• Sabrewulf
  odpad!

  Už začínám mít alergii na novou vlnu komediálních seriálů, které vůbec komediální nejsou. Zaprděné, držící se strašně při zemi, stupnicí humoru zaměnitelné i s rodinnými seriály jako je Ordinace v Růžové zahradě. M*A*S*H je komediální seriál! Nebo z českých třeba Hospoda. To jsou jasně definované komedie, u jejichž sledování už během pěti minut poznáte, co jsou zač. Tady ne. Tady čumíte na vážné situace mnohdy připomínající spíš drama. Za co jsou ti scénáristé placeni? Děj: Jedna z hrdinek se v baru dostane do situace, kdy se proti své vůli ukáže ve spodním prádle. Někdo to natočí na mobil a je to na youtube. Matka té dívky je z toho vytočená a jde si stěžovat asi ke starostovi, či kdo to byl. Jsou u něj, otevřou notebook pustí jemu a jeho manželce ono video. Začne rozhazovat rukama a stěžuje si, že už to vidělo jedenáct tisíc lidí a že její dceři ještě ti čumilové dávají nějaké lajky! A že to je hrůza a že to musí pryč a podobně. Už už jsem čekal, (je to přece komediální seriál, ne?)že zatímco bude matka rozhazovat rukama a mluvit na starostovu ženu, starosta nenápadně, se šibalským úsměvem přidá videu lajk. Tomu bych se i nahlas zasmál. Ne. Matka domluví, sbalí notebook a odejde. S tímhle jděte do prdele!(25.3.2016)

 • tančísvlky
  *

  Stále rovnaká šablóna takmer všetkých seriálov. Divák má skonzumovať úplne všetko čo je mu dávané. Je to bludný kruh beznádeje s puncom akože zábavy. Pravdepodobnosť toho, že sa na to dá pozerať ďalej je nulová. Herci pôsobia rezignovane lebo vedia, že je to len ďalší zmarený pokus vytvoriť nie čo má zmysel...(15.3.2016)

 • raduna01
  **

  Odvysíláno pouze osm dílů ////// Dne 31. března 2016 bylo zastaveno natáčení kvůli nízké sledovanosti. Natáčení bylo zastaveno zhruba v půlce natáčení plánovaných 80 epizod. Dne 8. dubna 2016 bylo oznámeno, že seriál bude stažen z programu, a že o zbývajících dílech budou včas informovat. (TV Nova) 04/2016 určitě lepší než ohnivé kuře proti kterému jej nova v tv nasadila a nakonec pro nízkou sledovanost stáhla. Kdyby využila i jiný vysílací čas možná by jsme to i dokoukaly.(28.4.2016)

 • Tryskomyš
  ****

  Jak můžete ohodnotit seriál, který ještě ani nezačal jako odpad?? A hlavně mě udivuje, že je hodnocení uvolněno, že už mohlo začít. Jiné filmy nejdou hodnotit, dokud se ještě nevysílaly. A to dokonce kolikrát ani ne první dny po odvysílání, ale až později. Viz například Ohnivý kuře. Teď zrovna běží, ale hodnotit ještě nejde. A já se ptám proč ???? Kdo za to může? Kde udělali soudruzi z České republiky chybu !(5.3.2016)

 • Bernyz
  *

  Viděl jsem první dva díly seriálu. Dobrý námět, ale hlavně dobré herecké obsazení - to seriálu pomohlo. Je ale vidět, že i tak je víc jak polovina opět točená v ateliérech. Na můj vkus jsou jednotlivé díly zase hrozně dlouhé a tak nějak tuším, že se ze seriálu stanou další Doktoři z počátků, kteří začali pěkně v exteriérech a dnes už se točí vlastně jen v interiéru.(14.3.2016)

 • - Aby herci pili autentické pivo, vymysleli rekvizitáři pro seriál speciální značku Vlkovský ležák. (rakovnik)

 • - Exteriéry seriálu se natáčely v okolí vesnice Mořinka. (rakovnik)