Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

ConanVJ

Klasická vyvražďovačka s pomalým rozjezdem, kde je alespoň na co koukat díky spoře oděným pěkným slečnám. Napětí tu nějaké je, ale jinak je to od druhé poloviny hlavně o krvavých scénách. Za mě 60% :) ()

Astaroth12

Začalo to svižne a veľmi zaujímavo ale potom nastala na dlho doba temna tzv.hluchá zóna,lebo sa tam nič nedialo.Len samé obkeckávačky a až po asi 40 minútach sa konečne dostavilo aj krvavo červené sfarbenie.Kto pozerá tento film a nevšimne si aspoň tri tri totálne nezmyselne situácie,tak ho obdivujem za jeho pozorovateľského ducha.No takto je to klasický slasher,ktorý nemá v sebe ani kúska výnimočnosti. Ale sú tu krásne babenky a dosť dobre znázornený šialenec aj ako herec bol uveriteľný.Film mal zahrievacie dlhé kolo,k tomu neoriginálny scénar ani vraždy neboli dostatočne zaujímavé ale bol poňatý aspoň druhá polovica svižne,drsne a odhodlane ale viac než 3* mu dať nemôžem. ()

Ten Druhy

Pekne natočené, vôbec nie hlúpe a prvoplánové, hoci sa to drží osvedčenej scény. Možno trochu mačistické, no mne to neprekážalo. Aj vo chvíľach, ktoré bývajú v slasheroch zvyčajne hluché sa dalo na čo pozerať. Hneď na začiatku je pekný návrat do 80. rokov, do traumatického detstva psychopata Loveboya, ktorý objasňuje dôvod jeho počínania v dospelosti. Navonok je to nepríjemný spotený tučniak, ktorý však dokáže preniknúť do prísne stráženého systému "dievčenského domu" a ovládať ho, teda je aj pomerne inteligentný. Tento nepomer musel bolieť a odraziť sa na jeho psychike. Loveboya určite budete nenávidieť. Ja osobne som neznášal najmä zrýchlenie tohto mastného grázla, ktorý zneužíval moment prekvapenia. Bodycount dosiahne číslo desať, pričom obete nie sú celkom bezbranné a navyše niektoré z nich nezomierajú ihneď. Ako plynie čas, narastá aj zlosť a túžba ukončiť už tie jatky. Takže, film má potrebnú dynamiku a v rámci žánru je to excelentný počin. ()

hous.enka

Tihle ajťáci, kteří sjížděj porno stránky, jsou nebezpeční úchylové, varuje Girlhouse. No a pak jsou tu ti druzí ajťáci, co holky z bordelu typu GH zachraňují. Tenhle horůrek není nijak strašidelný, neobsahuje lekačky a už od začátku je divákovi všechno odkryto: prsa, prsa, vrah a prsa. Jde o žánrovou jednohubku, která nepřináší mnoho nového, ale staví na staré dobré tradici chudáka chlapečka, co má malé... (doplňte si sami). ()

Zayl

Zesměšnit z mládí frustrovaného otylého psychopata se nevyplácí, o tom se mohly přesvědčit i (polo)nahé dívky z Girlhousu. Stačilo k tomu pár hackerských triků, chuť pocuchat několik pěkných obličejů a z vily plné děvčat, kompletně místnost po místnosti monitorované, se už neozývá vzrušivé sténání, ale jen nářek obětí. Inu, zabiják se rozhodně nebojí zašpinit a vymýšlí celkem zajímavé odchody ze světa. Jsem rád i za to, že si nasadil masku, vylepšilo to dojem a za jeho poctivou práci není problém přimhouřit oči nad logikou. Parádní slasher za čisté čtyři hvězdy. ()

kaylin

Rozvíjením děje si film „GirlHouse“ hraje na psychologický horor, ale tím skutečně není. Nakonec je jenom obyčejným slasherem, kde se až moc řeší zrod toho padoucha, který je ale nakonec celkem efektní. Holky jsou tu celkem pěkné, nebýt toho, že jsou některé uměle vylepšené. Celkově jsem ale spíše zklamán, protože z toho se dalo vytřískat o dost víc, než se podařilo. ()

