Skupina teenagerů závislých na heroinu se vypraví na opuštěnou farmu, kde se účastní experimentu, který jim má pomoci zbavit se závislosti na drogách. Když se ale setmí, jsou napadeni krvelačným vrahem. (Dlee)

ricci.s

Vkuse sa tam len súloží, nadáva, fetuje a vraždí. Partička narkomanov je zatvorená v jednom baráku, a nová droga ich zmení na posadnutých maniakov s vražednými či sebevražednými sklonmi. Takže sa navzájom masakrujú. Toto je opäť jeden z hororov, ktorý je predovšetkým nízkorozpočtový (čiže nijakými precíznosťami v kamere či scenári nedisponuje) a postavy s určitosťou nikoho neoslovia, pretože sú to len figúrky určené na likvidáciu. Je jasné, že niekoho, kto frčí len na komerčných hororoch, to nemá šancu osloviť, no ja ako prívrženec krvavých kúskov tú štvorku šupnem. Dokonca záver bol napínavý, čo som ani nečakal. Stačilo ešte trochu pritvrdiť v tej brutalitke a bolo by to za 5. ()

EvilPhoEniX

No fuj ! Jediné, co mi je proti srsti jsou feťáci a sledovat jak si píchají do žíl heroin mi dělalo vcelku nevolno, do toho byl vložen slušně krvavý masakr!! Film se odehrává po většinu času ve tmě, herci jsou amatéřští, dějově a logicky je to také absolutně vedle, ale kvůli Gore, si to 3* zaslouží ! ()

Dellamorte

Slušný kanadský drogový trip , ktorý mimo na úrovni zvládnutého technického spracovania , obsahuje aj potrebnú dávku krvilačnosti a záverečná polhodinka vysypala pôsobivú horrorovú atmosféru.. Nesmiem opomenúť ani tú AntiDrogovú AntiKoncepciu. Vyšívaná 4 , ako na zakázku. ()

Rathalos

Tak po veeelmi dlhej dobe hladania a oslovovania uzivatelov tu na CSFD,ci nemaju niekde tento film,no bohuzial vzdy to skoncilo neuspesne,konecne sa mi to nakoniec podarilo najst,ide o nizkorozpoctovu zalezitost z Kanady,v ktorej sa v prvej polovici vacsinou keca,je*e a droguje,no po tom to nabera spad a zacina sa likvidacia skupiny teenegerov,prekvapujuco je to aj napinave,gore efekty su na vybornej urovni a aj herecke vykony su v pohode,takze sa mi to ratalo,skoda len,ze som to nasiel v slabsej kvalite,ale nevadi,hlavne je,ze som si to pozrel...:-) ()

Di Tecka

,,I can't believe this is gonna be at the last time." Kdyby jen věděla... Naposledy si šlehnout a pak se pozabíjet. No proč ne, celkem krátké za to svižné, jen herci mi byli víceméně nesympatičtí.. a o něco víc akce by neuškodilo ;-) ()

Shanen29

Ano,celkem slušně povedený filmík,kde i konečná fáze je vcelku napínavá a zajímavá.Gore a brutalita na dobré úrovni,ikdyž penízky zde chyběly,filmu to moc nevadilo. ()