Enšpígl

S ohledem na společnost o které film pojednává jsem čekal trošku jinou dávku než takovýto čajíček. Pár scén napovědělo, kudy se měl ubírat celý film, aby bylo napětí tak husté že by se dalo krájet, ale tady to rozkrájel Brad Furman dřív než bylo třeba. Víc Dianky by taky neškodilo, ale to je spíš osobní záležitost. ()

T2

Rozpočet $28miliónovTržby USA $15,436,808Tržby Celosvetovo $21,011,110▐ Príbeh témou zaujímavý aj obsadenie dobré ale nemá to ako celok patričné grády, ktoré by si to zaslúžilo. /55%/ ()

Radek99

Téměř dokonalý celovečerní kříženec vynikajících drogových seriálů Narcos a Breaking Bad s akcentovaným rozměrem dvojakosti a citové angažovanosti infiltračního nasazení z legendárního Krycího jména Donnie Brasco. Brad Furman je schopný režisér, což dokázal už třeba v atmosférou trochu podobném Obhájci, i nyní natočil staromilsky pojatý thriller (odkazující na to nejlepší ze Scorseseho), který skvěle dokresluje výše zmíněná audiovizuální díla. Bryan Cranston po neméně vynikajícím hereckém výkonu v Trumbovi znovu přesvědčivě ztvárnil part hrdiny s předobrazem ve skutečném světě, už od časů Perníkového táty je to můj oblíbený herec. Skvělé řemeslo, silný ,,drajv"... Tohle je film pro dospělého a jsem rád, že se v záplavě těch teenagersky cílených limonád podobný druh filmů ještě vůbec točí. Jen osobní douška - Pabla Escobara už by odteď měl hrát ve všech filmech výhradně jen Wagner Moura :-) ()

Fr

,,MYSLÍM, ŽE TO DĚLÁME OBRÁCENĚ. SLEDUJEME DROGY, ABYCHOM SE DOSTALI K TĚM GRÁZLŮM. CO KDYBYCHOM SLEDOVALI PENÍZE?...“ /// Vyprávění, který je (asi věrně) podobný týhle práci – trpělivou prací a malými krůčky pronikáme hloub a hloub k velkým rybám, který se podíleli na praní prachů pro Escobara. Oproti Narcos slabota. Možná trochu lepší než Black Mass. Baví mě hlavně přehlídka toho, na co všechno musíte mít v jistý chvíli žaludek. Film pro fandy drogový kinematografie. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Autobiografii Roberta Mazura „The Infiltrator: My Secret Life Inside the Dirty Banks Behind Pablo Escobar's Medellín Cartel“, kterou napsal v roce 2009, neznám. 2.) Peru prachy pro Vietnamce. 3.) Thx za titule „setoss0“ a „majo0007“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Dever

// Distributor: Broad Green Pictures // Počet premietajúcich kín v USA: 1,601 // Otvárací Víkend v USA: $5,303,775 // ()

EvilPhoEniX

Příliš jsem nečekal a i přes pomalejší vyprávění jsem se nenudil. Bryan Cranston odvádí skvělou práci a místy je film i slušně napínavý, díky znepokojivým momentům a kšeftům. Dojde i na krev a finále je víc než obstojné. Kdo rád mexické kartely bude spokojen.75% ()

tron

„Neznášam obleky. Vyzerám v nich ako čašník.“ – „Tak mi dones kávu.“ – „Smotanu mám pri sebe.“ Páčilo sa mi, že to bolo cielené na dospelého diváka, ale miestami slušná nuda. Herci dobrí (ale spomedzi celej tej strašnej vážnosti ma nakoniec aj tak najviac bavil blázon John Leguizamo, ktorého hláška o Shakespearovi pobaví každého, kto vie, v čom kedysi hral). Retro osemdesiatková atmosféra tiež. Viacero scén super. Niektoré veci nesedia (spočiatku kladený dôraz na postavy, ktoré nakoniec do príbehu nič nevnesú a na dlhé obdobia miznú z plátna). A nepochopil som, prečo hneď nenabonzoval obsah kufríka, keď videl, čo je vnútri. A keďže sme s pani manželkou pár týždňov predtým videli Barry Seala s Cruiseom, potešila nás zmienka o ňom. ()

