Slepý

Michael Mailer

John Buffalo Mailer

Michal Dabal
  • Aldante

Tu jednu hvezdu, z milosti, a to k sobe, ze jsem to dokoukala az do konce a nesla pryc. Demi Moore, kde na to ty zenske prisly, ze vazit 25 kg i s posteli je strasne sexy? Tak povrchni a lacine, to uz jsem dlouho nezazila a doufam, ze nezaziji. I Zdenek troska si muze myslet, ze slape na paty Sverakovi, podle meritek USA produkce a rezisera Mailera.(25.7.2017)

• LadyRainier

Mno...je to jak od Rosamundy Pilcher, dialogy děsný a režisér by zasloužil na ústa ale Alec byl i s 30 kg navíc roztomilej. Filmy s touhle tématikou mám najeté a povětšinou mi dost vadí nevěrohodně zahrané tělesné postižení, což tady celkem fungovalo kdyby to nekazily některé fakt pitomé scény a hlášky. Demi byla tragická, to je ovšem nezvratitelný fakt ...vzhled kostra fakt nee...Hvězdičky za Aleca a Cote d' Azur ...(30.7.2017)

Panička z vyšší společnosti objevuje i jiné hodnoty, než jsou peníze a zatrpklý slepec zjišťuje, že ztrátou zraku život nekončí. Co si budeme povídat, je to kýč jako prase. Ale je to tak nějak hezky natočené, místy příjemně odlehčené a hlavně se tu co do emocí netlačí na pilu, což filmu hodně prospívá. Možná je škoda, že tvůrci trochu víc nerozvedli kriminální zápletku. Casting ústřední dvojice vyšel tak napůl. K Baldwinovi nemám výhrad, ale místo Demi Moore bych si dokázal představit x lepších hereček. Ale i tak to oboum docela klapalo, takže se dala přežít i vysušená Demi. 70%(1.10.2017)

• BOURQUE

Film natočený podľa klasických elementov, kde vás nič neprekvapí (a aj to rýchlo uhádnete, že kto je „milenka“). Solídna hra od D. Moore a slušný výkon A. Bladwina, miestami ľahko inšpirovaný Al Pacinom. Každopádne by som čakal trošku „grandióznejší“ záver. P.S.: D. Moore ešte stále vypadá krásne, ale je vidieť, že si využila služby od „lekárov“ viackrát, akoby mala. Osobné hodnotenie: 68% (**) (21.11.2017)

Solidní námět, slabý scénář a ještě slabší herci. To je pak největší kámen úrazu u takového filmu. Kdyby tu byli dobří herci, tak by dokázali přebít ten scénář, ale ke vší úctě k Demi Moore nebo Alecu Baldwinovi, ale i když jsou sympatičtí a u Demi i stále sexy, hrát neumí a to je u takové potenciálně silné látky spolu s děravým a nezajímavým scénářem (a režií) prostě problém. Smutná slabota, který ani zkratkovitý závěr nezachrání.(1.5.2018)