Meatball Machine: Reject of Death

Krátkometrážní / Akční / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 2007, 10 min

Jošihiro Nišimura

Nářez, nážez, nářez. Já ty Japonce prostě miluju. Klasická ujetá, krvavá, bizarní, šílená noční můra s Asami v hlavní roli a skvělým hudebním doprovodem. K tomu opravdu netřeba slov (doslovně).(1.10.2014)

Nishimura prostě umí.. Nadsázka to drží v sympatické odlehčenosti a zběsilá dynamika nedává prostor nudě.. Parádní bonus k původnímu filmu.(28.11.2018)

• corpsy

Nie raz som pri týchto koninách spomínal TETSUA, je to teda chuťovka zrejme iba pre priaznivcov tohto subžánru. Hodnotenie je preto skôr za technickú stránku a nápady.(5.6.2018)

Pôvodný Meatball Machine ma nejak extra nenadchol, ale tento doplnkový kraťas je teda suprácky. Ostatne, točil to môj šikmooký obľúbenec Nishimura a to je fakt žltý diabol ktorý si ( na rozdiel od svojich menej talentovaných kolegov ako Noboru Iguchi ) príliš nerobí starosti s osudovými dialógmi a radšej sa sústredí na zbesilo farebné masakre a čierny humor. Reject of Death je 10 minútový gore videoklip prakticky bez slov. Trojica bizarných postáv z Tokyo Gore Police ( taký ten číňan, šišatý černoch a indiánsky náčelník ) tu musí bojovať proti zmutovanému Necroborgovi v podaní béčkovej splatter ikony Asami. Striekajúca krv, veselo rozsekané telá a industriálne metalová hudba, nič iné nečakajte. ...AHA HOMÁR - HAM!(10.1.2012)