poster

Zabiják z dálnice I-5 (TV film)

 • Kanada

  Hunt for the I-5 Killer, The

Akční / Thriller

Kanada, 2011, 89 min

Režie:

Allan Kroeker

Předloha:

Ann Rule (kniha)

Scénář:

Teena Booth

Kamera:

C. Kim Miles

Producenti:

Ted Bauman

Střih:

Rick Martin

Scénografie:

Phil Schmidt

Kostýmy:

Vicky Mulholland
(další profese)
 • Gortyna
  ****

  To vůbec nebyla špatná detektivka. Když ještě večer sálá žár i přes žaluzie a nedá se dělat nic jiného než apaticky sedět u nějakého filmu, je tohle dobrá volba.(21.6.2013)

 • Imrwere
  ****

  Zajímavý příběh inspirován skutečnou událostí sériového vraha a násilníka. U všech takových snímků, které jsou natáčeny na založení něčeho skutečného má člověk vnímání jiné, než když jde pouze o smyšlený scénář. Co se týče výkonů a hereckého obsazení, to podle mého vkusu mohlo býti lepší, ale i tak tentokrát hodnotím hodně kladně a to celými 80%.(7.12.2012)

 • Rodriguez
  ***

  Ano, sice podle skutečné události, ale takhle tuctovej televizák to pěkně kazí. Hlavně představitel detektiva "kominek" (nebo jak se ten holobrátek vlastně jmenoval), kterému to vůbec nesedělo. Slabších 40%(2.8.2013)

 • vegetol.mp
  ***

  Ve všech směrech průměrnej "serial killer flick". Bohužel jde o TV film, takže chybí jakákoliv kontroverznost nebo násilí. Nemůžu se ubránit dojmu, že u podobných filmů je lepší, když jsou točené jako exploatační béčka. Je to pak o poznání krvavější švanda.(9.3.2015)

 • Pitryx
  odpad!

  V podstatě obyčejná detektivka, ze které autoři nedokázali dostat vůbec nic. Ani trošku napětí, ani akce, ani nic. Je to celé jako voda, bez chuti a bez zápachu. Herci na to zvysoka, scénář víceméně tupý. Prostě nuda od začátku do konce.(17.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace