poster

Zabiják z dálnice I-5 (TV film)

 • Kanada

  Hunt for the I-5 Killer, The

Akční / Thriller

Kanada, 2011, 89 min

Režie:

Allan Kroeker

Předloha:

Ann Rule (kniha)

Scénář:

Teena Booth

Kamera:

C. Kim Miles

Producenti:

Ted Bauman

Střih:

Rick Martin

Scénografie:

Phil Schmidt

Kostýmy:

Vicky Mulholland
(další profese)
 • Phobia
  **

  Jestli je sériové vraždění a pronásledování vrahů taková nezáživná zívačka, tak se vážně divím, proč to ti zasraní psychopati vůbec dělají a že se na nějaké pátrání detektivové zvysoka nevyprázdní. Kdyby si radši přečetli nějakou hezkou knížku, nebo prolistovali komiks a necpali se na TV obrazovky... Vraždící rádoby lidská monstra si zkrátka zaslouží zpracovat pořádně, ať to má grády a autentický punc, ať se divákům ježí ochlupení hrůzou a ne padají víčka nudou. Drazí Kanaďané, než točit mdlé průměrné cancy, vybodněte se na to radši úplně a ušetřené peníze investujte do vzdělání a zaměstnání těch chudáčků diskriminovaných českých (potažmo slovenských, maďarských, rumunských) Indiánů. Střední Evropa předem velmi děkuje a gratuluje k úspěchům se začleněním ciknopasníků mezi poctivé studenty, zaměstnance a podnikatele! 45%(13.3.2012)

 • Skuby47
  ***

  Mám ráda chytré a napínavé detektivky. Tato nebyla vůbec špatná i když nijak originální. Násilník byl krutý a nevyzpytatelný, navíc film dávali pozdě v noci, tak jsem o reklamě šla pro jistotu zkontrolovat, jestli mám dveře řádně zamčené. Sympatický a důsledný hlavní vyšetřovatel používal sice jen běžné postupy, ale i tak by bylo fajn, kdyby někdo tak cílevědomý a odpovědný byl na každé policejní stanici. I když divák zná vraha dřív než policie, neubírá to snímku na dramatičnosti.(12.3.2012)

 • Rodriguez
  ***

  Ano, sice podle skutečné události, ale takhle tuctovej televizák to pěkně kazí. Hlavně představitel detektiva "kominek" (nebo jak se ten holobrátek vlastně jmenoval), kterému to vůbec nesedělo. Slabších 40%(2.8.2013)

 • TheRaven
  ***

  Další zářez do mé sbírky filmů na motivy příběhů skutečných seriových vrahů. Tentokrát se do filmové podoby probojoval Randall Woodfield, známý také jako "Vrah z I-pětky". Televizní vizuál podobným filmům obyčejně nevadí a ani tento není výjimkou. Příběh tentokrát sledujeme z pozice jedné z přeživších obětí, zapáleného, leč suchého detektiva a nakonec i z pozice vraha, kterého nám tvůrci v několika typicky televizních dějových zvratech ukáží. Standartně provedená práce, ale natolik průměrná, že v řadě podobných filmů časem zřejmě docela zapadne. Podívaná odpovídající očekávání. Baví, nenadchne, ani neurazí.(12.3.2012)

 • Imrwere
  ****

  Zajímavý příběh inspirován skutečnou událostí sériového vraha a násilníka. U všech takových snímků, které jsou natáčeny na založení něčeho skutečného má člověk vnímání jiné, než když jde pouze o smyšlený scénář. Co se týče výkonů a hereckého obsazení, to podle mého vkusu mohlo býti lepší, ale i tak tentokrát hodnotím hodně kladně a to celými 80%.(7.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace