Nepolapitelní

Tracers - Najrýchlejší lupiči

Akční

USA, 2015, 93 min

• RAFT

Jaj to zase byla kravina ,nic jiného už si vymyslet nemohly.Efekty teda pokud nějaké byly tak nic moc ,dále kamera otřesná jak prase na porážce ,furt se to kmitalo a kymácelo sem tam.Herci to asi dostali snad peníze a dejme tomu 5 stránkový scénář snějakýma obrázkama jak a pořádně skákat, jiné filmy sou dobré tohle je slabota ,tak skákej opičko pojd si pro banán .45%(11.3.2015)

Překvapivě uspokojivá akční jednohubka, kdy si k mému tříhvězdičkovému hodnocení mohou obdivovatelé parkouru klidně přihodit i čtvrtou, neboť celá ta podívaná prostě a jednoduše funguje přesně tak, jak má. Zápletka tedy příliš originality samozřejmě nepobrala, to může být ale snad jediná výtka, neboť jinak má spád, pár slušných zvratů, postupná gradace poměrně šlape, postavy a jejich herečtí představitelé jsou sympatické a neotravné, špetka funkčního napětí se tu též objeví a nakonec tu máme samozřejmě to hlavní, tedy parkourové umění a jeho zpracováním musím upřímně ocenit, protože je natočeno vážně efektně, nápaditě, dynamicky, přehledně a zábavně a je ho zde opravdu hodně, takže fanoušci tohoto sportovního odvětví si tu přijdou skutečně na své. Hledat v tomto snímku zkrátka cokoliv jiného, než svižnou zábavu, s jednoduchým, nicméně rozhodně nenudícím dějem, by bylo zcela marné, ovšem musím opakovat, pro cílovou skupinu publika se jedná o více než solidní záležitost a jsem přesvědčen, že ani většinu nenáročného diváctva nějak vyloženě nezprudí, a to včetně Taylora Lautnera, který je podle mě také až zbytečně příliš kritizován.(10.7.2019)

Béčková teenage jednohubka, která nijak neurazí a dá se to. Běhání a triky na střechách a v ulicích jsou fajn a atraktivní na pohled, se zápletkou už je to horší, jako kdyby ji vymyslel režisér nováckejch pořadů typu Rande či Kolotoč. Hlavní ženská postava je ale atraktivní a dá se přežít i ta bukva z Twilightu hrající si na akčního hrdinu. Taky to má solidně krátkou stopáž, což je plus.(21.3.2015)

Tento film má pár dobrých akčných scén (parkour, bicykel,...). Na druhej strane má aj Taylora Lautnera! Ten sa od filma k filmu, len zlepšuje, za jeho výkony, by sa (ne)musel hanbit nejeden komparzista. Myslím si, že práve týmto smerom by sa mala uberať Taylorova kariéra, mal by upustiť od hlavných a vedľajších rolí a dať sa na komparz, nehovorím, že by to mal zo začiatku ľahké, ale keby sa aj naďalej zlepšoval.. no, kto vie...,ale v tomto filme mi vážne nevadil, fakt od tvajlajtu robí veľké pokroky. Keď sa vrátim k filmu, mimo akčných scén je to prevažne plevel a všetci vieme čo by sa malo robiť s plevelom. 50%(21.2.2016)

Ja, ktery nerad chodim po tme ze schodu, je parkour jako z jine planety. Tuto modni zalezitost jsem uz nekolikrat videl v ruznych shotech a musim rict, ze se na to vzdy rad mrknu. Onen parkour je vlastne, dost mozna jediny duvod (pokud nejsi teenager a neobdivujes nekoho z hercu..., ja neznam nikoho...), proc film videt. Ve filmu je ho nastesti dost a natoceno to je velice dobre a svizne, radost pohledet. Film sam o sobe je jinak typicke becko, kterych v USA za rok natoci nekolik vagonu. Tento je alespon v necem originalni.(5.4.2015)

• - Původní koncept scénáře zpracoval Jacob Sullivan. (oje)

• - Film sa natáčal v meste New York. (Laslo)

• - Camovo (Taylor Lautner)  tetování na ruce je ve skutečnosti prací jeho herecké kolegyně Marie Avgeropoulos, která hraje Nikki. (oje)