Taxi

Režie:

Martin Hasák

Účinkují:

Peter Kočiš

Zábavná show podľa českého formátu "Taxík". (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Slovenská verzia súťažnej vedomostnej relácie „Taxi“ je v podstate taká istá ako aj tá česká. Nezaujímavá. Nepáči sa jej formát, keď náhodní cestujúci v taxíku počas jazdy majú šancu vyhrať nejaké to €uro, ak sa im podarí správne zodpovedať niekoľko otázok, ktoré im kladie vodič. V tomto prípade je to maličký Peter Kočiš. Tak ma teraz napadá, či má tento škriatok vôbec potrebnú výšku, aby mohol byť držiteľom vodičského preukazu a tiež či je všetko v súlade s cestným zákonom, keď sa v bežnej mestskej premávke plne nevenuje riadeniu. * ()

MikeCool

TV-pořad (Soutěž). Slovenská obdoba kvalitního českého Taxíku. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 35% (1*) | ()

classic odpad!

Do tohoto taxi by som nechcel nasadnúť za žiadnych okolností,to by som sa radšej nechal natiahnuť na škripec ako William Wallace v Braveheart... ()

Marek1991

Ak chcete vedieť môj názor k tomuto formátu pozrite si môj komentár k českej verzii. Toto je takmer to isté, len sa súťaží na Slovensku a s iným moderátorom, ktorý je podľa mňa približne rovnako vtipný ako ten český a súťaž prebieha takmer totožne. Naozaj podpriemerná zábavka pre ľudí, čo sa nudia. ()

danco123

Petra Kočíša mám ako herca a moderátora rád. Dobre moderoval aj reláciu "Páli vám to?" a nevadí mi ani v súťažnej relácii Taxi, no čo mi viac vadí je samotná relácia. Je to len ďalšia napodobenina ,ktorá nemá ani poriadne čím zaujať. Táto relácia vznikla ako prvá v USA a postupne ju začali uvádzať aj ostatné televízie v ďalších krajinách ,ktoré ju samozrejme odpozerali od jednej televízie z USA. Táto naša slovenská relácia Taxi je rovnako nudná ako tá česká a budúcnosť určite nemá, čiže skôr či neskôr ju vyriadia z programu ako mnoho predchádzajúcich relácií. ()

Autogram

Čím je vedomostná súťaž zaujímavejšia, že sa odohráva v taxíku? Asi len tým, že sa tam objavia náhodní ľudia, ktorí na to nie sú nijak pripravení. Zdá sa mi to aj dosť nebezpečné, šoférovať by mal rozhodne overený Jason Statham alebo šialený Samy Naceri. ()

tommy187

Skvelá relácia, pri ktorom si aspoň prevetrám hlavu, program nad ktorým si zopakujem informácie aj naučím niečo nové. 20 minút pohody a oddychu - aspoň pre mňa. Jediné obrovské negatívum je pán KOČIŠ, ktorý sa mi vôbec v tejto relácii nepáči. Viem si predstaviť mnoho lepších moderátorov na tomto poste ... Ale ****. ()

Martin_W

Mně se slovenská verze líbí více než ta česká. Hámu jsem nikdy nemusel.. Je sice dobrý v tom co dělá, ale mně nikdy nesedl. Kdežto tady je Peter sympatičtější a dle mého i pohotovější.. Otázky jsou sice o něco lehčí, ale menší je i výhra, takže se není čemu divit. 68% ()

Dudros

oproti českej verzii dosť slabé. Kočišove retardované vyškerené úsmevy pri správnych odpovediach mi už od prvého videnia tejto relácie lezú na nervy. Možno tak na zabitie času keď nič iné v telke nie je. ()