A Princess for Christmas (TV film)

Christmas at Castlebury Hall

Scénografie:

John Welbanks

Kostýmy:

Oana Draghici

Komentáře uživatelů k TV filmu (26)

Vánoční kýč. Cool.(22.12.2012)

Někdy vám jedno správné (ale i špatné) rozhodnutí může změnit celý život. Hlavní hrdinka tohoto filmu, která má v péči svou neteř a synovce, jejichž rodiče tragicky zemřeli, dostává nabídku od dědečka těchto dětí, který o ně dosud nejevil zájem, aby s nimi přijela na Vánoce do jeho sídla. Neochotně přijímá a postupně se jí s pomocí svého synovce a neteře daří proměnit neútulné a chladné sídlo v hřejivé místo plné lásky, veselé nálady a pohody. A kdoví, možná zde hlavní hrdinka nalezne i životní lásku. Jedná se o překvapivě atraktivní a příjemný vánoční film, který mě dokázal pohltit natolik, že jsem se ani na zlomek sekundy nenudil a jen jsem se zájmem sledoval, jak vše dopadne. Film byl od samého úvodu velice příjemný, a to vydrželo až do úplného konce. A navíc tohle byl jeden z těch filmů, po jejichž skončení mi na tváři vydrží úsměv a vůbec jsem po nich tak nějak optimisticky naladěný. A i když bych film nezařadil mezi typické vánoční filmy, na které jsem zvyklý, přesto to byl příjemný vánoční film, skoro by se dalo říci spíše vánoční pohádka ze současnosti, která mě dokázala nadchnout. Já osobně jsem s výsledkem maximálně spokojený a filmu bez váhání uděluji čtyři hvězdy, jednu hvězdičku strhávám za předvídavost a určitá zažitá klišé, kterých se tento film rozhodně nevyvaroval.(14.1.2013)

• Anderton

Tak som si povedal, že si tento rok pozriem jedno americké televízne nízkorozpočtové peklo. Sľub som si splnil a mám to za sebou. Nakoniec to nebolo tak strašné, pretože chápem, čo chceli tvorcovia natočiť a vyčítať im predvídateľnosť, predsudky, neambicióznosť a rozprávkovosť by bolo im vyčítať niečo, o čo sa nesnažili. Že sa dedo polepší, pretože ho hrá Roger Moore? Že to dobre skončí a každú scénu očakávate? Malo by to by snáď pri takomto type filmu inak? V akúkoľvek inú dobu roka je to samozrejme nepozerateľné. Katie McGrath má smolu, že je krížencom Knightleyky a Weiszky, s touto podobou sa nemá šancu presadiť.(24.12.2014)

• kaylin

Klasická vánoční romantika, kde je Roger Moore za zlého, respektive spíše pěkně protivného dědečka, který ale postupně najde cestu ke své rodin, nemluvě o tom, že v tom bude krásná romance a spousta trapného humoru, který hlavní hrdinka prostě nedává a je otřesná. Hodně mi kazila celý dojem.(15.1.2018)

Hlavní hrdina byl sladkej až k zulíbání, ale možná jsem jen neměla náladu na pohádky, nebo tam fakt bylo až tolik klišé a moralitek? Nevím, každopádně průměrný, ničím vyloženě zajímavý film, kde se stane ale úplně všechno to, co čekáte. Jako odpočinek před Vánoci dobré, jinak ale moc ne.(13.9.2012)

Za Sama a Vianočnú atmosféru(21.11.2016)

Akurát taký klasický TV vianočný film.(28.12.2013)

Příjemný vánoční film, který pro mě byl určitě překvapením. Děj byl zasazen do honosného sídla anglické aristokratické rodiny, což z něj dělalo něco trochu jiného než (dnes již mohu říct) klasický americký vánoční romantický film. Určitým klišé samozřejmě neunikl (svou strukturou byl hodně podobný filmu „Princ a já“), přesto byl svůj, příjemný a trošku jiný.(13.1.2014)

Toto je presne ten typ filmu, ktorý sa dokonale hodí k vianočným sviatkom a navodzuje tú pravú medovo sladkú, milú a príjemnú atmosféru. A niejaké to klišé?....to k tomu patrí....na Vianoce určite.(6.1.2013)

Príjemná "podívaná" k Vianociam. Musím sa priznať, že tento film som si pozrela kvôli Katie McGrath, o ktorej sa húževnato diskutuje, či je dobrá herečka, alebo si pomýlila povolanie. Nepodala žiadny excelentný herecký výkon, ale nebol to ani žiaden prepadák. Uverila som jej, čo som jej uveriť mala. Dej je viac-menej ( skôr viac ) predvídateľný, ale zato veľmi dobre spracovaný, ani výber hercov mi neprekážal, skôr mi tam nesedí zopár scén, ktoré vidíme takmer v každom rodinnom filme s tematikou Vianoc. Opakujem, veľmi príjemný rodinný snímok, ktorý si veľmi rada pozriem zas.(20.5.2012)

Krásný vánoční příběh.(3.12.2018)

obrovský gýč, najklišovatejšie klišé a morality až po strop, ale....úsmev aj dobrú náladu mi to vykúzlilo! a Katie McGrath je dokonalá kópia Keiry Knightley <3(5.1.2013)

Milá, nadpriemerná, vianočná komédia. Akurát mi dosť vadí škeriaca sa Katie McGrath v hlavnej úlohe.(4.1.2013)

• Kadas97

Takéto filmy sa točia každoročne, aby sa budúci rok mohli pustiť okolo vianoc, ale často sa stretávame s hlúpymi 100x otrepanými zápletkami a "originálnym" vybruslením z nich. Nemám tieto filmy rád, ale budú sa produkovať stále. 0 z 10(23.9.2013)

Prekvapujuco mila a pohodova vianocna komedia,ktora sa mi pacila,nenapadny film,no potesil a Katie McGrath je krasna zena...:-)(24.12.2017)

Pohodovy vanocni filmek, toceny v krasnem prostredni rumunskeho zamku Peleș. Pribeh pohladi na srdci a zanecha usmev na tvari. Tak jak by to o Vanocich melo byt.(15.12.2013)

Ale proč ne, když máme ty Vánoce, tohle je totiž vánoční romanťárna jak vyšitá. Hrozně bych si přála mít také někde takto zašitého nějakého bohatého příbuzného.(27.12.2013)

Taká vianočná klasika, presne toto je typ filmu, ktorý pozerávame na prvý sviatok vianočný, tlačíme do seba všetko možné a nikomu sa ani nechce pohnúť...vianočné klišé, ale jeden z takých lepších filmov....(5.11.2016)

Pekná moderná rozprávka. Plná klasického klišé. Človek už zo začiatku vie ako to skončí. Ale na Vianoce je človek na také pekné, naivné, romantické rozprávky asi naladený. Občas dobre padne pozrieť si absolútne optimistický a pozitívne naladený film.(4.1.2013)

Ďalší z priemerných romantických či rodinných filmov, ktorý sa snaží priživiť na Vianociach a presunie svoj dej do tohto obdobia. A ďalší z filmov, ku ktorým sa už nemusím vracať... 50%(30.12.2013)

<< předchozí 1 2