Air Force One: Poslední let

Air Collision

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2012, 92 min

• lucinkapes

Uzasna parodie (bohuzel to neni parodie). Kdyby to bylo kratsi (aspon o hodinu), tak bych dal treba i 3 hvezdicky. Efekty jak z pocitacove hry, ktera je na CD jako darek k casopisu. Spadnuty retez na kole jako neodstranitelna zavada? Raketa udela diru do letadla, ale nevybuchne a spadne do ulicky mezi cestujici. Dopravni letadlo rozpara kridlem mrakodrap, bez povozku pristane mezi rodinne domky a zastavi na 100m. Vrchol je snaha defibrilatorem ozivovat nekoho, kdo je jeste pri vedomi.(26.1.2014)

Dokonale dementní scénář, režie i herecké výkony. Rok výroby 2012 bude jistě chyba v textu distributora, protože speciální efekty a animace jsou na úrovni PC hry z devadesátých let. Jednu hvězdičku ubírám pouze za to, že mě tahle nechtěná komedie přestala po pár minutách bavit a tudíž jsem přišel o některé scénáristické skvosty, co tu popisují jiní.(12.3.2019)

• Wacoslav1

Tohle je naprosto standartni Asylum sracka nic vic nic min jako ze ja mam slabost pro podobny skvosty ale problemem Asylaku je to ze se neumi poucit ze svych chyb a porad je opakuji tudiz se snazi z rozpoctem 100 tisic natocit blockbuster za 100 milionu jako tradicne z triky jak z domaciho pocitace dokonce bych rekl ze jsem tu videl vykradene zabery z filmu Unos letadla takze mozna prisli na to co dela Wynorski nebo Ray uz hodne dlouho a objevili zpusob jak jeste nejaky ten dolar usetrit no odpad to tesne nebude protoze to musim hodnotit v ramci zanru a Asylum to je zanr sam pro sebe a uz jsem od nich videl i vetsi kraviny nez je tahle jinak by to samozrejmne bylo bez debat(26.6.2013)

• Renciasko

Tak technicky, príbehovo a vlastne vo všetkých smeroch odfláknutý film som ešte nevidel. Teda vlastne možno áno, podobalo sa to na Pompeje tie nové.. Neviem či má zmysel sa vyjadrovať k tomuto filmu. Vydržal som to do konca už len kvôli tej zábave, akú tá “dráma” dokonale svojim prekonávaním fyzikálnych zákonov a logiky dokazovala.. 1 * aj to len za šťastný koniec..(1.1.2018)

• MickeyStuma

Asylum a další jejich rádoby katastrofický snímek obsahující několik známých motivů. A Asylumácké zvyky se i nadále nemění. Námět příběhu by sice nebyl zase až tak špatný, ale to zpracování je jako obvykle velmi alarmující. Nelogičnost a stupidita děje, uši trhající dialogy, ultralevné vizuální efekty, zkrátka zbytečnost, která je i zadarmo drahá.(9.1.2016)