Reklama

Reklama

Zničeno ve vteřině

(TV seriál)
  • USA Destroyed in Seconds
Dokumentární / Reality-TV
USA, 2008, 30 min

Režie:

Adam Havener

Hrají:

Ron Pitts

Obsahy(1)

Reality/dokument zobrazující skutečné a někdy i smrtelné nehody, kuriózní neštěstí anebo různé tragédie zachycené pohotovými přihlížejícími na své videokamery. (CliffLee)

Recenze (20)

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Hviezda dole za športový komentár pri niekedy smrteľných nehodách. Ešteže si ľudia neveria a máju všade povešané priemyselné kamery a podobné šmírovacie zariadenia, ktoré zachytia aj nie časté javy. Tento seriál ukazuje rôzne automobilové nahánačky (a nielen s autami), športové neštastia, letecké katastrofy, živelné pohromy a podobné skutočné udalosti, na ktoré sa síce radi pozeráme vo filmoch, pri ktorých vieme, že ide o fikciu, no pri týchto reálnych záberoch niekedy behá mráz po chrbte a v žalúdky nepríjemný pocit. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Nekvalitné "houm" videjká z celého sveta ako na youtube, do ktorých je vložený nejaký komentár a ktoré sú 5 až 10 opakované a spomaľované. Aj keď niekedy navonok niektoré pády či zosuny zaujmú, autori si z týmto "dokumentom" veľa práce nemuseli dať. Okrem toho, sa vám to po pár dieloch zunuje, pretože videjká nie sú veľmi "originálne" - opakujú sa neustále vždy tieto veci: pády a havárie nejakých rýchlošialencov na bicykloch, autách, člnoch, lietadlách či helikoptérach, havárky na križovatkách a pri zastaveniach policajtov na krajnici, pády, požiare a výbuchy budov, tornáda. Videných 19 dielov. Hodnotenie: 45% ()

Reklama

Ded@M@tes 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelné videa ze života lidí, kteří hodně hazardují se svými životy a měli dost štěstí a vyvázli jen s mnoha zraněními na těle. Škoda jen, že se mockrát opakuje vyprávění a někdy to zdržuje a nepůsobí to zrovna nejlíp. / Viděné epizody 7.dílů / Sleduji nepravidelně ( Hodnocení: 7/10 ) ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Člověka obvykle potěší, když slyší o neštěstí a ještě lepší je, když to neštěstí vidí. Já mám ale radši něco pozitivnějšího, takže černou kroniku nečtu, na zprávy na Nově se nedívám a tohle ničení zdraví a materiálu jsem zahlédl spíše omylem. Ono by se mi to nakonec určitě líbilo, tedy kdyby se záběry lidského selhání neustále zpomaleně neopakovaly a zbytečně se tak nenatahovala stopáž viděného přibližně na pětinásobek. ()

Peytl 

všechny recenze uživatele

Jedno krásné a nevinně vypadající čtvrteční odpoledne na Východním pobřeží, kdy ptáci vítali nástup jara a včelka na mě mrkla složeným okem, kdy nikdo nemohl ani ve snu tušit, že by se mohlo něco....................................Jedno krásné a nevinně vypadající čtvrteční odpoledne na Východním pobřeží, kdy ptáci vítali nástup jara a včelka na mě mrkla složeným okem, kdy nikdo nemohl ani ve snu tušit, že by se mohlo něco...... grandiózně zesrat! Nicméně se nakonec k nějaké explozi, pádu, či uklouznutí na slupce z ryby dočkáte, jen bych s těmi vteřinami tolik neprovokoval, když vám dvakrát roztaje cuc na kládě v čokoládě, než se opravdu něco uděje, začne být jeden mírně nervózní....druhý i značně nasraný. Výkřiky natáčejících i komentátorů jsou takovým milým překladatelským ořechem a vlastní kapitolou...shit kontra šmankote mě vždy musí naprosto zaslouženě pobavit. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama