menZONE

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2012, 25 min

Šílená dvojice moderátorů provede (nejen) všechny kluky, muže, pány i chlapy novým magazínem o všem, na čem nezáleží. menZONE neradí, neinformuje, nebaví, ale šokuje... Sledování pouze na vlastní nebezpečí! (oficiální text distributora)

hirnlego

Troška nechápu tu všeobecnou nenávist, když třeba podobná nicmoc Sabotáž má skoro jednou tolik procent (ale tak co si budem nalhávat, spousta dává odpadek už "ze zvyku", protože "TV pořad na tej komercy"). První náhodné setkání překvapivě vtipné, časem se to omrzí a začne převládat trapnost a zívačka, ale i přesto jde celkově o nezávadnou, decentní, vkusnou zábavu s občasnými lehkými doteky nekorektnosti (židáci), která potěší zejména náctileté publikum. Chlapci si prostě umí zařídit "práci". Akorát se pořád nemůžu rozhodnout, jestli je Mengele šarmantní, anebo nechutnej trapák. (2,5*) ()

Phobia

Když jsem uzřela upoutávky na tento nový podřad Prima Kůl, proletělo mi atrapou mozku, že se svět v sloní řiť s furunklem převrací. Potom jsem o menZTRUACI omylem zakopla ještě při jejím vysílání a ihned jsem se vrhla pomodlit k porcelánovému bohu. Sledovat, jak nějaká pipina olejíčkem masíruje macatou poďobanou prdel jakémusi "okouzlujícímu" kokotovi a ten do toho pronáší "vtipné" průpovídky, to je víc, než je má křehká duše schopná snášet. Možná se mýlím, třeba se to cílové skupině opravdu líbilo, ale mám takový neurčitý pocit, že by se pánská majorita na tuhle masáž raději dívala v opačném gardu - tedy kdyby onen (hlavně oblečený!) šulda matlal olejíčkem holou prcku té kikiny. I pro mě by to bylo snesitelnější, sice bych i tak okamžitě změnila anál na vkusnější kanál, ale nejspíš bych nenablila do porcelánu. Nebudu hodnotit: menZTRUACE je určená jiným divákům - konečně někdo myslí i na gaye! Akorát za tímto podřadem navrhuji nevysílat "Akta X", nýbrž čtyřprocentní cílovce podstatně bližšího "Spartaka: Krev a písek", přinejmenším tam jsou tím olejem napatlané vyvinutější exempláře! ()

-OverLord-

Není to špatný. Zajímavý reportáže, občas vtipný, občas trapný. Je to pro chlapy - kozy tam byly a Silvia Saint taky, tak já si nestěžuju. ()

Peytl odpad!

No, kluci, jestli bylo cílem ukázat holešovickej "bordel", bejt trapnej a nesympatickej, pak to máte za plnej počet. Čekal jsem něco ve stylu televizního MAXIMU. Ok, já vím, taky to není pro intoše, ale takoví primáti(myslím tim obecně mužské pohlaví) my jsme, když se nikdo nedívá.(mluvím teda za sebe). Nehodnotím, dávám ještě jednu šanci a radím, udělejte něco s těma vašema xichtama :) EDIT: po druhém díle, kde jsem viděl vysoce odpornou prdel jsem s hodnocením k odpadu zase o kus blíž, ale nešť. Dávám pořadu poslední šanci před ránou z milosti, ovšem jestli bude po prdeli následovat hovno, neskončí to jen neškodným odpadem, ale fyzickou konfrontací ... EDIT:16.2. Třetí a pro mě poslední díl - PRÁSK!!! Sračka nad sračky, pokud můžu použít slova těch dvou nesympatických kreatur. Kluci by potřebovali snížit tenzi za použití ženské vagíny, žel bohu s jejich xichtem a slovní zásobou jim zbývá zase jen vzájemný análek, který jejich frustraci zřejmě jen prohlubuje. Amen ()

kingik

Dva neokoukaní týpci mluví sprostě, přinášejí celkem zajímavé reportáže a jdou tak nějak proti proudu toho co je k vidění v televizi. Není to zábava pro každého a ani já se nestanu pravidelným divákem, ale občas se na to podívám. 60% ()

Kothy

Tenhle pořad mohl být zajímavý, ale bohužel se Primě moc nepovedl. Ti moderátoři jsou prostě divní. Ale v jednom díle byla kámoška. :D ()

Okara

Tak tímhle mě COOL zklamala, pořad zaměřený pro 10-17teen kluky s tak trapnými pokusy o vtip. Sem tam nějaká reportáž byla zajímavá, ale v jejich podání, kterému určitě na kloub nepřijdu, to je stejně celý pokoněný. 20% ()

LoLaa

Zas tak hrozný, jak tady všichni soudí to teda není.. Dokonce i mě jakožto "woman", pro které je vstup zakázán, pár reportáží v každém díle zaujme a kecy těch dvou pobaví. ()

korbitch22 odpad!

