Útěk z planety Země

Útek z planéty Zem

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA / Kanada, 2013, 89 min

• TommyDiamond

Útek z planety země je průměrný a tuctový animák pro děti. Zelení mimoňové z jakési planety cestují k nám na Zemi prožít velké dobrodružství. No proč ne? Zápletka nebyla úplně k zahození a snímek měl pár dobrých a vtipných momentů. Toto minimum má ale dneska skoro každý druhý animák a tak se bez výrazných a stylových hlavních postav Útěk z planety země topí v průměru.....(2.7.2015)

Mě se to líbilo celkem hodně i protože se mi moc líbila animace a samotní hlavní modrásci. Přišlo mi to hodně zábavné a celkově velmi symaptické postavičky klaďasové, neutrálové i záporáci. Pravda hlavní rodinka trochu rozháraná, příběh díky tomu krapet roztříštěný. To propojení e zemí a jejich planetou nevypadalo příliš celistvě, ale šlo to. Nejhorší je asi, to jak se pořád snaží vše přetvářet do lidských měřítek, takže ač byla mimozemská palneta sebezajímavější, tak pořád vypdala příliš lidsky, s počítači, pokoji atd. Ale i tak ty některé nápady a vizuální perličky se mi hodně líbily. Sice to není animák, který by měl zaujmout masy, ale pro mě je to velmi milé překvápko. 8/10(14.1.2014)

• Enšpígl

Myslím si, že dnešní možnosti umožňují daleko krásnější animace a příběh mě přišel také značně obehraný, odkazy na jiné filmy nefungovaly a návrat do dětského světa se rovněž nekonal, spíš naopak zůstal jsem v tom dospělém, kde peníze jsou na prvním místě. Vlastně ty dvě hvězdy jsou jen proto, že na poli animovaných filmů jsem absolutní laik a netuším zda ty ostatní jsou ještě blbější a nebo naopak hrají tu nejvyšší ligu. Lecos jsem schopen odpustit, ale vypočítavost mezi to nepatří.(29.5.2016)

výborná pohádka,co jí trochu kazí průměr je,že je plná ironického humoru,který bohužel většina lidí ani nepochopí,ale kdo má tenhle humor rád by jí měl rozhodně vidět.Je zajímavá,pěkná,vtipná a rozhodně nebude pohoršovat děti jelikož právě tenhle humor nejspíš vůbec nepochopí,ale ani děti se u ní nudit nebudou.Byla jsem na ní v kině a upřímně asi 90 % divaků nepoznalo vtip,to byl ale klídeček :D konečně jsem si jednou užila film bez toho,aby mi do toho někdo vydával nějaké zvuky.Prostě výborná(16.4.2015)

"The dark planet. A strange and terrifying enviroment, the only known world which evolution is taking place in reverse. It began with inteligent atractive beings, but were soon overrun by ugly agresive quite terrifying and damn-witted creatures." Fajný oddychový animák, který pobaví, zasmějete se, ale není ničím výjimečným, takže 3,5*. Ovšem pár perliček, co se gagů a hlášek týče tu bylo. "People, people where are your manners? - You're the one talking with the mouth full yourself" A to že si dělali prdel ze Země? Na tom bylo jednoznačně nejlepší. Ale na Planet 51 to nemá. "Nothing says peace like a giant gun, ha? - It's America they supersize everything." Bylo to prostě wicked a nezapomeňte "Foolishly trapped inside pod? - Break glass."(6.4.2014)