Strašení

(TV seriál)
všechny plakáty

Série(10) / Epizody(105)

Dokumentárny seriál z dielne Discovery Channel, mapujúci niektoré z najstrašidelnejších príbehov, ktoré sa odohrali na rôznych miestach Ameriky. V rekonštrukciách zobrazuje paranormálne udalosti od ich nástupu, cez pôvod v minulosti a ich riešenie za pomoci médií, komunikujúcich so záhrobím či rôznych rituálov, až po záver, ktorý je však vo svete medzi nebom a zemou vždy otázny... A nie vždy k nemu vedie bezpečná cesta. (marrrrian)

tribican

Totálně předvídatelná sranda v dokumentárním stylu. "Děsivá" hudba, přehnaně dramatický komentář i střihy a efekty jak z indické telenovely ve mně zanechávají spíš komediální dojem z celé série. Jednou za čas se leknete, ale jinak je to fakt k popukání; zvlášť céčkoví herci a jejich "strach" či "šok" mě vždycky dostanou. Očividně seriál pro Amíky, nic pro mě. 50 % ()

Domonte

Jednoznačně nejpoutavější seriál s tematikou duchařiny navíc podle skutečných událostí. Že existuje něco mezi nebem a zemí je známo, ale upřímně,nikdy bych se nechtěl dostat do takových situací, jaké můžeme vidět v každé epizodě tohoto seriálu, protože sám nevím, jak bych se zachoval,pokud bych teda přímo nezešílel.... Pro maximálně silný požitek určitě doporučuju snímek sledovat jedině v noci. ()

joker211

tento seriál pozerávam na discovery v nočných hodinách a o to viac mi behajú zimomriavky po tele. Neraz sa bojím ísť aj na záchod. Nie to už preháňam. Ale aj tak je to veľmi znepokojujúce, keď si človek uvedomí, že ide o skutočné príbehy a nie o fikcie amerických režisérov ako je paranormal activity. ()