Nick a Jerry jsou nejlepší přátelé, kteří spolu i bydlí. Jerry, který má na starost malého synovce Veera, jenž přišel o oba rodiče, v žádném zaměstnání nevydrží dlouho, a tak mu Nick dost často pomáhá i finančně. Krátce poté, co Nick požádá o ruku svou přítelkyni Radhiku, přijde o práci. Oba nezaměstnaní dostanou nabídku, aby pracovali jako mužský doprovod. Nick odmítne, ale Jerry nabídku přijme kvůli malému Veerovi. Netrvá to dlouho a Jerry přemluví Nicka, kterému začínají docházet peníze a bojí se říct pravdu své snoubence, aby se k němu přidal, a tak vzniká úspěšná dvojice Rocco a Lovec. (andiek05)

Andrea1717

Celkom dobrá dvojka, Akshay a Jonh. Zápletka síce nič nové, ale keďže je to Indický film, je to natočené veľmi decentne. V podstate Indický film, ktorý môže zhliadnuť aj človek prostý nejakej skúsenosti s klasickou Indiou. Aj keď ja zastávam skôr teóriu šoku, takže výsledok je buď to miluješ, alebo nenávidíš, ale tiež je osvedčená :-) Rozhodne milý film, milý Akshay a milý bol aj Jonh aj keď svojim "macho" spôsobom. Príliš romantiky nečakajte ale inak vtipné to je :-) ()

T2

Rozpočet £2miliónyTržby USA $1,078,826Tržby Celosvetovo $12,700,000▐ Urazená a ponížená Radhika (Deepika Padukone) je dosť vytočená, lebo jej priateľ si v čase finančnej núdze privyrábal ako spoločník zhýralých paničiek cez klub Desi Boyz aby jej mohol splniť jej svadobné túžby. Nechýbajú bláznivé scény, dobieračky, tance a samozrejme romantický nádych. /70%/ ()

NinadeL

Dostana meets Fashion a všichni jsme spokojení. Pokud jsou očekávání jiná, pak samozřejmě film nemůže sloužit. John a Akshay jsou neodolatelná dvojka koumáků dohnaných krizí ke kariéře pánského eskortu. Důvody jsou pragmatické, dopady bohužel negativní. Nicméně nebyl by to zábavný současný Bollywood, aby se nakonec vše v dobré obrátilo. Začínám si pomalu užívat i Deepiku, která mi dříve nebyla příliš sympatická. Ale už předem jsem vždycky spokojená, když si své vedlejší figurky podají Anupam se Sanjayem přesně v intencích svých hereckých škatulek. Inu, někdy jistota má cosi do sebe. A indická hrdost taky byla potěšena. Už nemám nejmenších pochyb, proč právě Akshay tolik let kraluje jejich srdcím. ()

lenuse

Čekala jsem, že to bude bláznivá komedie, ale smála jsem se fakt málo, patetických promluv ovšem přes míru. Snad jen scéna s pracovním pohovorem na konci splnila mé očekávání. ()

ScarPoul

Na jednu stranu veľmi prostoduché a hlúpe, ale na stranu druhú je to zábavné a s krásnou Deepikou. Charaktery fungujú len príbeh je veľmi pozliepaný a niektoré veci sú tam vyslovene zbytočné. Dievčatá krásne/prostredie Londýna funguje a hudba znesiteľná. Neviem či by som si to druhý krát pozrel, ale aj napriek prostoduchosti ma to bavilo. ()

Lacike

Jedna z tých lepších indických komédií. Ženy si naviac užijú tance sexi borcov a nejaké tie hudobné výstupy. Proste v pohode film na jedno pozretie. 5/10. ()

andiek05

První polovina byla pro mě průměrnější, něco mi tam chybělo. Naopak druhá polovina se mi líbila mnohem více. Vývoj příběhu už byl zajímavější ale zároveň i vývoj samotných postav. Hudební vystoupení byly super, dobrá komedie, některé scény opravdu hodně pobavily :-D :-D :-D ()

rockwoman

Jejich revírem jsou ložnice osamělých, znuděných žen. Jejich tempo je nekonečné. Supermani z DB se umí fajně vlnit. ♪ ♫ ♪ 👍 ッ ()

atiratha

Tak jsem nakonec změnil hodnocení. Tenhle film teď používám k iniciaci ostatních do Bollywoodu, protože dokazuje, že i západního diváka můžou indické filmy bavit. Je to příjemně odlehčené, dobrá hudba, hlášky. V podstatě to dějově ničím nevyčnívá až na odvážné téma pánského eskortu (na indické poměry) ale je to řemeslně dobře provedené, tudíž doporučuji. ()