poster

Rodičovský manuál

 • USA

  Parental Guidance

 • Slovensko

  Rodičovský manuál

 • Velká Británie

  Parental Guidance

Komedie

USA, 2012, 100 min

Komentáře uživatelů k filmu (75)

 • DonBraso
  ****

  Cílová skupina je rodina a tady to začíná a končí.Buď stále si vzpomenete na Crystala nebo ne,ale není tajemstvím,že s Bette Midler si vždycky spolu dobře notovali a na snímku je to znát.Žádný drásání do přihlouplých skečů,všechno mi přišlo tak nějak naprosto přirozený,jako rodinná komedie naprosto parádní.Jenom ten konec už ztrácel kredit a dostal se tam,kde většina filmů.(27.5.2013)

 • Malarkey
  **

  Přišel jsem v pátek z práce a čekal mě doma decentní úklid. Pustil jsem si na to HBO a tam tahle rodinná komedie jak kdyby z Hallmarku vypadla. Hallmark ale už neexistuje, a tak tyhle kousky jdou přímo na HBO. Za těch 100 minut jsem vypulíroval byt tak, jako snad nikdy. Zároveň jsem ale zjistil, že celou dobu mi po boku stál dost nezáživný, nezábavný a děsně nudný film, který nezachrání jinak dobrá Marisa Tomei nebo výrazný Billy Crystal. Tady to je prostě jenom taková plážová pohodovka, která vůbec nic nenabídne, jenom zaplácne čas. A pakliže u toho filmu nebudete nic dělat, budete si řikat, že hůř ten čas už zaplácnout ani nešel.(4.6.2014)

 • T2
  **

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $77,267,296Tržby Celosvetovo $120,168,633Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,972,477 //počet predaných kusov 163,359Tržby za predaj DVD v USA $11,095,329 //počet predaných kusov 626,706║ občas padne aj na nejaký ten dobrý vtip ale ináč je ti citeľne na silu schématická komédia bez patričného rázu /40%/(2.6.2013)

 • Fr
  ***

  ,,TÍM JAK VYCHOVÁVÁ SVOJE DĚTI, SE NÁM SMĚJE DO KSICHTU!“ … ,,TO TA JEJICH GENERACE, JDOU NA TO JINAK“..... /// Rodinná blbina, která má na to pobavit všechny ty, jenž se nebojí dětí. Taky je tady nějaký poselství, který bych ale nechal Američanům (naše děti jsou přece jiný!). Billy Crystal je v poho, Marisa Tomei je můj typ (no jasně, dyť to má taky ,,za pár“) a ta tuna klišé hold k rodinnejm kouskům patří. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se mladejm hlídat parchanty. 2.) Obdivuju americkej styl výchovy a miluju malý Američánky. 3.) Je mi u prdele na co čumím, prostě chci jen film, kde se nemluví sprostě a nikdo neumře. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(20.7.2013)

 • nunka
  ***

  Absolutne oddychová rodinná komédia, v ktorej ani klišé až tak nevadí a vtípky sú na svojich miestach. Filmová príručka o výchove môže osloviť nielen mladých rodičov.(2.12.2013)

 • playboxguest
  ***

  Zvířata a děcka ve filmech moc nemusím a tady je dětiček hojně, na druhou stranu je tahle komedie ale celkem průměrná (což je tentokrát klad) a perfektně klišovitě jede podle scénáře, který každý, kdo viděl Bláznivou školku, Dvanáct do tuctu atd. atd., dobře zná. Já si u toho po kalorickém obídku dobře oddychla. A Toník Hawkovic si tu pěkně nepěkně natáhl skateboard :) 50%(19.6.2013)

 • Indiana
  **

  Chvílema jsem to sledoval v televizi a bylo mi líto, že se Billy Crystal na plátna vrátil zrovna touhle trapnou komedií....jo a ta jeho asi 8letá vnučka, co měla ksicht jak permanentně nasraná padesátka, tu už doufám nikde v žádnym filmu neuvidim.(7.9.2014)

 • juta
  ***

  Průměrné a dosti obyčejné. Zrovna výběr herců mi moc nesedl a téma už je také docela opotřebované a mohlo být více bláznivé, než usedlé jako tady.(9.5.2015)

