• Sabrewulf
  odpad!

  Už začínám mít alergii na novou vlnu komediálních seriálů, které vůbec komediální nejsou. Zaprděné, držící se strašně při zemi, stupnicí humoru zaměnitelné i s rodinnými seriály jako je Ordinace v Růžové zahradě. M*A*S*H je komediální seriál! Nebo z českých třeba Hospoda. To jsou jasně definované komedie, u jejichž sledování už během pěti minut poznáte, co jsou zač. Tady ne. Tady čumíte na vážné situace mnohdy připomínající spíš drama. Za co jsou ti scénáristé placeni? Děj: Jedna z hrdinek se v baru dostane do situace, kdy se proti své vůli ukáže ve spodním prádle. Někdo to natočí na mobil a je to na youtube. Matka té dívky je z toho vytočená a jde si stěžovat asi ke starostovi, či kdo to byl. Jsou u něj, otevřou notebook pustí jemu a jeho manželce ono video. Začne rozhazovat rukama a stěžuje si, že už to vidělo jedenáct tisíc lidí a že její dceři ještě ti čumilové dávají nějaké lajky! A že to je hrůza a že to musí pryč a podobně. Už už jsem čekal, (je to přece komediální seriál, ne?)že zatímco bude matka rozhazovat rukama a mluvit na starostovu ženu, starosta nenápadně, se šibalským úsměvem přidá videu lajk. Tomu bych se i nahlas zasmál. Ne. Matka domluví, sbalí notebook a odejde. S tímhle jděte do prdele!(25.3.2016)

 • tančísvlky
  *

  Stále rovnaká šablóna takmer všetkých seriálov. Divák má skonzumovať úplne všetko čo je mu dávané. Je to bludný kruh beznádeje s puncom akože zábavy. Pravdepodobnosť toho, že sa na to dá pozerať ďalej je nulová. Herci pôsobia rezignovane lebo vedia, že je to len ďalší zmarený pokus vytvoriť nie čo má zmysel...(15.3.2016)

 • raduna01
  **

  Odvysíláno pouze osm dílů ////// Dne 31. března 2016 bylo zastaveno natáčení kvůli nízké sledovanosti. Natáčení bylo zastaveno zhruba v půlce natáčení plánovaných 80 epizod. Dne 8. dubna 2016 bylo oznámeno, že seriál bude stažen z programu, a že o zbývajících dílech budou včas informovat. (TV Nova) 04/2016 určitě lepší než ohnivé kuře proti kterému jej nova v tv nasadila a nakonec pro nízkou sledovanost stáhla. Kdyby využila i jiný vysílací čas možná by jsme to i dokoukaly.(28.4.2016)

 • kingik
  *

  Kdyby se těch motivačních 30 "míčů" rozdělilo mezi Zahradnickou, Pachlovou a Šteflovou, mohly by se za ně svléknout pro nějaký pěkný pánský časopič, čímž bychom se podstatně více zabavili. Takhle se jen divák zdržel u prvních dvou epizod, dál už nemá sílu a vytrvalost sledovat loudavý seriál, který byl tvůrci ohlášen za nový, neokoukaný, opravdu velmi originální a hlavně mimořádně kvalitní. To byla od tvůrců troufalost. Scenárista Kopřivík opravdu není Troška(ř). Předpokládám, že částku 30 milionů nikdy neviděl pohromadě, tudíž může naivního diváka lepit na to, že nějaký samotářský starý pardál vládne takovou sumou, a odkáže ji svým třem blízkým za jistých podmínek. Z toho debilního scénáře úspěšně naskáče Kopřiv(í)ka. Nemá smysl se zabývat dějem, který nesplňuje nejzákladnější normu, a sice udržet si diváka po celou sérii. Vzdáleně bych námět přiřadil do nějaké zamýšlené reality show, v níž po určitou dobu vybraná skupinka lidí soutěží v asociálních podmínkách, čímž by se divák ze zvědavosti sem tam mrkl, jak se soutěžícím daří zvládat dané úkoly. Seriálová forma je nezáživná a značně nudná. Herci jednotvárné dění nijak netáhnou, o režii se nedá napsat, že by vládla řemeslnou podrážkou a tvůrčí kvalitou, jen typicky vyživuje komerční produkt na objednávku. Milan Šteindler se definitivně připravil o respekt, který si držel v počátcích své režijní kariéry, kdy ještě vládl neotřelým režijním rukopisem. Tohle dílo nic z toho nepřipomíná. Nevím, zda se Janu Třískovi vyplatilo létat přes oceán za tímhle, nebo už je tak zoufalý z nedostatku pracovních nabídek. Ale samozřejmě musel tak nějak vědět, do čeho jde. Začal si s Novou, což je asi základní pravidlo, aby jeho kvalitní herectví padlo do tenat hloupých rychloseriálů na okamžité zapomnění. Ačkoliv je divák ušetřen bílým plášťům, manažerům firem a právníkům, nemá se příliš na co těšit. Stupid styl, vratký a nezvládnutý koncept, líné tempo, nevtipné podání i dialogy, nesympatické prostředí. A spousta typických neduhů, které jsou pro dnešní českou seriálovou tvorbu neodmyslitelné. Nezbývá než s tímto seriálem nejít do žádného vztahu. 20%(17.3.2016)

 • Domca94
  ****

  První díl se mi moc líbil. Bude zajímavé sledovat, jak se Pražáci poperou se životem na venkově, kde v domě není tekoucí voda. Už z prvního dílu byla vidět snaha o vtip a upřímně párkrát jsem se od srdce zasmála, to se často nestává. Každopádně obsazení seriálu se mi líbí, oceňuji obsazení Petra Buchty a Štěpána Benoniho, pro mě se jednalo o nejlepší elementy.(14.3.2016)

 • - Aby herci pili autentické pivo, vymysleli rekvizitáři pro seriál speciální značku Vlkovský ležák. (rakovnik)

 • - Exteriéry seriálu se natáčely v okolí vesnice Mořinka. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace