Aljak

Takéto gangsterské krimi-drámy moc nemusím, ale tento námet bol pre mňa dostatočným lákadlom, aby som sa na to pozrel. Ale nejako som sa v tom celom dejovom rámci strácal a miestami nebolo ani jasné, kto je vlastne kto a akú rolu v tom celom zohráva. Samozrejme, tie hlavné postavy boli jasné a ľahko identifikovateľné. Ale celkovo ten štýl mi akosi nesedel a nedokázal udržať moju pozornosť. Bolo to zdĺhavé a niektoré scény prehľadnosť skôr komplikovali ako zlepšovali. Najlepšia bola scénka keď bol Bob na výročnej večery so svojou ženou a doniesli tú tortu :D ()

CinemaRanger

Takřka mohu prohlásit, že se jedná o zklamání. Těšil jsem se na skvělého Bryana a na mexický kartel. Nakonec to je jen taková holá kostra toho, co to mohlo být. Žádné napětí, hodně hluchých míst. Bryan hraje tak na půl a rejža se lajdá. Nejprve jsem dal horší 3 hvězdy, ale když se mi snímek uležel v hlavě, měním na 2. ()

Fr

,,MYSLÍM, ŽE TO DĚLÁME OBRÁCENĚ. SLEDUJEME DROGY, ABYCHOM SE DOSTALI K TĚM GRÁZLŮM. CO KDYBYCHOM SLEDOVALI PENÍZE?...“ /// Vyprávění, který je (asi věrně) podobný týhle práci – trpělivou prací a malými krůčky pronikáme hloub a hloub k velkým rybám, který se podíleli na praní prachů pro Escobara. Oproti Narcos slabota. Možná trochu lepší než Black Mass. Baví mě hlavně přehlídka toho, na co všechno musíte mít v jistý chvíli žaludek. Film pro fandy drogový kinematografie. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Autobiografii Roberta Mazura „The Infiltrator: My Secret Life Inside the Dirty Banks Behind Pablo Escobar's Medellín Cartel“, kterou napsal v roce 2009, neznám. 2.) Peru prachy pro Vietnamce. 3.) Thx za titule „setoss0“ a „majo0007“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Arsenal83

Bryan Cranston opätovne dokázal, že jednoznačne patrí do drogového sveta, či už na strane zákona, alebo kriminality. Pre neho bol snáď tento film i stvorený. Jeho pokojný a suverénny výkon podporuje i Diane Kruger, vzišla z nich prekvapivo dobrá dvojica. Dvojhodinová stopáž mi vôbec nevadila, bavilo ma to a ubehlo to ako voda. Rovnomerné tempo je prerušované len zaujímavými a vzrušujúcimi scénkami, a to diváka musí zaujať. Hoci je film postavený dosť na dialógoch, tie sú záživné a ťahajú celý príbeh. Zároveň je film i obohatením informácií, ktoré sme získali v sérii Narcos. ()

Happens

Dvojí život federálního agenta stojí nervy a vztahy všechny jeho blízké.. Ve výsledku i ty z druhého břehu. Je to takový nabitý snímek, který se snaží být dobrý jako Narcos, ale to jen nedaří se. Po shlédnutí mám rozmazanou stopu jakéhosi krimi akčního snímku. Nic zapamatování hodného. ()

• Soukromé letadlo ve filmu je Learjet 40 (první let 5 .9. 2002), nebo Learjet 45 (první let 7. 10. 1995). Film se ale odehrává v roce 1985. (vojacekr)
  • Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)