Sanatorium Odenbrook bylo uzavřeno poté, co se za jeho zdmi stala masová vražda. O šedesát let později se šest vysokoškoláků vyzbrojených kamerami vydává natočit něco nadpřirozeného. (cezero)

ricci.s

Hm hm, ďalší "paranormal", takže opäť found footage, opäť skupinka ľudí v jednom strašidelnom baráčiku, takže môže začať krik a pobehovanie s roztrasenou kamerou, ako sme si už zvykli. Už ma to síce prestalo baviť dávno a od podobných snímkov žiadnu originalitu nečakám, ale snažím sa tu nájsť aspoň niečo, čo by bolo schopné zaujať. Tuto som hľadal márne, vzniklo to proste len preto, aby to bolo na svetle. Nezaujímavý film bez atmosféry, bez ľakačiek, bez krvi a gore, bez režisérskeho či hereckého talentu... proste veľké NIČ. S podobným námetom sa už dokáže lepšie vysporiadať aj Asylum, čo je na tom asi najsmutnejšie. (Ale aspoň ma pri tom takmer neskáralo, ako naposledy, preto ten bodík). ()

George Stobbart

Pomerne zbytočný found footage kúsok, i keď zbytočnosť je v tomto prípade už diskutabilná, keďže sa found footage za posledné roky stihol zabehnúť ako novodobý (sub)žáner a nečakám, že by sa prestal natáčať len kvôli zbytočnosti či nedostatku prínosu, akurát už bude čoraz ťažšie niečím prekvapiť. Tento film o partičke študentov, ktorí sa vyberú do bývalého sanatória stopovať nadprirodzené javy, však neprekvapí ničím, iba ak kombinovaním FF, kamerových záberov a tzv. normálneho filmového prístupu, čo však v konečnom dôsledku ničomu nepomáha. Ináč je to iba nestrašidelná a opozeraná nuda. ()

Campbell

Dneska si může natočit film prakticky každý, a navíc nemusí utratit ani korunu, stačí vzít pár kamarádů, nějakou lepší kameru a natočit něco ve stylu Paranormal activity, a aby to vydělalo ještě víc tak přeci musíte dát název Paranormal. Bohužel to snad ani jednou nikomu nevyšlo a tak se točí takovýhle sračky jak na běžícím páse. Takovým příkladem je PI který jsem si sehnal jen díky dobrému coveru, ale to už víckrát neudělám. Blbost. ()

ARI50

Nemá cenu byt zklamaný protože za ty různé dávky špatných hororů bud takový překvapí nebo prostě opět se nepovedlo celkem celý film. ()