Nepolapitelní

Tracers - Najrýchlejší lupiči

Akční

USA, 2015, 93 min

• ywo666

Píííííí čoooooooooo viííííííííí nááááááááá. Keby tam nehral Assface, mohlo to byť lepšie. Bohužial Cam má smolu že ho hral Cum. Inak parkour mám rád. A sú tu dosť dobré opičárny. Čo z toho keď okrem Millera a čínskych vymáhačov, sú všetky postavy neznesiteľné. A ešte aj Millera na konci doserú. Prasodlak mohol aspoň karate použiť. Ale nie, na nejaké dobré bitky zabudnite. Čo z toho, že Marie Avgeropoulos je sexi, keď hrať moc nevie a kozy neukáže. A aj keby vedela hrať, tak by to jej postavu nezachránilo. A scénar písal asi niekto po lobotómií. 2,5* za fakt dobrý parkour a svižné tempo. Možno keby tie kozy ukázala dal by som tri.(24.3.2015)

• ABLABLABLA

Má vůbec cenu komentovat "herecké "výkony""? Hlavní hrdinka vypadala, jakože je konstatně zhulená a dokonce i tak mluvila. Hlavní hrdina byl debil, který zamkne zbrusu nové kolo u pouličního osvětlení, ale stylem, že bych mu to možná zvládla šlohnout i já a pak se diví, že tam to kolo později není. Story je nečekaně tak jednoduchá, jak jen může být. Jediný důvod a taky proč, si to zaslouží ty 2*, je za ten parkour, co tam předvedváděli. To bylo naprosto boží a díky bohu to tvořilo tak polovinu filmu. Zbytek byl sračka. Jo a víte, jak se jinak řekne krádež? Zboží změnilo majitele.(27.7.2015)

Všechny Tyler-wolfovy filmy jsou stejný jak sračka po párcích. Hezky hnědá, tekutá a voňavá. Když ukázal své milé neoholené podpaží ještě všech jeho 5 fanynek musel slintat jak kdyby si strkal klacek do kaďáku, ale což trocha toho nestle nikoho ještě nezabila. Takže skákající tuleň je v modě a rádi se na to podíváme.(11.7.2015)

Ja, ktery nerad chodim po tme ze schodu, je parkour jako z jine planety. Tuto modni zalezitost jsem uz nekolikrat videl v ruznych shotech a musim rict, ze se na to vzdy rad mrknu. Onen parkour je vlastne, dost mozna jediny duvod (pokud nejsi teenager a neobdivujes nekoho z hercu..., ja neznam nikoho...), proc film videt. Ve filmu je ho nastesti dost a natoceno to je velice dobre a svizne, radost pohledet. Film sam o sobe je jinak typicke becko, kterych v USA za rok natoci nekolik vagonu. Tento je alespon v necem originalni.(5.4.2015)

Béčková teenage jednohubka, která nijak neurazí a dá se to. Běhání a triky na střechách a v ulicích jsou fajn a atraktivní na pohled, se zápletkou už je to horší, jako kdyby ji vymyslel režisér nováckejch pořadů typu Rande či Kolotoč. Hlavní ženská postava je ale atraktivní a dá se přežít i ta bukva z Twilightu hrající si na akčního hrdinu. Taky to má solidně krátkou stopáž, což je plus.(21.3.2015)