Desi Boyz

• Indie

देसी बोयज

Komedie / Drama

Indie, 2011, 121 min

Celkom dobrá dvojka, Akshay a Jonh. Zápletka síce nič nové, ale keďže je to Indický film, je to natočené veľmi decentne. V podstate Indický film, ktorý môže zhliadnuť aj človek prostý nejakej skúsenosti s klasickou Indiou. Aj keď ja zastávam skôr teóriu šoku, takže výsledok je buď to miluješ, alebo nenávidíš, ale tiež je osvedčená :-) Rozhodne milý film, milý Akshay a milý bol aj Jonh aj keď svojim "macho" spôsobom. Príliš romantiky nečakajte ale inak vtipné to je :-)(23.5.2017)

Dostana meets Fashion a všichni jsme spokojení. Pokud jsou očekávání jiná, pak samozřejmě film nemůže sloužit. John a Akshay jsou neodolatelná dvojka koumáků dohnaných krizí ke kariéře pánského eskortu. Důvody jsou pragmatické, dopady bohužel negativní. Nicméně nebyl by to zábavný současný Bollywood, aby se nakonec vše v dobré obrátilo. Začínám si pomalu užívat i Deepiku, která mi dříve nebyla příliš sympatická. Ale už předem jsem vždycky spokojená, když si své vedlejší figurky podají Anupam se Sanjayem přesně v intencích svých hereckých škatulek. Inu, někdy jistota má cosi do sebe. A indická hrdost taky byla potěšena. Už nemám nejmenších pochyb, proč právě Akshay tolik let kraluje jejich srdcím.(19.2.2012)

Tak jsem nakonec změnil hodnocení. Tenhle film teď používám k iniciaci ostatních do Bollywoodu, protože dokazuje, že i západního diváka můžou indické filmy bavit. Je to příjemně odlehčené, dobrá hudba, hlášky. V podstatě to dějově ničím nevyčnívá až na odvážné téma pánského eskortu (na indické poměry) ale je to řemeslně dobře provedené, tudíž doporučuji.(30.1.2013)

Rozpočet £2miliónyTržby USA $1,078,826Tržby Celosvetovo $12,700,000▐ Urazená a ponížená Radhika (Deepika Padukone) je dosť vytočená, lebo jej priateľ si v čase finančnej núdze privyrábal ako spoločník zhýralých paničiek cez klub Desi Boyz aby jej mohol splniť jej svadobné túžby. Nechýbajú bláznivé scény, dobieračky, tance a samozrejme romantický nádych. /70%/(6.10.2017)

Na jednu stranu veľmi prostoduché a hlúpe, ale na stranu druhú je to zábavné a s krásnou Deepikou. Charaktery fungujú len príbeh je veľmi pozliepaný a niektoré veci sú tam vyslovene zbytočné. Dievčatá krásne/prostredie Londýna funguje a hudba znesiteľná. Neviem či by som si to druhý krát pozrel, ale aj napriek prostoduchosti ma to bavilo.(21.2.2017)