Reklama

Reklama

SugarBeat

všechny plakáty
Trailer
Dokumentární / Sportovní
Česko, 2011, 30 min

Obsahy(1)

SugarBeat si klade za cíl přiblížit širší veřejnosti svět dívek věnujících se tzv. extrémním sportům. Film na pomezí dokumentu a sportovního videa představí cca 15 zástupkyň něžného pohlaví ve sportech, jako jsou skateboarding, snowboarding, freeskiing či horská kola a další. Formou krátkých klipů propojených komentářem samotných protagonistek se tak dotkneme celé řady zajímavých témat vyplývajících z problematiky prosazování se žen ve spíše mužském odvětví. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (2)

losmachos 

všechny recenze uživatele

Výborný komiksový intro, který se pro mě řadí k TOP začátkům sportovních videí. Celková stylizace filmu do komiksu se mi hodně líbila. Dobrej nápad, zpracování i muzika, takže nemam co vytknout. Jinak klasicky perfektně odvedená práce od kluků z Fullface production, ovšem na to už jsem si tak nějak zvykl. Dle mého názoru nemají na poli sportovních videí (zejména extremních) v ČR v současnosti konkurenci. ()

Alvin 

všechny recenze uživatele

Jo holky je to pech, narodit se do té slabší poloviny lidstva (feministky pohov!), ale ještě pořád se s tím dá něco dělat. Teď zrovna nemám na mysli nechat si přišít penis, ale třeba začít jezdit na skejtu, bajku nebo prkně. A fakt je, že každá z těch sugarbabes to dotáhla dál, než kde končí většina local boys. Jednou větou: Koule to nemá, ale koukat se na to dá pěkně. ()

Reklama

Galerie (8)

Reklama

Reklama