Musíme milovat kočky (TV seriál)

• Česko

Máme rádi kočky

Must Love Cats

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2011, 43 min

Seriál určený výhradne pre milovníkov mačiek ako som ja. Ak je niekto milovník mačiek, prekusne aj trápneho moderátora, ktorý mačkám skladá piesne a nejaké tie stupídnosti v jednotlivých dieloch. Za roztomilosť 100%. Seriál celkovo s prižmúrením oka tak max 70%(20.11.2016)

• Mr.nachos

Maník, co lítá z místa na místo a čumí na kočky, které ho mají těžce na háku, přičemž se nad nima prudce chlapsky rozplývá a zpívá jim písničky, které si sám skládá. Fakt pašák!(13.6.2015)

Už jste viděli všechny díly tohoto dokumentu? Ano? Pak MUSÍTE mít opravdu rádi kočky! A nejspíš budete tak jako já překvapeni, kolik chodí po světě – jak to říct kulantně – praštěných lidí. Kočky jsou v tom mnohdy nevinně a myslím, že třeba bez mateřské školky pro koťata nebo oblečků od „kočičího Versaceho“ by se klidně obešly. Celá série tak vypovídá víc než o kočkách samotných o jejich majitelích. Škoda, že výsledný formát připomíná spíše pořádně ulítlou americkou reality show a pro mě je jen těžko stravitelný. Velmi rychlé střihy, neustálé otravné opakování toho, co uvidím v následujících minutách, i exaltovaný projev moderátora ve mně budí touhu přepnout třeba na dokument o rozmnožování kudlanek nábožných a slyšet klidný hlas Pavla Soukupa nebo Pavla Rímského.(2.8.2015)