Lovcova modlitba

For the Dogs

Akční / Thriller

USA, 2017, 91 min

• Chrustyn

Mostow není špatný řemeslník a takový Terminátor 3, je velice příjemnou součástí série a hlavně skvělým akčním filmem. Bohužel po (po právu) neúspěšných "Náhradnících" zmizel do ústraní a velká plátna asi nadobro opustil. Stejně jako Sam Worthington, který si užil svých 15 minut slávy s Avatarem a poté se po něm slehla zem a občas byl viděn v nějakých méně výrazných rolích (vyjma Terminátora 4). Tito dva odpadlíci se sešli a natočili po všech směrech absolutně nevýrazný a nudný akčňák bez akce, který se snaží jít ve šlépějích Leona a jiných podobných filmů. Není to s*ačka, ale nemá to vůbec nic, čím diváka potěšit, nebo aspoň slušně pobavit.(13.5.2017)

• tron

Pomsta Terminátorov. Režisér a scenáristi T3 a herec z T4 sa stretli v rutinnom béčku o polepšenom nájomnom vrahovi. Našťastie je to krátke, cca hodinka a pol, čiže sa to dá zvládnuť. Ale i tak bije do očí celková (pod)priemernosť tohto projektu (ktorý neviem prečo Sama Worthingtona zlákal až do takej miery, že ho aj produkoval). Neobjavný scenár plný strašne zostarnutých klišé a zvratov, béčkarské tváre v podporných rolách, unavená réžia a mdlé akčné sekvencie.(29.5.2017)

• Cinematrix

Sam Worthington měl obrovské štěstí, když ho James Cameron obsadil do role chromého mariňáka ve svém Avataru. Cameron tehdy hledal nevýrazného, ničím nevybočujícího herce, který by se stal Avatarem, kde by vyniknul kontrast. Od té doby je Sam Worthington na špičce a hraje pořád samé nevýrazné, ničím nevybočující role, přestože scénář už to dávno nevyžaduje. Ten herec prostě na víc nemá a drží se na slávě filmu, kde hrál jen štěk. V tomto filmu představuje feťáka, nájemného vraha a člověka, který o všechno přišel. Všichni po něm jdou, protože se rozhodl ochraňovat puberťačku, kterou měl zabít. Scénář jak víno, kde by dobrej herec vytáhl svůj potenciál na maximum. Snažil jsem se to sledovat, úplně jsem v tý roli viděl třeba Staloneho nebo Stathama... Jenže to trošku pokazila moje přítelkyně, která se mne zeptala právě ve chvíli, kdy jsem si myslel, že to bude nejnapínavější, jestli bych jí neudělal bramboráky, až to skončí. U dobrého filmu má chuť na mě.(28.6.2017)

• Lacike

Neskutocne nezazivne natoceny akcniak s obohratou zapletkou. Pri dialogovych scenach som zaspaval a vôbec ma nezaujimali postavy ani dej. Akcia je zase fadne natocena, pokial sa po niekom striela, alebo sledujeme nejaku tu nahanacku. Ak dôjde na bitku, tak je to zase zbesilo neprehladne zostrihane. Aj ked ma film R-kovy rating, tak okrem nejakych tych fuckov to cely cas pôsobi bezzubo a bez krvi. Jedinym plusom filmu je, ze nevyzera podfinancovane ako videoSeagalovky ale kvalitativne to je aj tak na rovnakej urovni. 1/10 .(10.5.2017)

• malylada

Naprostý Shit !!! Proč má proboha Sam zapotřebí hrát v těchto béčkách v Seagalovském stylu. Celý film se snaží tvářit vážně, hrát si na drama a má to naprosto opačný efekt. Jednání postav, jakým způsobem jsou napsané vztahové záležitosti, se rovná naprostému podprůměru. Není to ani tak nuda, jak spíše otravný film. Akce vůbec nepomáhá ke zlepšení celkového dojmu a je to naprosto stejná mizérie. Letos jsem moc horších filmů neviděl......3/10(20.6.2017)