raimi

Hned jak naskočila časomíra a objevil se údaj 01:41:04 jsem pojal zlýho tucha. Ukecanej slasher? Opět další tvůrci, kteří toho mají tolik na srdci? Ou jé. Potom se objevila přehrávající desetiletá (?) holčička s namalovaným obočím. Po prologu se obrazovka zaplnila umělotinovýma pizdama v čele s hlavní hrdinkou, která je pizdou z "ušlechtilých" pohnutek, ale přece pizda. Nechybí samozřejmě nějací ti nagelovanci a nádhernej velkej barák, kde se všechno krásně leskne a je awesome. Dále tu máme neskutečně trapnej, rádoby cool "porno" megachat, z kterýho všichni serou a je plnej odpornejch vytuněnejch kravek, který nezavřou hubu a nesundají podprsenku. A když už jo, není to moc pěknej pohled. :-) Do toho raper Slaine, hrající zaprdlýho devianta, což mě strašně rušilo, protože jsem mu to pro jeho hudební image ani trochu nevěřil. Jak Loverboy/ Slaine vlítne do domu, tak je to celkem zábava. Syrový živočišný mordy, dost dobrý. Ve finále se nebohé děvče samozřejmě změní v malého kutila/ taktika MacGyvera, jak už je u novinek zvykem, chjo. Jo, a nechybí zmínka o Hitchcockovi! No nejsou ti tvůrci tááák úžasně vzdělaní? :-D ()

JohnMiller

Takto poctivý béčkový slasher, ktorý sa nehrá na nič a nesnaží sa do tohoto dávno vyčerpaného subžánru horroru priniesť niečo nové, som nevidel už veľmi dávno. Asi od roku 2010 to ide radikálne dolu vodou, takže som bol milo prekvapený touto oddychovkou. V podstate nejde o nič iné ako o to, že jednému magorovi zo sexuálnou traumou z detstva prepne, a tak sa rozhodne, že vyvraždí všetky dievčatá z veľkými prsiami v privátnom dome zvanom Girl House, kde streamujú porno scénky. Vrah, je milovníkom tejto stránky, je tam online deň a noc, a slečinky ho už poznajú, avšak ho nepekne urazia. A tak si ozrutný zvrhlík nasadí masku vystopuje ten barák a začne zabíjať dievčatá jednu po druhej, klasickejší motív a poučku slashera sa ani nedá vymyslieť. Na tieto letné horúčavy, príjemné rozptýlenie. V snímke sú všade kozy... kozy, kozy... Celkom zaujímavé a nápadité vraždy a je to celé také, ako 80´s vyvraždovačky iba pekne prenesené do našej doby. Podarený kúsok, pri ktorom sa dá v pohodičke vypnúť a užívať si a spoločnosť priateľov, netreba nejako dávať pozor ale keď aj divák pozor dávať bude, rozhodne sa nebude nudiť. Nápadité klišé nikdy neurazí. Pretože vyvraždovačky, ktoré sa točia v poslednom čase, mi už lezú hore krkom, takže milé prekvapenie. ()

TheDon

Nebudu to hodnotit v superlativech, protože si to žádný nezaslouží. První trochu větší polovina je Pretty woman, jak by vypadala v dnešní době. Pak Slaineovi rupne v bedně, nastává Swordfish-operace úchyl umí používat počítač a telefon. Poslední část filmu je pátek třináctýho, bez Jasona. Je pravda, že tam hraje pár pěkných holek, ale taky neznamená,že když jsou tam dvakrát vidět kozy, tak tomu vpálím plnej počet. Slabší tři. 45% ()

Aljak

Horory nesledujem, ale tento ma námetovo celkom zaujal. A keby sa to vyvíjalo v nejakej thrillerovej atmosfére bez hororového spádu v druhej polke filmu, tak by to kandidovalo aj na 5-hviezdičkový zásah. Lenže ten zlom, od ktorého sa všetko nieslo už len v hororovom duchu, to bol pre mňa postupný pokles nadšenia. Ach, však nemusí za každú cenu nejaký "pomstiteľ" nabehnúť a vyzabíjať všetko čo sa okolo pohne... Inak, tie ženy v Girlhouse, riadne kočky (teda nie všetky, ale väčšina áno - najmä Ali Cobrin). ()

