Taxi

Režie:

Martin Hasák

Účinkují:

Peter Kočiš

Zábavná show podľa českého formátu "Taxík". (oficiální text distributora)

danco123

Petra Kočíša mám ako herca a moderátora rád. Dobre moderoval aj reláciu "Páli vám to?" a nevadí mi ani v súťažnej relácii Taxi, no čo mi viac vadí je samotná relácia. Je to len ďalšia napodobenina ,ktorá nemá ani poriadne čím zaujať. Táto relácia vznikla ako prvá v USA a postupne ju začali uvádzať aj ostatné televízie v ďalších krajinách ,ktoré ju samozrejme odpozerali od jednej televízie z USA. Táto naša slovenská relácia Taxi je rovnako nudná ako tá česká a budúcnosť určite nemá, čiže skôr či neskôr ju vyriadia z programu ako mnoho predchádzajúcich relácií. ()

MM_Ramone

Slovenská verzia súťažnej vedomostnej relácie „Taxi“ je v podstate taká istá ako aj tá česká. Nezaujímavá. Nepáči sa jej formát, keď náhodní cestujúci v taxíku počas jazdy majú šancu vyhrať nejaké to €uro, ak sa im podarí správne zodpovedať niekoľko otázok, ktoré im kladie vodič. V tomto prípade je to maličký Peter Kočiš. Tak ma teraz napadá, či má tento škriatok vôbec potrebnú výšku, aby mohol byť držiteľom vodičského preukazu a tiež či je všetko v súlade s cestným zákonom, keď sa v bežnej mestskej premávke plne nevenuje riadeniu. * ()

Autogram

Čím je vedomostná súťaž zaujímavejšia, že sa odohráva v taxíku? Asi len tým, že sa tam objavia náhodní ľudia, ktorí na to nie sú nijak pripravení. Zdá sa mi to aj dosť nebezpečné, šoférovať by mal rozhodne overený Jason Statham alebo šialený Samy Naceri. ()

tommy187

Skvelá relácia, pri ktorom si aspoň prevetrám hlavu, program nad ktorým si zopakujem informácie aj naučím niečo nové. 20 minút pohody a oddychu - aspoň pre mňa. Jediné obrovské negatívum je pán KOČIŠ, ktorý sa mi vôbec v tejto relácii nepáči. Viem si predstaviť mnoho lepších moderátorov na tomto poste ... Ale ****. ()

MikeCool

TV-pořad (Soutěž). Slovenská obdoba kvalitního českého Taxíku. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 35% (1*) | ()