Kdo s koho

• Velká Británie In Too Deep (více)
Dokumentární / Reality-TV
Velká Británie, 2010, 10x30 min

Ať už je to ledová Arktida nebo neúrodný vrchol hor, dusivé bažiny nebo spálená poušť, život zvířat přežívá v nejdrsnějších prostředích a my zjistíme, jak to dělají. S Jamie Crawfordem budeme cestovat nejdrsnějším podnebím a terény na světě při hledání nejzajímavějších zvířecích adaptací. Jak nalezne brouk v mlze vodu v nejsušších pouštích? Jak si kozorožec udrží oporu na nebezpečně skalnatých vrcholcích hor? Jak se vydra mořská zahřívá ve zmrzlých vodách polárního kruhu? Tato fascinující série se zaměřuje na srovnání mezi člověkem a zvířetem, zdůrazňuje brilantnost adaptací evoluce, která je demonstrována na slabostech lidského těla. (sator)

sator

Není my cup of cofee... Ať už je to ledová Arktida nebo neúrodný vrchol hor, dusivé bažiny nebo spálená poušť, život zvířat přežívá v nejdrsnějších prostředích a my zjistíme, jak to dělají. S Jamie Crawfordem budeme cestovat nejdrsnějším podnebím a terény na světě při hledání nejzajímavějších zvířecích adaptací. Jak nalezne brouk v mlze vodu v nejsušších pouštích? Jak si kozorožec udrží oporu na nebezpečně skalnatých vrcholcích hor? Jak se vydra mořská zahřívá ve zmrzlých vodách polárního kruhu? Tato fascinující série se zaměřuje na  srovnání mezi člověkem a zvířetem, zdůrazňuje brilantnost adaptací evoluce, která je demonstrována na slabostech lidského těla. ()