Reklama

Reklama

Firma

(seriál)
Trailer
Drama / Akční
Kanada / USA, 2012, 22x60 min

Tvůrci:

Lukas Reiter

Předloha:

John Grisham (kniha)

Hudba:

Trevor Morris

Hrají:

Josh Lucas, Callum Keith Rennie, Molly Parker, Tricia Helfer, Natasha Calis, Shaun Majumder, Juliette Lewis, Paulino Nunes, Ari Cohen, (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Přichází nový skvělý seriál od tvůrčího týmu výkonného producenta Lukase Reitera (Boston Legal, Law & Order, The Practice) a renomovaného spisovatele Johna Grishama, který byl natočen podle jeho mezinárodního bestselleru “Firma“. Firma pokračuje v příběhu Mitchella McDeerea a jeho rodiny, který se odehrává deset let po událostech zachycených v románu i jeho filmovém zpracování. Mitch jako mladý společník způsobil pád prestižní právnické firmy Bendini, Lambert & Locke v Memphisu, která ve skutečnosti pracovala pro chicagskou mafii. Jeho život se tím navždy změnil. Po nesnadných deseti letech, které znamenaly i zařazení do federálního Programu na ochranu svědků, se Mitch a jeho rodina vynoří z izolace. Jsou pevně rozhodnuti získat zpět své životy i budoucnost – jenže zjistí, že na ně stále číhá nebezpečí z minulosti i nové hrozby. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (11)

honajz 

všechny recenze uživatele

To jako vážně? Rozmělnit už tak řídký děj do mnoha vztahových sekvencí, zbytečných, nudných a umělých podobně jako rádoby akční honičky, kterých tam pár tvůrci vrazili, jen aby se neřeklo. Nevěrohodní herci, scénář, nedomyšlené situace, nedomrlé postavy, které jsou mi úplně šumák. Zlatej Tomík Cruisůj. ()

sulimo 

všechny recenze uživatele

Nudný to začalo být už po deseti minutách, po dvaceti minutách to ztratilo moji pozornost a po celém pilotovi jsem si řekla, že tohle právnické/kriminální/rodinné seriálové drama nemá smysl dále sledovat už ani pro Joshovy modré oči. Nuda. ()

Tasartir 

všechny recenze uživatele

Pořád jsem si nemohl vzpomenout odkud znám Juliette Lewis (jednu z hlavních rolí). ÁÁÁÁ mys hrůzy s Robertem de Niro, hrála tam tu mladou holku. :) Trochu zestárla.. ()

rodier 

všechny recenze uživatele

zacatek zajimavej, potom pretoceni o x tejdnu zpet.. a nuda. S Firmou to ma spolecnyho akorat namet. advokacie a na pozadi mafie. vyrizovani uctu. Bohuzel je to tak 90% advokacie, 10% nejaka akce kolem mafie a ke konci spetka konspirace. Nuda :( asi jako Mentalista - o hlavnim nametu Red John je tam taky jen neco a obcas. Akoratze Mentalista ma Mentalistu, Firm ma Joshe Lucase kterej je nic moc. ()

Indominus 

všechny recenze uživatele

Průměrný seriál, ovšem vhledem k žánru jsou desítky lepších zpracování tématu práva a podsvětí... Nehledě na to, že J. Lucas není zrovna extra herec a absolutně postrádá charisma. ()

Reklama

Reklama