Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TommyDiamond
  *

  Tak asi takhle to vypadá, když má film osm režisérů! Jak? No hrozně! Už úplně vidím ty erudovaný kecy, když se těchto osm francouzských hlav sešlo u kulatého stolu při tvorbě tohoto šotka…. A to by si kdejaký studentský film vytřel s Nevěrníky .......... až k lopatkám. I když to má být devět krátkých příběhů, kde je v hlavní roli ,,nevěra'' , tak mezi každým zeje obrovská díra. Jsou naplácaný přes sebe, asi tak jak přišli našim milým amatérským tvůrcům pod ruku. Bohužel tento francouzský pokus odměním pouze jednou hvězdou, neboť jsem padal nudou doslova na hubu....(15.5.2013)

 • mira007
  **

  Pásmo francouzských eroticky laděných " Bakalářů" na téma nevěrníků ( přičemž nejvtipnější jsou ty dva mezipříběhy na jednu minutu ). Ikdyž ten film není nic famózního, tak se mi zaryl do paměti, protože 1) celkem otevřené dialogy a scény 2) herectví mého oblíbence Dujardina na x způsobů 3) nahá kráska Clara Ponsot 4) finální homoprcanice ( to mám doteď před očima, nevím zda se dusit zvratky nebo smíchem )(28.4.2018)

 • M.i.k.e
  ***

  povídkový film,který se nám snaží přiblížit problém "záletnictví" z několika pohledů,přičemž se mu to daří se střídavými úspěchy.Za mě nejlepší třetí povídka (manželka který si vynutí přiznání).Zbytek je těsně kolem průměru,humoru tu moc není a nejspíš to ani nebyl účel.Finální pointa celkem očekávatelná...60%(8.11.2017)

 • Ygnor
  ****

  Musím říci předem, že jsem na Nevěrníky narazil náhodou v TV na jednom hudebním programu, kde jsem si myslel, že snad ani nevysílají filmy, takže byl jsem úplně nepřipraven na to, co mě může čekat, úplná „tabula rasa“. Přestože bylo již dost hodin, tak jsem to celé vydržel ;-) a místy se smál fakticky nahlas, viz minisekvence: „pejsek“ a zde již propírané „prasátko“ (na hraně černého humoru), které byly velice chutnými francouzskými delikatesami. Delší a náročnější příběhy např. „lolita“ a „hra na pravdu“ rovněž nebyly od věci. Briskní dialogy, vedení herců a jejich výběr…., kdy vše je samozřejmě pohádkou, avšak uvěřitelnou, jsou zabaleny v dostatečně štědrém finančním hávu, kdy nic nevypadá lacině a jste právem vtaženi do děje, kdy můžete s chutí vychutnávat poklesky rádoby pánů tvorstva na jejich „první signální“. Klidně to pro mě mohlo skončit „terapií“, kdy „Las Vegas“ je možná hlavně se svou pointou, již taškařičně naroubovaná růže na pestrobarevný keř, který buď film dle vkusu diváka zahubí, nebo vykvete… Dobře jim tak.(8.6.2015)

 • Pink.Panther
  **

  Povídkový film má typické neduhy tohoto formátu, kdy je úroveň jednotlivých příběhů velmi rozdílná, od dobrých, přes hloupé až vyloženě trapné. Jako celek to nedrží pohromadě navíc je to dosti nepřehledné. Chybí jasné oddělení povídek textem či aspoň stmívačkou. Pokud budete u filmu usínat, pocítíte tento problém ještě intenzivněji. Závěrečná pointa dokonale ilustruje, kde se právě nachází francouzská komedie, totiž v ..... Produkce: SPAD Films(1.8.2018)

 • - Ve filmu si společně zahráli tehdejší partneři v soukromí - Jean Dujardin a Alexandra Lamy a Gilles Lelouche a Mélanie Doutey. (claudel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace