menZONE (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2012, 25 min

Štěpán Hykš
  • ivishka

Má asi tak jeden jediný vtipný moment v každém díle. A opravdu nechápu jaký účel mají některé jejich výlety do různých koutů témat.Například bych zmínila dva díly:jakési šílené fanynky star trek a star wars a nebo návštěva gay klubu nebo čehosi...Očividně hodně špatné pokusy o vtip a hlavně moderování těmto dvou neumětelům rozhodně nejde.Teď si kladu otázku ,jestli v ČR existuje alespoň jeden jediný dobrý moderátor?(23.4.2012)

• Phobia

Když jsem uzřela upoutávky na tento nový podřad Prima Kůl, proletělo mi atrapou mozku, že se svět v sloní řiť s furunklem převrací. Potom jsem o menZTRUACI omylem zakopla ještě při jejím vysílání a ihned jsem se vrhla pomodlit k porcelánovému bohu. Sledovat, jak nějaká pipina olejíčkem masíruje macatou poďobanou prdel jakémusi "okouzlujícímu" kokotovi a ten do toho pronáší "vtipné" průpovídky, to je víc, než je má křehká duše schopná snášet. Možná se mýlím, třeba se to cílové skupině opravdu líbilo, ale mám takový neurčitý pocit, že by se pánská majorita na tuhle masáž raději dívala v opačném gardu - tedy kdyby onen (hlavně oblečený!) šulda matlal olejíčkem holou prcku té kikiny. I pro mě by to bylo snesitelnější, sice bych i tak okamžitě změnila anál na vkusnější kanál, ale nejspíš bych nenablila do porcelánu. Nebudu hodnotit: menZTRUACE je určená jiným divákům - konečně někdo myslí i na gaye! Akorát za tímto podřadem navrhuji nevysílat "Akta X", nýbrž čtyřprocentní cílovce podstatně bližšího "Spartaka: Krev a písek", přinejmenším tam jsou tím olejem napatlané vyvinutější exempláře!(10.2.2012)

• GlaDOS

HODNĚ mi to připomíná pořad Sabotáž z produkce ČT. Nicméně zde je asi kvůli vynucené mužnosti dost sprosté mluvy a nutno říct, že úplně zbytečně. Zase musím porovnat se Sabotáží, která je daleko více na úrovni. Z milosti jsem udělil tři hvězdičky ale den poté, co se mi to rozleželo v hlavě musím dát dvě. Sprostoty mě nevadí, používám je rád ale pouze ve správný okamžik. Dělat ze sebe kanálníka v televizi za každou cenu a myslet si, jak to není cool mi vadí. A obsahem mě to zaujalo z poloviny. Takže dvě hvězdy, víc ne. Ale aspoň si teď víc cením Těžké dřiny, která je oproti tomuto skvost.(2.2.2012)

Já vám nevim teda...docela drsně tady hlásíte. Žádný nagelovaný dementy jsem tam neviděla. Lukáš je spíš typ chlapa, kterej potká deodorant a hřeben uplnou náhodou, když o ně zakopne v koupelně. Kryštof je magor, kterej by pro srandu shodil babičku ze schodů. Bylo to jiný. Docela jsem se bavila. Jasně, trapnost se občas vloudí všude, ale ve srovnání se sračkama typu Ordinace, Obchoďák a Cesty domů, který myslim musej urážet intelekt středně vzdělanýho člověka, to bylo v pohodě. A že občas řekli sprostý slovo? No bóže. Tak si radši zapněte Křesťanskej magazín, když vás to tak sere. Dávám tři hvězdy, čtyři nedostanou, protože Mende se moc vytahuje s tim, že má německý kořeny. :)(5.9.2012)

Trapný humor se stupňuje a hlavně začátky bejvaj hodně nudný. Ale v každym dílu se najde něco, co mě zajmá a kluby a akce o kterých jsem nikdy v životě neslyšel. Když se povznesete nad tu trapnost, tak se z toho dá hodně věcí zjistit a je to pěkný poučný seriál. Dal bych tak 70% ale na protest malého hodnoccení dávám *****. Kluci si to zasloužej.(6.2.2012)