poster

Hloupá pohádka (TV film)

Pohádka / Komedie

Československo, 1984, 39 min

Režie:

Eduard Sedlář

Scénář:

Luděk Nekuda

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Snorlax
  *****

  Pohádka odporující svému názvu. Kopecký v roli Katastrofióla je bezkonkurenční, koneckonců Nekuda ji psal pro něj. Toto obsazení je naprosto neporovnatelné s tím, které se nedopatřením ocitlo na výběru Supraphonu s názvem To nejlepší z televizního humoru. Dovolím si oponovat satorovi, pohádka byla v roce svého vzniku odvysílána, pouze jednou a to v rámci Studia Kamarád, v neděli dopoledne. Se zbytkem jeho prohlášení souhlasím.(6.1.2012)

 • sator

  Pohádka byla natočena v r .1984 ale, neodvysílána a smazána.Po r.1989 byla zrekonstruována z nesestřihaných materiálů. scénář: Luděk Nekuda(14.1.2013)

 • lubospoti
  ****

  Tak tohle se opravdu povedlo. Smál jsem se od začátku do konce. Vynikající Jiří Císler a Miloš Kopecký. A v neposlední řadě musím ocenit výborný scénář Luďka Nekudy.(10.9.2016)

 • martins
  ***

  Pokud se jedná skutečně o pohádku, kde Jiří Císler hraje krále a Miloš Kopecký hraje jeho sluhu, tak je to v pořádku, pohádka určitě existuje, krátká ukázka byla uvedena v pořadu Úsměvy Luďka Nekudy v roce 1997.(6.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace