Pavoukotřesení

(TV film)
  • USA Arachnoquake

New Orleans, Louisiana, USA. Krátke otrasy pôdy miestni obyvatelia takmer ani nezaregistrovali, život v meste a okolí preto pokračuje vo vyjazdených koľajách. Ale vzniknutá trhlina v zemskej kôre sa stala vstupnou bránou pre doposiaľ neznámeho živočíšneho druha, zvláštneho pavúka - albína, ktorého charakteristickou vlastnosťou je agresivita a rýchly rast. Množstvo týchto osemnohých beštií sa rozuteká do ulíc mesta a skríži cestu nič netušiacim obyvateľom. (beso74)

AmunRa

Nemohu se přestat smát. Rozhodně berte tento film jako komedii, protože jinak je to strašná splácanina. Pevně doufám, že to autoři nemyseli vážně, protože mnohé záběry mne svou stupiditou výborně pobavily. A "samice aligátora je silná" - perla filmu. Užijte si hezké ječící holky, úžasné perly v dialozích a příšerné animace pavouků - co byste asi od SyFy čekali? ()

KapitanKuraz

Podľa mňa to nebolo vôbec zlé, zo všetkých pavúkov určite najlepšie. Prestarnutý John Connor ma tu naozaj potešil, no mohol dostať oveľa viac priestoru. Proste klasický film ktorý si v našich končinách našiel pevné miesto na FILM+, kde svojho času naozaj nešetrili s jeho reprízovaním. ()

Matrix44 odpad!

To nemozu mysliet vazne! Hroza! Rovnako hrozne vyzera Edward Furlong. Skoro som ho nespoznal. Mal by prestat chlastat a obmedzit by mal aj hanbace. Potom by mozno dostal aj lepsiu rolu ako v takomto dese! ()

Frimo odpad!

Nerád hodnotím film ako totálny odpad, ale pri tomto mi to nedá. Taká ohromná stupidita sa dá nájsť len ťažko. Nemyslím tým trápne efekty, ale hlavne správanie sa postáv ktoré bolo tak moc blbé, že sa na to ani nedalo pozerať. scenárista určite nemá všetkých päť pohromade. Toľko debilov na jednom mieste sa dá nájsť asi len v USA. ()

smajlítko odpad!

Dívala jsem se a dodnes nevím proč.Klišovitost předčila i dojem z chlupatých růžových pavouků s plamenometem. Dialogy komentovat nebudu, protože mi za to nestojí. V podstatě Ordinace v růžové zahradě před deratizací. ()

kataklysm odpad!

Tak tohle byla fakt jízda. Ale dá se to dokoukat, párkrát jsem se i upřímně zasmál některým absurdním situacím, kterých je tam hromady... ()

bizon.99 odpad!

Tak tohle se tedy podařilo,trikově naprosto dokonalé a scénář s režií mají minimálně oscarovou nominaci jistou.Televizní film,který si svého mentálně zaostalého fanouška najde. 0%.(I ta je tentokrát moc). ()

Marrakech86 odpad!

já tyhle filmy miluju :) člověk neví na co se má koukat a přepíná v televizi a narazí na tento film. Chvíli jsem přemýšlel, kdo tohle může natočit a pak jsem se převážně smál, protože tohle měli natočit jako komedii, každopádně 0% :) ()