Fevas

Já prostě jen žasnu nad počtem Kaleyiných šatů. Kolik jich za ten večer vystřídala? Šest? Sedm? Nemám tucha. Sice jsem se dost šklebila u vystoupení Demi Lovato, ale jinak skvělá podívaná. Navíc hned ze začátku to tam rozjel Neil Patrick Harris, takže pecka :D ()

kristynca

Kaley Cuoco mě jako průvodce večera mile překvapila a pobavila. Pro ty, kdo nejsou přižnivci neustálého "OMG!" a "Thank you, guys!", doporučuji pustit si alespoň prvních 7 minut. ()

Mahoney.

Kaley Cuoco ma naozaj svojím moderovaním príjemne prekvapila. Celá show bola úžasná. A začiatok z Neilom Patrickom Harrisom - k tomu nemám čo dodať, bol geniálny ako vždy, jeho sa nedá nemilovať! ()

Mišísek

Původně jsem neměla vůbec v plánu se na tenhle pořad koukat, ale když jsem slyšela, že to moderuje Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku, nemohla jsem odolat. Celá show je neskutečně zábavná, vtipná a předávání cen je celkem na úrovni. Škoda jen, že nevyhrál nikdo z mých favoritů, ale to není chyba pořadu. :) Podívala jsem se, jak vypadají mé oblíbené hvězdy i z jiného pohledu než režisérského. Skvělý zážitek. ()