Reklama

Reklama

Inspektor George Gently - Série 3 (2010) (série)


Mír a láska (S03E02)

(epizoda)
  • Velká Británie Peace & Love
Krimi / Drama
Velká Británie, 2010, 1 h 30 min

Když je akademik nalezen mrtvý po shromáždění, Gently a Bacchus jsou vysláni na Durhamskou univerzitu, aby prozkoumali jeho minulost a ocitli se uprostřed vlny společenské a sexuální vzpoury. (Televize Seznam)

Recenze (2)

MacGuffin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Severní Anglie 1966: Případ vraždy zavede vyšetřovatele Gentlyho (Martin Shaw) a Bacchuse (Lee Ingleby) do podivuhodného světa protestujících a sexuelně experimentujících studentů..., H. - Martin Shaw (inspektor George Gently); Lee Ingleby (seržant John Bacchus); Warren Clarke (Charles Hexton); Sarah Lancashire (Mallory Brown); MyAnna Buring (Adriana Doyle); Simon Hubbard (PC Taylor); James Atherton (David Swift); Emun Elliott (Fraser Barratt); Kerrie Hayes (Elizabeth Higgs) ()

subic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rok 1966 Durham. Po studentské demonstraci proti jaderné válce se najde jeden učitel a aktér demonstrace mrtvý. Mluví se tu sabotáži atomových ponorek Polaris, které známe nejen z Bondovek. Volná láska, hulení a vedle toho válečný veterán, dneska vrátný na koleji, je tak trochu na studentíky a ještě je i odposlouchává. A když mu na to přijdou, potřeboval se zbavit svědků. Na samém konci je na pár vteřin záběr na nádhernou Durhamskou katedrálu v normanském slohu. ()

Reklama

Galerie (2)

Reklama

Reklama