Tohle vůbec není špatný film. Ovšem jako komedie mi moc nepřipadá. Je v něm hodně pravdy, a proto se tomu nemůžu smát. Miniepizodku s prasátkem bych vynechala, protože to už bylo příliš i na můj vkus, a díky ní film dostal o jednu hvězdu méně. Ale je to francouzský film, tady můžeme čekat opravdu všechno a musíme být na to připraveni. I z toho důvodu jsem v Nevěrnících našla hloubku. Nejvíc mě oslovila příhoda manželského páru, který si jednou večer přizná svá skrytá tajemství - z toho by mohlo být klidně divadelní představení, zároveň oceňuji i styl zpracování povídek, nevadí mi, že nanavazovaly, nemyslím si, že to měl být účel. Konec filmu mě až zas tak nepřekvapil, tak nějak jsem to celou dobu tušila. 42% rozhodně není určující ukazatel pro tento film, dejte mu proto šanci.(22.7.2013)

Vtipná i vážná oddechovka, v níž Dujardin stihne dokázat, že je skutečně vynikající herec mnoha tváří, který ač velmi atraktivní vzhledem, což ocení především ženské publikum, se nebojí ze sebe udělat odpudivého škemrajícího losera . Tahle hotelová kreace patří společně s komorním dramatem s Alexandrou Lamy k nejpovedenějším povídkám. Jediné, co mě trochu vyvedlo z míry, byla hororově sadomasochistická kreace Mélanie Doutey. Že by to byl jejich společný nápad s Lellouchem?(30.8.2014)

Jean Dujardin a Gilles Lellouche si napsali scénáře k několika povídkám o mužské straně nevěry a jejímu dopadu, ve kterých si také mimo jiné i zahrály ty nejdůležitější postavy, a některé segmenty si i sami zrežírovali. Pravej nářez začíná už v prologu, kdy se objevují dva charismatičtí francouzští záletníci, kteří sice mají své vlastní rodiny, ale vyloženě si libují v sexu s jinými ženami, ale pouze maximálně několik metrů od sebe. Poté nastává lehký šok v první delší epizodě o ženatém zoufalci se srostlým obočím, kterému se vyloženě nedaří sbalit jakoukoliv jinou ženu, následně příběh o padesátiletém zubaři, jenž trpí generačním rozdílem mezi ním a jeho teenagerskou milenkou. Následují dva manželské páry, kterým po patnácti letech vyprchala z manželství láska v posteli, proto je čeká u své milované polovičky nemilé překvapení. Čtvrtou povídkou je sezení anonymních nevěrníků, které je tou jednoznačně nejvtipnější anekdotou, aby nakonec poslední částí bylo pokračování situace z prologu, které mělo dosti nečekaný závěr. Kdyby snad nebylo humoru málo, tak jsou ještě jednotlivé části prokládány vtipnými scénkami ze stejného tématu.(27.5.2014)

povídkový film,který se nám snaží přiblížit problém "záletnictví" z několika pohledů,přičemž se mu to daří se střídavými úspěchy.Za mě nejlepší třetí povídka (manželka který si vynutí přiznání).Zbytek je těsně kolem průměru,humoru tu moc není a nejspíš to ani nebyl účel.Finální pointa celkem očekávatelná...60%(8.11.2017)

Haha! Výborný snímek plný pravdy a pro chlapi i odhalení. Konečně nějaký film, který uvedl věci na pravou míru, nebo alespoň nevěru dostal do správného obrazu. Myslím, že francouzi jsou vybráni dobře, jelikož jsou charismatičtí a mají to v sobě. Podle mě povedené; opačný názor mají pravděpodobně muži.(19.6.2013)

• - Ve filmu si společně zahráli tehdejší partneři v soukromí - Jean Dujardin a Alexandra Lamy a Gilles Lelouche a Mélanie Doutey. (claudel)