Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komedie Nevěrníci je sérií několika krátkých filmů, zaměřených na mužskou nevěru. (oficiální text distributora)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (46)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Parádní nevěrnický povídkový slepenec, který v konečném důsledku dokonale a po všech stránkách charakterizuje nás muže, už jen tou symbolickou roztříštěností děje, z něhož se vyklubala hodně netypická komedie, která ovšem nezapře pověstný francouzský šmrnc !! Velcí sympaťáci a moji oblíbenci Dujardin s Lellouchem se na scénáři vážně vyřádili a určitě si natáčení museli nehorázně užívat.. Ta finální scéna, ačkoliv na diváka celou dobu šibalsky pomrkávala, mě vážně posadila nikoli na zadek, ale přímo "na prdel" !! ;) Nevěrníci určitě nejsou filmem pro každého, ale já se nestydím přiznat, že jsem se v tom několikrát poznal !! Bez upjatosti, předsudků a se sílou si utahovat sám ze sebe se jedná o hodně ultimátní nářez !! A to jsem HETERÁK jako poleno..;) ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Vtipná i vážná oddechovka, v níž Dujardin stihne dokázat, že je skutečně vynikající herec mnoha tváří, který ač velmi atraktivní vzhledem, což ocení především ženské publikum, se nebojí ze sebe udělat odpudivého škemrajícího losera . Tahle hotelová kreace patří společně s komorním dramatem s Alexandrou Lamy k nejpovedenějším povídkám. Jediné, co mě trochu vyvedlo z míry, byla hororově sadomasochistická kreace Mélanie Doutey. Že by to byl jejich společný nápad s Lellouchem? ()

Reklama

Pink.Panther 

všechny recenze uživatele

Povídkový film má typické neduhy tohoto formátu, kdy je úroveň jednotlivých příběhů velmi rozdílná, od dobrých, přes hloupé až vyloženě trapné. Jako celek to nedrží pohromadě navíc je to dosti nepřehledné. Chybí jasné oddělení povídek textem či aspoň stmívačkou. Pokud budete u filmu usínat, pocítíte tento problém ještě intenzivněji. Závěrečná pointa dokonale ilustruje, kde se právě nachází francouzská komedie, totiž v ..... Produkce: SPAD Films ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Jo, to hodnocení docela chápu. Les Infidéles totiž uplně nejsou pro zatvrzelý romantiky, homofoby ani majitele domácích mazlíčků (hehe). Nicméně když se k tomu správně přistoupí - čili jako k tvůrčímu rozptylu/úletu dvou prvotřídních herců ... pak s tim snad nikdo nemůže mít větší problém. Naopak potom ještě dvojnásob potěšej ty zcela seriózní kusy mozaiky, která tudíž v žádnym případě neni čistě komediálnim výtvorem (proto berte zdejší zařazení s velkou rezervou). --- Mimoto bacha ještě na dvě možný zrady: vystřiženou Mélanii Doutey (minimálně na mym dvdripu) a výborný pěvecký číslo příchozí až po závěrečných titulkách. --- Anonymní nevěrníci ftw!! (Patentovat, urychleně.) ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Haha! Výborný snímek plný pravdy a pro chlapi i odhalení. Konečně nějaký film, který uvedl věci na pravou míru, nebo alespoň nevěru dostal do správného obrazu. Myslím, že francouzi jsou vybráni dobře, jelikož jsou charismatičtí a mají to v sobě. Podle mě povedené; opačný názor mají pravděpodobně muži. ()

Galerie (33)

Zajímavosti (1)

  • Ve filmu si společně zahráli tehdejší partneři v soukromí - Jean Dujardin a Alexandra Lamy a Gilles Lelouche a Mélanie Doutey. (claudel)

Reklama

Reklama