dO_od

// Takovej svéráznější Breaking Bad pozpátku, veselejší Narcos, nebo uvolněný Sicario, ve kterém sice pořád jde o kejhák, vás ale bude víc zajímat, jestli se hl. postavě rozpadne to manželství, nebo ne. A já říkám, proč ne. 7/10 ()

Jara.Cimrman.jr

"Musíš s nima hrát, musíš s nima chlastat, musíš s nima šoustat. Jen tak si získáš jejich důvěru." To nezní jako úplně nezajímavá pracovní nabídka, ale nejsem si zcela jist, jestli si ji pan Bob dokázal skutečně užít. Mně to vyšlo tak napůl, protože spojení drogových gangů, bankéřů a CIA mi nikdy moc nevonělo. Na druhou stranu Bobovo seznámení se svou budoucí nekomplikovanou snoubenku, zúčtování s pinglem při oslavě výročí s manželkou nebo vygradování závěrečné svatby mě pobavilo i bez kokainu v nose. Takže pokud pro mne někdo má nabídku na infiltraci do nějakého drogového gangu, tak mi ji neváhejte předložit, protože já "hrozně rád" ztrácím soukromí, ohrožuju rodinu a paktuju se s movitými zmetky. Díky, že to dělá někdo za mě. ()

Segrestor

Mládež může v dnešní době vystoupit z matrixu ajfounů a podívat se, jak to dělali jejich dědové v osmdesátých letech. V časech, kdy hlavní výbavou policie v utajení byla kobercová lepící páska a pětikilová VHS kamera pod kšiltovkou. V době, kdy kvůli počítači nezbylo na stole místo, přičemž se data stejně uchovávala na děrných štítcích v budově naproti. A v době, kdy policajti mohli někoho jen tak odbachnout, hehe. Amerika, no. To tenkrát byly i nejlepší filmy. O policajtech. Infiltrátor dá trochu z této doby ochutnat a to je prostě skvělý. Příjemná podívaná. ()

Gilmour93

Vždycky mě fascinují nářky sportovců, jak je to těžké pracovat pod tlakem. Tohle je tlak, vážení.. Pardál Cranston s vizáží Horsta Schimanskiho si své odvede, ale co je to platné, když Furmanův film jede jako na klavíru položený metronom. Když se k tomu ještě přidá, že člověk předem ví jméno autora knižní předlohy, dostává dramatický oblouk další povážlivé trhliny. Ještěže má agent Bob Mazur zkušenosti s praním, protože já na jeho místě bych nyní při každém startování auta propotil košili a nezůstalo by jen u ní.. ()

Kaka

Bohovské téma drog a příběh kde se mihne i ten nejpovolanější z nejpovolanějších - látka jak stvořená pro epický, nebo alespoň hodnotný film. Proto je velká škoda, že The infiltrator vypadá spíše než prvotřídní pecka jako hrdý zástupce rohových dvd půjčoven, kterého si budou půjčovat jen skalní fandové žánru. Mít to lepší layout, kultivovanější, epičtější zpracování a ostřejší tempo, určitě by to bylo mnohem zábavnější. O chlup lepší, než ultraprůser Black Mass, ale z dost podobného těsta s podobnými neduhy. ()

Spiker01

Bryan Cranston s dobrým režijním vedením uhraje všecko. Už po prvním plakátu, kde vypadá jako Stan Lee, jsem očekával utajenou pecku, ke které se mnoho lidí nedostane a musim říct, že už kvůli závěrečnému mega bustu a sličné Diane Kruger to rozhodně stojí za to vidět. Nebezpečně se film opírá o téma Narcos, ale don Pablo se tu naštěstí jenom mihne a Infiltrátor tak stojí na vlastních nohou. O to víc mě to ale láká s blížící se třetí řadou pustit i do onoho seriálu. ()

kulyk

Chuan Pablo asi ani netušil, jak si na něm jednou zástupci hollýchúdů (i jejich přilehlé transoceánské okolí) namastí kapsy u kaftanů, jelikož mají pod jarmulkou a prachy jsou třeba, neboť velký nos tlusté lajny žádá... Ale dobře tomu tak, se střídavými úspěchy se na vlně narkobaronských útrap (víceméně) daří nejen co do zisků, ale i sledovatelnosti. Infiltrátor patří do té lepší ligy, čtyřku nedám jen proto, že mi (na rozdíl od valné většiny spolusledovatelů) přišel Cranston uvěřitlný asi tak, jako Tomio coby bojovník za čistou rasu. Třikrát závorka. Není to příliš? ()

Davies182

Jako, na světě není moc zaměstnání, ve kterých se po zdárném splnění několikaměsíčního projektu dostaví deprimující výčitky svědomí! ()

gogo76

Už som dlhšie nesledoval film s drogovou tématikou, naposledy asi Sicario, ale toto je vydarený film. Obsadenie skvelé, Meno B. Cranston som veľmi nepoznal, jeho seriál Perníkový tatko som nevidel. Po tomto si ho budem pamätať . J. Leguizamo to je klasika, jednoducho stávka na istotu. Má na tieto role všetky predpoklady, Tvár, pichľavé oči, rodený latino a jazyk mexicano, ten týpek hravo zapadne medzi bandu mafiánov a drogových dealerov. Film má mnoho napínavých scén, pretože hlavní hrdinovia nasadzujú svoj krk každý deň, a nikto netuší, ktorý môže byť ten posledný. Príbeh dobre dopĺňa i rodinná linka hlavného predstaviteľa i mladá "falošná nevesta" v podaní D. Kruger. Skutočná postava Roberta Mazura vraj bola na premiére filmu a vyjadril veľkú spokojnosť. Ja tiež. 80%. ()

lamps

Vyspěle podaná špionážní story, která nenudí a výborně rytmizuje vyprávění, ale přece se jí zcela nedaří zdůraznit a využít osobní linii, a ve finále tak dosáhnout výraznější emocionální odezvy. Postavy manželky a Diane Kruger a jejich vztah s hlavním hrdinou nejsou rozvedeny tak, jak by jinak psychologicky laděný scénář vyžadoval, a Furman tak nabízí v podstatě jen hodně kvalitní a napínavou konverzačku, okořeněnou pár úmrtími a překvapivými momenty (Cranston vyšilující v restauraci před vyděšenou manželkou je nezapomenutelný). Přesto je dobře, že tyhle staromilné žánrovky stále vznikají - jsou pořád uvěřitelnější a sympatičtější než všechny akční atrakce dohromady. ()

Anderton

Síce absolútne rutinne nakrútený triler na motívy skutočných udalostí, ale téma je natoľko silná, že to stačí. Réžia necháva priestor pre hercov a Cranston s Leguizamom, ale aj Brettom sa vyfarbili v tom najlepšom svetle. Téma rozpadu rodiny na dvoch príkladoch nevyrušuje a neprebíja boj proti organizovanému zločinu. Infiltrátor krásne ukazuje, aké obrovské riziko na seba berú títo radoví zamestnanci, ktorých komanduje nejaká milf šéfka ako boss zamestnancov Tesca. Film navyše pôsobí aj vo svetle záverečného zhrnutia skutočnosti, akoby si vystačil iba s reálnymi faktami. Asi to nebude úplne pravda, ale aspoň si môžeme povedať, že sme po jeho pozretí o niečo múdrejší. ()