Havaj8

Je jasný, čím se snažil tenhle film zaujmout a hororový prvky to rozhodně nebyly. Dlouhou dobu si to drželo tu pomyslnou laťku nudnosti. Nikdo tam extra nezazářil, abysme si aspoň jednu postavu oblíbili. I tak ale první scéna s malým Loverboyem a pak těch pár posledních byla slušná řezničina. Takže někdo se v tom vyřádil, ale jinak to byl celkem výblitek bez jakýkoli logiky. Hodnocení některejch jedinců je tu prostě k nepochopení. Oni jsou tak hotoví, že viděj konečně "slasher", že si odmažou tu vatu a nudu dobrý 2/3 filmu a myslej si, jakej to není masterpiece. Smutná realita. ()

Rodriguez

Trošku napětí s hromadou končetin od krve? Ano, tak jste tu správně. Pohodlně se usaďte, kozičky zachvíli začínají! 80% ()

bourec

Takže ty tři hvězdy dám,ale už jenom ta scéna ,kdy ho veme po držce nějakou tyčí,a dál nic.Proč režisér tuhle scénu do filmu sere,a nepošle ji do pičky.Zbytečně si film shazuje.Jinak spíš film bez atmosféry,až na poslední čtvrťhoďku.50%. ()

honajz2

Tak tohle mě hodně zklamalo. Strašně nudný film, který nemá žádný pořádný děj (a který je navíc poměrně hloupý), je strašně utahaný i dějově, absolutně postrádá nějaké napětí i atmosféru a i když tady o postavách něco víme (což je bod k dobru), stejně mi žádná nesedla tolik, abych jí fandil (ačkoli jsem si úplně nepřál, aby hlavní hrdinka zemřela, protože přece jenom ve srovnání s těmi ostatními holkami měla aspoň mozek). A tak jsem znuděně a s rychloposuvem sledoval, jak se nějaký hnusný tlustý magor snaží dostat do vily plné nahých holek a kamer a asi v posledních 40 minutách se mu to povede a zabíjí tam každou, která mu přijde pod ruku. A na to, že je sám, je celkem silný, jelikož odrovná i nějaké hlídače a nakonec na něj pošlou ozbrojené komando, aby ho konečně dostali. Úplně nejlepší na celém filmu je ta úvodní scéna, pak to stojí čím dál tím víc za prd. Prostředí mělo potenciál na víc, ale když scénář píše někdo bez fantazie, bude to prostě stát za prd. Slabé 2* ()

dubinak

Ne že bych jich viděla nějak moc, ale Girlhouse je asi nejlepší slasher za rok 2014. Teď bych si zrovna ani na žádný podobně dobrý nevzpomněla. Všechno tam funguje dost dobře, sice tomuhle filmu vládne hlavně sex a kozy, to je asi jeho největší poznávací znamení, ale když se do toho konečně vložil i záporák, dostalo to překvapivé grády. Vlastně už ta úvodní scéna byla silně znepokojivá. Největší mínus je asi to, že se vrah dostává ke slovu až v nějaké padesáté minutě, takže některé scény byly dost nepotřebné. Ve finále mi to ale pak vlastně i uteklo, takže jsem celkově spokojená. Vraždy byly surové a dost osvěžující. Ne nic, co bychom ještě neviděli, ale byla zjevná velká snaha. Čtyři si to v pohodě zaslouží. ()

HorrFi

Zajímavej slasher kterej se odehrává v prostředí plnejch krásnejch holek.. tenhle film se asi nebude líbit homosexuálům (ne dělám si srandu).. scéna z dětství super, potom celkem nuda, ale pak už to v Loverboyovi začne vřít a ukáže těm krasotinkám, že je to řízek kterýmu se nikdo nebude vysmívat.. některý vraždy mi přišly opravdu originální a prostě jsem se bavil.. ()

cocrHeLL

haha.... první hodina je maximální nuda - kecy kecy kecy... a ještě kecy... a pak přijde solidní vyvražďovačka velmi sympaticky omaskovaným psychoušem... pak už se na moc nečeká ... ()

Khumbac

Ta žena byla superman! Dokázala studovat, pracovat, randit, taktizovat, plánovat, chránit, bránit se, útočit - zabít, točit... ()