Wow,těžko uvěřit že je v týhle době ještě někdo schopnej vysrat na světlo světa takovej shit.Dva nefalšování nagelovaní čuráčci,moderují,moderují??? pořad,ve kterém padá jedna piča a čurák za druhým,poodhaluje se nám tu štetka s umělejma kozama v bordelu,hazí se tablet do hajzlu a lítá v turbíně,což bolí víc než analní sex,což ten nagelovanej kretén musí určitě vědět.Ubohý pokus o jakési zaplnění mezery na trhu zábavy,ovšem zoufale nevtipným a ubohým způsobem.Coolu sem si jako televize vážil a tímhle hodně klesla její pověst,nejsem ten typ člověka co by byl snad pohoršen že slyší mrdej čuráku,nečum píčo ne čuměl na nahou štětku,to ne,ale existuje jistá etika kterou má televize dodržovat a tímhle cool přijde o hodně fanoušků.Když já si budu chtít poslechnout pár sporstejch slov pustim si Hele Kámo Kdo Tu Vaří a když budu chtít vidět pěknou kundu,mrknu se s radostí na porno a nemusim sledovat svojí oblíbenou tv,jak jí ničí dvojice nedomrdlých blbečků,kteří by si bez známých a peněz nezašukali ani se štětkou v Perlovce,natož na práci idiotského režiséra s tanlentem koblihy.Tohle může bavit snad jen pár vyhulenejch puberťáků a ubožáky,co nemaj na to stáhnou si pořádný porno.Doufám že Cool si to uvědomí brzo a tuhle sračku stáhne,zbalí do pytlíčku a podpálí. ()

SOLOM. odpad!

No ani se nedivím, že tento otřesný pořad zanikl kvůli nízké sledovanosti. Kdo se na to proboha mohl dívat…Já viděl cca 2 díly a bohatě mi to stačilo. Obohatilo mně to tak, že ještě dnes mám ty dva blázny v živé paměti. Chápu myšlenku tohoto pořadu, ale ta realizace byla hodně ale hodně trapná… ()

BoPo

Pokus o televíznu verziu pánskeho časopisu. Nehovorím, že by chodili na nezaujímavé miesta. Nehovorím, že by tu niečo také nechýbalo. No ten ich štýl mi naozaj nesedí. Snažia sa byť až priveľmi COOL. Radšej si kúpte FHM, Esquire, Maxim a spol. ()

Ozo

Dneska jsem si pustil ze zvědavosti jeden díl na PrimaPlay a, světe div se, na odpad! to není. Jako takhle, ti dva odporňáci jsou fakt trapný, ale probírají zajímavá témata, která se na obrazovce zase tak často nevyskytují (graffiti, parkour). Což je u mne plus a proto dávám jednu hvězdu. Řekl bych, že si čas od času i nějaký další díl pustím (což je další důvod, proč nedat odpad!). ()

ivishka

Má asi tak jeden jediný vtipný moment v každém díle. A opravdu nechápu jaký účel mají některé jejich výlety do různých koutů témat.Například bych zmínila dva díly:jakési šílené fanynky star trek a star wars a nebo návštěva gay klubu nebo čehosi...Očividně hodně špatné pokusy o vtip a hlavně moderování těmto dvou neumětelům rozhodně nejde.Teď si kladu otázku ,jestli v ČR existuje alespoň jeden jediný dobrý moderátor? ()

UncleG odpad!

Kdyby se pohádkový král ptal chytré horákyně Co je na světě nejtrapnější, nemusela by už říkat: "Když se někdo absolutně netalentovaný, zato však náležitě arogantní, pokouší dělat něco, na co nemá ani základní vlohy. Přičemž si ještě myslí, že je bůhvíjak vtipnej." Teď už by to mohla pojmenovat jedním souhrnným slovem: menZone. (...) Jacísi dva nepodaření a navrch nesympatičtí vohrňdírové "Štófy Mengele a Ludvík Vaculík" provází pořadem, kterej se snaží svézt na machistickém "humoru" z časopisů jako Maxim nebo Esquire. Jenže tak nějak se při tom zapomnělo, že když se chci svízt na něčí vlně, tak musím aspoň maličko umět surfovat. Což teda kluci fakt neuměj. Kdybych měl upravit Oficiálni text distributora, bylo by to: menZONE neradí, neinformuje, nebaví, nešokuje... nudí. A to tak, že do mrtě trapně. ()

rakovnik odpad!

Kdyby těm klukům moderátorům bylo trochu méně let, kdyby nemluvili zbytečně sprostě (proč? pro koho mají být vzorem?), tak by to byl jen infantilní zbytečný pořad pro teenagery v nudném odpoledni. Dávám jim rok, maximálně dva. No, ani to doufám ne :-) ()

ic

Zpočátku žádná sláva, říkali jsem si, že se to třeba nastartuje, ve skutečnosti to na začátku byly ty-dobré-nápady a teď po zhruba 10-dílech je to ještě mnohem slabší... prostě nuda. ()