letos zase pořádně užili. Navíc postupem času bylo poznat, že televize na podobných estrádách čím dál víc šetří.(21.2.2016)

• Olík

Plusy aquaparkového zakončení roku televize Prima: Tereza Kerndlová v plavkách, Gabriela Partyšová v plavkách, trapnomagik Richard Nedvěd v civilu a……………….no to bylo asi všechno!(2.1.2012)

• Mara12

Peklo televizní zábavy, od něhož vás bohužel neochrání ani alkohol.(1.1.2012)

• angel.CZ

Zase ? Rádoby vtipný pořad na remake TV novy před několika lety, ještě že je to jen hoďku a ne už od 18:00 jak to bejvávalo, jinak vidět Hámu jak se koupe a přitom zpívá na playback (není sám) tohle poslední den v roce opravdu NECHCI ! Za Nedvěda !! 20%(31.12.2011)