 • sheen
  ***

  Příjemná komedie, kterou si užijí všichni, počínaje nejmenšími a konče nejstaršími. Vtipný příklad jak se stmeluje rodina.(18.4.2013)

 • nash.
  ****

  Nenáročná, přesto, až na několik zaškobrtnutí, překvapivě zábavná rodinná komedie, kterou táhne zestárlý, k nepoznání oteklý, přesto stále hláškami a vtipem sršící Billy Crystal. A zdatně mu sekunduje Bette Middlerová. Jistě základy jsou klasické a celé je to vystavěné z tradičních klišé, ale přesto, i přes několik trapností, to drží pohromadě. Hlavně díky překvapivě velké hromadě zábavných dialogů a hlášek na téma rodinného života, vztahů a výchovy dětí. A všechno je ochuceno několika více či méně nahořklými momenty, které nejen zvýrazní chuť, ale také pobízí k zamyšlení toho, koho se týká.(3.8.2013)

 • jojinecko
  ***

  Prekvapivo neiritujúce a príjemné prekvapenie, občas skutočne aj vtipné...(30.11.2013)

 • Dzeyna
  ****

  Výborná komedie ze života plná vtipu, ponaučení a nepředvídatelných akcí, které rozesmějí. Herecké obsazení je příjemné. Mohu pouze doporučit - opravdu pobaví a zvedne náladu.(27.4.2013)

 • Terva
  ***

  Klasická americká komedie s průměrným hereckým obsazením.(18.6.2013)

 • Tommassi3
  ***

  "Zlato, vzpomínáš, jak jsme byli na Avataru ?? Dvě hodiny jsi měl hlavu v mojí kabelce !!" ;)(27.12.2016)

 • ABLABLABLA
  **

  Podprůměrná rodinná komedie. Chválím Bailee Madison, že se začíná více objevovat, ale tohle zrovna nebylo asi to pravé ořechové. Místy to pobaví, ale většinou to nudí. A závěr? No řekněte, kdo nečekal, že to takhle skončí.(5.6.2013)

 • blackrain
  ****

  Příjemný rodinný film. Tu elektronickou věc ve svém domě opravdu nechci. Dvojice prarodičů v podání Billa Crystala a Bette Midler neměla chybu. Pěkni si spolu sedli. Evidentně je to hodně bavilo. Škoda, že to chvilkami bylo jako na houpačce. Mohl také být více zdůrazněn kontrast mezi dvěma generacemi. Ale i takhle vedli zcela odlišný způsob života.(29.5.2013)

 • ..Lucas..
  ****

  Americká komedie, nebo spíše takový rodinný film, který se příjemně sleduje, se sympatickým obsazením, především Bette Midler a mladičká Bailee Madison. Doporučuju, když se chcete podívat na nějaký nenáročný, fajn film.(5.7.2013)

 • kaylin
  ***

  Dokud nedojde na moralizování na konci, je to vlastně celkem zajímavá komedie. Trochu jsem si myslel, že to bude zaměřená na to, že je zde starý chlap, co nemá dobrý vztah k technologiím, ale film se zaměřil na to, že je zde situační komika, která funguje. Je to hezké rodinné pojetí, které mě bavilo. Jenže jak říkám, pak se začne moralizovat, všechno se vysvětlí, hraje se na tíživou notu rodinné lásky a toho, co se udělalo špatně, a už je to jen obyčejný film, který se snaží vštípit nějaké poselství. Skvělým zjištěním je ale fakt, že Billy Crystal to v sobě pořád má.(20.11.2013)

 • URBAN
  **

  Člověk by si řekl že myšlenka vychovávání dětí může být vtipná a taky určitě je , ale ne v tomhle podání to sakra nebylo ani vtipný byla to prostě nicneříkající blbost ( 11.9.13/MAC )(11.9.2013)

 • bourec
  ***

  Nic novátorskýho,ale kouká se na to dobře.60%.(1.6.2013)

 • viperDavid
  ***

  Musím přiznat, že jsem se docela bavil. Je to taková nenápadná, rodinná komedie. Nic zvláštního, ale herci byli příjemní, kamera nenásilná tak jak to u komedií má být 3*(29.4.2013)

<< předchozí 1 2 3 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace