poster

Léčitel mezi dvěma světy (TV film)

 • německý

  Heiler zwischen den Welten, Der

 • anglický

  Healer Between The Worlds, The

Dokumentární

Rakousko, 2010, 58 min

 • Tomino_DIY23
  **

  Mně teda přišel ten chlap dost divnej a vůbec všichni tam. Trochu sekta, ne? Navíc nepadlo ani slovo o nějakejch výsledcích...(29.1.2012)

 • igi B.
  *

  Hopsa hejsa do Hampejsa... %-o . . . Respekt, tolerance a šmytec! . . . Jen by mě zajímalo, co takto svýma medicínama asi pan >šaman< neklasicky už doopravdy(!) VYLÉČIL?!?... Takže zase jen hodina podivného mediálního lektvaru, vyvařeného ze směsi pomateného ega, spirituálního blábolení, subjektivních vizí, objektivních faktů a moderních (zde popíraných, že...) lékařských či vědeckých poznatků, sugestivně interpretovaných k obrazu páně pábitele a... A nic. Protože ON nepřipouští, že on je "alternativa", on mluví o tom, že on má pravdu! . . . Pravda, PRAVDA je jen jedna, zase jednou, že, takže díky zase jednou za opravdový příspěvek do kategorie "mašíbl"... Ale jinak proti >daktarímu< žádnej dyšputát, pokud nikomu a ničemu v důsledku neškodí. No ale nevím nevím, je tolik zoufalců v našem deformovaném >civilizačním< okruhu, co jsou ochotni bezmezně (u)věřit čemukoli, že... :-/ - - - P.S. Ejhle! A náš šaman je ke všemu věřící a modlící se katolík! Tož to už potěš pámbů a zlý pryč... ;o] - - - P.P.S. Tak jsem si mimoděk vzpomenul na mladou paní Andronikovou a její nešťastný osud pod vlivem podobných všemožných pomatenců (viz http://www.csfd.cz/film/291164-13-komnata-hany-andronikove/ a zbytek si vygůgli každý sám)... A víc už zase škoda slov. Amen. - - - - - (Poprvé /bez chrchlání/ viděno 1.2.2012 na >nemocném prostoru< , hodnocení 15., komentář zde jako druhý - 2.2.2012)(2.2.2012)

 • bohemia_regent
  ***

  V titulcích filmu uvedeno: režie Ernst Hunsicker.(4.2.2012)

 • Kolaj
  ****

  Redaktor New York Times se zeptal indiánského náčelníka Dva tesáky: "Je Vám přes 90 let, celou tu dobu pozorujete bělochy - jakých úspěchů dosáhli a jaké škody napáchali? Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali chybu?" "Když bílí muži přijít, indiáni být vládci země. Žádná daně, žádná dluhy. Bizonů hodně, bobrů hodně, voda čistá... Ženy udělat všechna práce. Šaman léčit zadarmo. Indiáni muži celý den lovit a ryby chytat. Večer zazpívat, zatančit, zakouřit si, pak celou noc šukat." Potom se náčelník trpce pousmál. Bílý muž dost kretén, když myslet, že taková systém se dát vylepšit..."(3.2.2012)

 • sator
  ****

  Dává to smysl...(29.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace