Děda se závazky (TV seriál)

Grandfathered

Komedie

USA, 2015–2016, 7 h 50 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvůrci:

Daniel Chun

John Stamos, Paget Brewster, Josh Peck, Christina Milian, Ravi Patel, Kelly Jenrette, Layla Golfieri, Emelia Golfieri, Chasty Ballesteros, Richie Sambora, Richard Whiten, Brian Van Holt, F. William Parker, Raney Branch, Elaine Tan, Julie Zhan, Alice Lee, Craig Welzbacher, Jeff Ross, Rodney J. Hobbs, Michael Rubenstone, Brian Zarin, Patrick O'Sullivan, Celesta DeAstis, Brad Grunberg, Brandon J. Sornberger, Brad Goreski, Tiffany Daniels, Phil McGraw, Don Rickles, Lil' Wayne, Bob Saget, Katie Cleary, Jesse Rambis, Tina Grimm, Josh Covitt, Kayla Ewell, Alena Savostikova, Chloé Domange, Jack McGee, Jamie Denbo, Criss Angel, Patrick Fischler, Paul Ganus, Abraham Lim, Eileen O'Connell, Joanna Garcia Swisher, Matt Malloy, Dave Coulier, Zach Garcia, Alex Jayne Go, A.J. Rivera, Lyndsy Fonseca, Noureen DeWulf, Camila Greenberg, Donnabella Mortel, Andrew Daly, Lizz Carter, Leslie Grossman, Ryan Hansen, Austin Falk, Christy Choi, Eugene Kim, Casey O'Keefe, Drake Bell, Shiloh Nelson, Ellen Wroe, Michael Trucco, Brooke Lyons, Regina Hall, Alan Thicke, Paul Sorvino, Andrew Friedman, Laura James, Alex Solowitz

Scénografie:

P. Erik Carlson, Cindy Coburn (set dekoratér)

Silné tři hvězdy, ale přidávám ještě jednu za vtípek ze třetí epizody: "Which Friends character are you"...Ross? bleh! (Paget Brewster hrála v Pratelich pritelkyni Joeyho a pote Chandlera). Ale je to překvapivě milá, PG13 rodinná zábava. Nečekal bych od toho vysoké ratingy, ale FOX si právě objednal dalších 6 dílů, takže si to asi nevede tak špatně. Nevadilo by občas trošku přitlačit na pilu, ale urřitě spíš nadprůměr, s vyšším rozpočtem, díky kterému to má filmařský švih a hlavně postrádá levnej sitcomovej look(21.10.2015)

Jedna z letošních novinek, která mě zaujala. Tahle mi navíc hned od první okamžiku připomněla Raising Hope. Nejen, že běžela na Foxu, ale hlavně tam bylo v "hlavní" roli dítě. Tentokrát se však přeci jen víc děj točil kolem novopečeného dědečka. Já na tyhle komedie vždycky naletím. Ono to vypadá barevně, ono je to roztomilé a ono je to sympaticky obsazené. Je to milá rodinná zábava, která poslouží jako dobrá oddychovka a nikoho neurazí. Na druhou stranu však málokoho nadchne, protože level originality ani nemůže být vysoko. Moji pozornost to sice získalo, ale to nestačí. Bylo to totiž ukončeno hned po první sérii a i když mi to to bavilo, tak petice za znovuobnovení podepisovat nebudu.(26.5.2016)

// Neoriginální ale přesto svým způsobem milá story, která neklesá za každou cenu do sfér komedie a tu a tam nabídne divákovi náznak i něčeho trochu osobitějšího. Vyhlídky do budoucna přesto špatné, pilot nenabídl nic víc, než jednu hlavní postavu a jednu hlavní zápletku - a to je málo, to je dneska sakra málo. 5/10(9.10.2015)

Myslela jsem, že to bude ptákovina, která si neudrží mou pozornost, ale on je to ve výsledku hrozně milý sitcom, u kterého se opravdu i zasměji. Samotnou mě to překvapilo. Snad doklepe alespoň k druhé řadě, i když to moc nevypadá :( 4*(22.1.2016)

• IQ Tiqe

Asi to nepřežije sezónu, ale pár dílů tomu šanci dám, byť se značnou nedůvěrou. Dětskej humor je vděčnej, snad nesklouzne k něčemu infantilnímu. Herecky mi nejvíc sedne „babička“.(30.9.2015)