Slavné dialogy (TV pořad)

Rodinný / Talk-show

Česko, 2011, 52 min

František Polák

Slavné dialogy, byli, jsou a navždy zůstanou opravdu slavnými a aby ne, když je spolu vedly takové legendy, jakými jsou dvojice Černoch& Wimmer, Holzmann & Maurer, Gott & Mládek, Janžurová & Jirásková nebo Bohdalová & Dvořák či Bohdalová & Menšík. Průměrné tříhvězdičkové hodnocení proto nenáleží zmiňovaným veličinám, ale pořadu, který poukazuje na nemohoucnost současných tvůrců zplodit nové scénky stejné kvality.(8.2.2012)

Václav Postránecký opět skvělý, opět milý, opět radost jej poslouchat a do toho řadu zábavných scének.(5.6.2013)

• igi B.

Vývary z odvaru... A lesk a bída z čudlárenských análů. No - spíš teda ta bída normalizační, předzvěst dnešní televizácko-estrádní šmíry, že... %-/ . . . Takže vlastně jen další účelový vejvar a trafika na kasu >televize čudlácké služby< , tesilovému stádu čučícímu napříč věky a tušašskými k/anály k přežvýkání na >věčné časy< a víc nic! Komu to slouží? . . . A ze slanečka sračka, pro statistické nuly... Howgh. - - - P.S. A pozor! Já zde svou jednou hvězdičkou nehodnotím ani tak ty více či méně povedené a ffftippné dobové scénky, já zde hodnotím a kritizuju(!) tuhle nesmyslnou materii, splichtěnou jakýmsi panem Polákem a do výsledné podoby vypocenou l.p. 2011! - - - - - (Nahlédnuto a odhlédnuto 6.2.2012 na noční >neslavné jebničce< , hodnocení 12., komentář zde s velkým zívnutím jako druhý - 6.2.2012)(6.2.2012)

• rakovnik

Recyklace písní a scének se nesetkala s mým pochopením, protože tvůrci vybrali bezpečně úryvky z pořadů, jež bych si já nevybral. Tedy až na Felixe Holzmanna a Jiřího Wimmera. Písně byly utrpením, Janžurka s Jiráskovou o ničem, Dvořáka s Bohdalovou fakt nemusím, protože nejsou vtipní. Proč autoři vybrali Kopeckému s Horníčkem tak trapnou scénku? Mládek je super, ale dvouminutová licitace s Gottem mi také nepřijde jako jejich nejlepší výstup. Na závěr skvělý dialog Menšíka s Bohdalovou, ale Menšík je prostě exceletní herec skoro ve všem. Prostě mi tyto dialogy rozhodně slavné nepřišly. Celkově znouzecnost bídného sobotního programu, na kterou už se znovu nepodívám.(19.3.2016)

V klasickém Postráneckého střihovém pořadu uvidíme Janžurku s Jiráskovou jak zpívají a tančí a pak popíjejí šampáňo, pak si Felix Holzmann popovídá s Viktorem Mauerem o statistice, Horníček s Kopeckým o chovu labutí, Vladimír Dvořák s Bohdalkou o manželství, Karel Černoch a Jiří Wimmer také o manželství, Karel Gott s Ivanem Mládkem o výměně kapely. Scénky jsou zábavné, žádná není vyloženě špatná, ale také jsou poměrně známé.(26.10.2012)