Jednoznačně nejpoutavější seriál s tematikou duchařiny navíc podle skutečných událostí. Že existuje něco mezi nebem a zemí je známo, ale upřímně,nikdy bych se nechtěl dostat do takových situací, jaké můžeme vidět v každé epizodě tohoto seriálu, protože sám nevím, jak bych se zachoval,pokud bych teda přímo nezešílel.... Pro maximálně silný požitek určitě doporučuju snímek sledovat jedině v noci.(11.2.2014)

Nejstrašidelnější pořad na Discovery. Musíte u toho přemýšlet, co byste dělali, kdyby se to začalo dít vám...(21.7.2012)

tento seriál pozerávam na discovery v nočných hodinách a o to viac mi behajú zimomriavky po tele. Neraz sa bojím ísť aj na záchod. Nie to už preháňam. Ale aj tak je to veľmi znepokojujúce, keď si človek uvedomí, že ide o skutočné príbehy a nie o fikcie amerických režisérov ako je paranormal activity.(5.6.2012)

• ARI50

Průměrný seriál.(23.9.2016)

"Bojíte se tmy" pro dospělé.(4.5.2015)