Nostrum

Horor

Kanada, 2010, 79 min

Jonathan Wright

Ron Wisman Jr.

Vkuse sa tam len súloží, nadáva, fetuje a vraždí. Partička narkomanov je zatvorená v jednom baráku, a nová droga ich zmení na posadnutých maniakov s vražednými či sebevražednými sklonmi. Takže sa navzájom masakrujú. Toto je opäť jeden z hororov, ktorý je predovšetkým nízkorozpočtový (čiže nijakými precíznosťami v kamere či scenári nedisponuje) a postavy s určitosťou nikoho neoslovia, pretože sú to len figúrky určené na likvidáciu. Je jasné, že niekoho, kto frčí len na komerčných hororoch, to nemá šancu osloviť, no ja ako prívrženec krvavých kúskov tú štvorku šupnem. Dokonca záver bol napínavý, čo som ani nečakal. Stačilo ešte trochu pritvrdiť v tej brutalitke a bolo by to za 5.(12.1.2012)

No fuj ! Jediné, co mi je proti srsti jsou feťáci a sledovat jak si píchají do žíl heroin mi dělalo vcelku nevolno, do toho byl vložen slušně krvavý masakr!! Film se odehrává po většinu času ve tmě, herci jsou amatéřští, dějově a logicky je to také absolutně vedle, ale kvůli Gore, si to 3* zaslouží !(6.6.2013)

Slušný kanadský drogový trip , ktorý mimo na úrovni zvládnutého technického spracovania , obsahuje aj potrebnú dávku krvilačnosti a záverečná polhodinka vysypala pôsobivú horrorovú atmosféru.. Nesmiem opomenúť ani tú AntiDrogovú AntiKoncepciu. Vyšívaná 4 , ako na zakázku.(13.1.2012)

,,I can't believe this is gonna be at the last time." Kdyby jen věděla... Naposledy si šlehnout a pak se pozabíjet. No proč ne, celkem krátké za to svižné, jen herci mi byli víceméně nesympatičtí.. a o něco víc akce by neuškodilo ;-)(12.1.2012)

Ano,celkem slušně povedený filmík,kde i konečná fáze je vcelku napínavá a zajímavá.Gore a brutalita na dobré úrovni,ikdyž penízky zde chyběly,filmu to moc nevadilo.(21.3.2018)

• Pierpa

Kvalitný D-éčkový hororík.(9.2.2012)