Bloodwork

Scénografie:

Jasna Stefanovic

Kostýmy:

Natalie Bronfman

Horory z nemocničného prostredia mám rád a tak som sa aj v tomto prípade bavil celkom dobre. 2 kamoši sa rozhodnú získať peniaze tým, že sa zúčastnia projektu testovania liekov proti alergii a tak sa na určitý čas ocitnú zatvorení na klinike, spolu s ďalšími pacientmi. Postupne však pacienti začnú vykazovať rôzne fyzické a psychické výkyvy a ukazuje sa, že tu ide o úplne iné testy. Experiment sa samozrejme onedlho vymkne spod kontroly a testované subjekty tak majú možnosť preukázať svoje "vylepšenia". Film značne pripomína podobne vydarený Insanitarium, aj keď je trochu pomalší a vygraduje až v závere, no má slušnú atmosféru, obstojných hercov a je príjemne napínavý, aj keď dosť predvídateľný. Dal by som aj vyššie hodnotenie, nebyť niekoľkých nepotrebných, nezaujímavých úsekov a zbytočného naťahovania vo finále.(8.4.2012)

• Pitryx

Zbytečně dlouhé, na konci už jsem rostl z kůže. Už jsem věděl co a proč, a v podstatě jen koukal na další z mnoha a mnoha variant na kanibaly či zombie. A hodně špatnou variantu. Gore slabé, jedna dekapitace, spíše nuda.(29.6.2017)