Istá štvorica mladých kriminálnikov dostala cez internet tajomnú zákazku. Na odľahlom neobývanom ostrove majú vyzdvihnúť zásielku a uschovať ju u seba po dobu 24 hodín. Následne si po ňu niekto dôjde a vyplatí im ich mzdu. Všetko ide ako po masle, ale len do chvíle, keď štvoricu premôže zvedavosť a oni sa rozhodnú preskúmať obsah tajomného balíka. Ani len netušia, aké nedozerné následky bude mať tento ich neuvážený počin. (beso74)

Campbell

Sakra sakra sakra, tohle jsem říkal při koukání na tenhle klenot. Proč jsem si film s nicneříkajícím názvem Item sehnal? No jako většina kvůli obalu kterej evokuje nějakou hezkou příšeru, ale skutek utek. Žádná příšera ve filmu není snad jen taková potvora která lehce připomíná smějící se penis, Ale to je všechno, celej film se tváří drsně ale je tu nacpáno dost pokusů o humor, kterej byl ale strašně trapnej. Navíc některý pokusy o stylizaci nebo nápad trochu film oživit se naprosto selhaly. Film strašně podvádí ve všech směrech a jestli tohle vyhrálo na nějakých fesťácích tak pane jo. JE to strašná blbost, který dávám 1* za hezkej obal a za jednu dobrou scénu ale to je vše. Blbost. ()