Pavoukotřesení (TV film)

Arachnoquake

Sci-Fi

USA, 2012, 86 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (70)

• Godhaj

,,Jako bych tu cejtil plyn.“ ,,To víte, nesnášim laktózu.“ Pavouci tentokrát začali svižně a vtipně. Postavy hláškovali jako o život a logické chyby se vršily jedna na druhou, což vše slibovalo příjemný céčkový zážitek. Jenže po první půlhodině jakoby tvůrcům došly nápady a tak pokračovali pomocí nastavovaných nudných scén. Ty se skládají z běhání a utíkání sem a tam, přičemž naši skupinu hrdinů vždy pronásledují maximálně tři až čtyři osminozí přátelé. Sem tam se ale nějaká ta scénáristická perla objeví a myslím, že se vyplatí si počkat i na závěr, který je skutečně originální.(25.11.2013)

• Hexa

No, co si budem povídat, vážně se ten film brát nedá... Ale občas tam jsou fajn scény! Například scéna "zpomalená smrt v lese", kdy se osoba A otáčí 1 minutu aby pak další 2 křičela "jméno osoby B", zatímco osoba B s pár plamínky na budně v agonii umírá. Čímž se dostávám k dalšímu skvělému bodu: multifunkční pavouci, kteří nejenom SPOILER! že neuvěřitelně rychle rostou, nýbrž též mají zabudovaný plamenomet, vystřelují pavučinu a dokonce vysávají mozek brčkem! A to zdaleka není vše. Nicméně tyhle "perly" tu nehoráznou blbost nezachrání. Děj je děravý a herci strašní.(30.8.2014)

• Stejšn

Začátek ještě šel (na svou kategorii), ale postupně to nudí víc a víc a konce se nejde dočkat - to snad musí přepnout úplně každý.(4.9.2014)

• beso74

New Orleans ten sa má, odkedy prešiel z rúk Francúzov pod správu anglicky hovoriacich pánov, dostáva jednú ranu za druhou. Prežil vyčíňanie Lestata a jeho prihriatých po krvi bažiacich kámošov, stal sa objektom záujmu Kataríny, ktorá však nebola žiadnou celebritou, ale nanešťastie jedným z najničivejších hurikánov a teraz, roku 2012, presne v duchu mayských proroctiev ho postihol posledný úder, pavúčí a hlavne filmársky teror. Sy-fy už nevie akú lahôdku by ešte mohlo divákovi ponúknuť a tak mu predhodilo pavúčikov, ktoré vznikli pravdepodobne medzidruhovým krížením s drakmi, a tak sa niet čomu diviť že v prípade potreby dokážu pľúvať oheň. A aby som nezabudol, aj herci sú nápodobne pravdepodobne prvým úspešným výsledkom kríženia človeka s iným živočišným druhom, len škoda že to boli asi nejakí oslovia a sliepky...(6.7.2012)

• Marfab

kdyby se náhodou někdy stalo, že bych dostal (čistě teoreticky) roli v nějakém filmu a já ho (čistě teoreticky) přijmul a po dončení a zhlédnutí asi patnácti minut byh zjistil, že se ten výtvor bude stejný jako tohle veledílo plné kříženců dráčků mráčků a hajzlpavuka, tak bych si vzal baťoh,uzenou makrelu a můj zlatý kroužek na holubi a zavítal bych do hlubokých jeskyní vstříc naproti mému kamárádu glumovi aby mě už nikdo nenašel a neviděl. protože tohle zvěrstvo předčí i reklamu na tampony, které vydrží i 24hodin krvácení v kuse.(29.8.2014)

• RedBoryyys

Ale nene,von to fakt někdo myslel vážně ? Jen kombinace lenosti a touhy,zjistit zda to může být ještě horší mě nedonutily vstát a vypnout televizi,kdy jsem nakonec psychickým vyčerpáním asi v 83minutě usnul a přišel tak o zřejmně úžasný závěr... :-( :-D(30.8.2014)

• Víteček

Tak pro mě zatím film roku a největší šílenost, co jsem viděla si tak od Sharknada. A i to Sharknado to svou absolutní tupostí předčí. V tom filmu dávalo smysl snad méně než 0% dialogů a děje. Herecké výkony trumfly i mladého kluka ze Sharknada (ten byl pro mne dosud absolutní dno) a i ti fotbalisti umějí často hrát lépe. 0,1% za... hm vlastně nevím za co, ale zasmál jsem se.(3.9.2014)

• Almando

Jasně, že je to odpad. Ale já bych ho nemohl s čistým svedomim dat Johnu Connorovi.(20.6.2015)

• Cundroklepac

Krásný, suprově se mi to líbilo ... měl jsem z toho tak krásný pocit jako když mi na koule sedne tlustej kretén =)(20.6.2015)

• MickeyStuma

SyFy a další jejich rádoby efektový ekohoror. Jelikož se o pavoucích poslední dobou nic neobjevilo, byl jsem zvědav, jestli to bude alespoň v něčem originální. Nebylo. Po celou stopáž se neustále tlačí na dramatičnost a veškeré epizodky, které tu jsou k vidění, tu už prostě byli. A ne jednou. Typická SyFy kýčovitost je i zde k mání a to v pořádné dávce. Takže ve výsledku z tohoto snímku vyznívá další blbina nestojící ani za zlámanou grešli.(21.6.2015)

• Pacas

Střihače bych proplesknul, hrůza. Jinak luxus blbost.(26.4.2013)

• fallanga

Mám opravdu velký strach z pavouků, ale kdyby vypadali takhle, tak je chovám jako domácí mazlíčky. Toť k efektům. Jinak vše ostatní na tomhle filmu je hnus.(29.8.2014)

• Citera_Mor

"Ten kluk má koule." ... "Ani nevíte jaký." .... A všichni, kdo toto dosledovali do konce taky... Nicméně na oddech dobrý.(20.6.2015)

• UrsusDom

V první půlce filmu zde byla šance na slušné béčko, která byla v druhé půli promarněna. Trapné hlášky málokdy sklouzly ke vtipu. Ono asi je fakt, že dobré digitální triky nejsou vše a k "uvěřitelnosti" nestačí jen zle vypadající pavouci. Jaksi jsem se nebavil. Jedna hvězdička za snahu o vykreslení charakterů postav a vztahů.(6.3.2013)

• Ayax

3 minúty, 58 sekúnd a stačilo...(21.4.2013)

I SyFy dokáže překvapit! Béčko jak má bejt: "Nezačínej nic, co nemůžeš dokončit... uááááá!!"(4.5.2013)

• ZdenoMolnar

pekná srandička. Vhodná na večer pri káve a chipsoch(24.8.2014)

• SweetBongos

Stylový logo filmu a super dědek s holí. To je všechno. Trapný triky, trapní pavouci. Občas fajn scéna, která je ale zabita tak dvěma dolary, kterými je zaplacený tenhle film. Strašně laciný. Škoda.(29.8.2014)

Nemohu se přestat smát. Rozhodně berte tento film jako komedii, protože jinak je to strašná splácanina. Pevně doufám, že to autoři nemyseli vážně, protože mnohé záběry mne svou stupiditou výborně pobavily. A "samice aligátora je silná" - perla filmu. Užijte si hezké ječící holky, úžasné perly v dialozích a příšerné animace pavouků - co byste asi od SyFy čekali?(6.9.2014)

• valmet

Člověk se aspoň pobaví.(4.9.2015)