Honička na playboye

Medzi láskou a nenávisťou

Komedie / Thriller

USA, 1996, 103 min

• Jara.Cimrman.jr

Martina Lawrence jsem nikdy nepovažoval za krále komiků, ale pořád je mi to názorově bližší než stylizace do neodolatelného playboye z Čokoládového města. Ale tak dobře, když ho všechny krásky chtějí, tak ho mají mít. Občas přitom proskočí vtípek, někdy je i povedený, ale pak přijde DRAMA! Za co, Pane Bože, za co? Vždyť já se chtěl jen trochu očima odreagovat a ušima pobavit.(1.10.2015)

• Visáč

A Martin Lawrence Film. Starring Martin Lawrence. Executive Producer Martin Lawrence. Story by Martin Lawrence. Screenplay by Martin Lawrence. Directed by Martin Lawrence... Auteurská teória v "nigga" prevedení alebo zlý vtip? Ani jedno. To je iba Martin Lawrence in full progress.(15.6.2013)

Jako nebylo to vyloženě špatný začátek vypadal na hodně velkou kravinu ale jak to začalo byt napínávý a příběh už měl smysl moje hodnocení a nadhled se náhle změnily.(7.12.2010)

Rozpočet $8miliónovTržby USA $34,767,836Tržby Celosvetovo $35,599,803(4.4.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $35,599,803(18.4.2007)