Začátek = reálný náhled do mužských poklopců, pardon mozkoven = aneb jak pravil doktor Plzák = zatloukat, zatloukat , zatloukat. Pokračování = po krásným opojení, bolestný vystřízlivění... přiznání je polehčující okolnost = jak kdy a jedna (ne)veselá momentka z natáčení = "tati, můžu na houpačku, až se paní dohoupe? " Konec = tak ten jsem opravdu (ne)čekala. Nevěrníci byli úžasní, takže jim přihazuju pár hvězdiček. :-)(5.10.2014)

• Pink.Panther

Povídkový film má typické neduhy tohoto formátu, kdy je úroveň jednotlivých příběhů velmi rozdílná, od dobrých, přes hloupé až vyloženě trapné. Jako celek to nedrží pohromadě navíc je to dosti nepřehledné. Chybí jasné oddělení povídek textem či aspoň stmívačkou. Pokud budete u filmu usínat, pocítíte tento problém ještě intenzivněji. Závěrečná pointa dokonale ilustruje, kde se právě nachází francouzská komedie, totiž v ..... Produkce: SPAD Films(1.8.2018)

Nějak nevím jak se k tomu vyjádřit. Nejvíc se mi líbili miniepizodky se zahlazováním nevěry, paní na houpačce a sezení anonymních nevěrníků :D Jinak obdivuji hlavní herce, že do toho šli :) Je to hodně odvážné, upřímné, ale o to zajímavější. Závěr je precizní, jelikož jsem čekala na nějaký zvrat, ale i kdyby nebyl, tak i tak pohled na život muže s tímto přístupem, mě dost zaujal.(16.5.2013)

Devět povídek v režii sedmi francouzských režisérů na téma mužské nevěry. Ústřední dvojicí jsou Jean Dujardin a Gilles Lellouche, kteří vystupují ve všech hlavních povídkách a poslední dokonce i režírovali. Názvy povídek: Le Prologue, Bernard, La Bonne Conscience, Lolita, Thibault, La Question, Simon, Les Infidèles Anonymes, Las Vegas. Poněkud smíšený pocit, některé povídky jsou lepší, jiné horší. Dujardin a Lellouche jsou výborní herci, což přispívá k přijetí filmu. Nejvíce se mi líbila 'La Question' s Dujardinem a jeho ženou Alexandrou Lamy, byla velmi přesvědčivá.(31.12.2012)

povídkový film,který se nám snaží přiblížit problém "záletnictví" z několika pohledů,přičemž se mu to daří se střídavými úspěchy.Za mě nejlepší třetí povídka (manželka který si vynutí přiznání).Zbytek je těsně kolem průměru,humoru tu moc není a nejspíš to ani nebyl účel.Finální pointa celkem očekávatelná...60%(8.11.2017)

• - Ve filmu si společně zahráli tehdejší partneři v soukromí - Jean Dujardin a Alexandra Lamy a Gilles Lelouche a Mélanie Doutey. (claudel)