Te shu shen fen

特殊身份

Special ID

Akční / Krimi / Thriller / Komedie

Čína, 2013, 99 min

Chen Zi Long (Donnie Yen) přijímá od svého nadřízeného poslední úkol, protože se chce vrátit po dlouhých letech strávených jako policista v utajení do normální služby... Donnie Yen se nezhostil pouze hlavní role, ale byl i jedním z producentů a dělal akční choreografii. Pokud by příběh Special ID (2013) dostal stejnou péči jako akční pasáže, mohlo jít o ultimátní záležitost. Donnie používá zajímavý bojový styl obsahující MMA prvky a potěšil souboj s kaskadérem Kenem Lo, který spolupracoval s Jackie Chanem na mnoha filmových projektech. Vrcholem snímku je dlouhé adrenalinové finále, kde nechybí automobilová honička a zúčtování se záporákem.(1.12.2013)

Film od ktorého som čakal veľa,ale nedostavilo sa nič súboje síce sú ale veľmi slabé,príbeh tiež nestojí za veľa je to iba obyčajný priemer.(9.1.2014)

Snímek byl dlouho proklamován a právě snad díky tomu se po shlédnutí dostavilo zklamaní. Film není špatný, ale čekal jsem mnohem více. Ústřední dvojice Yen / On je bezchybná a zvláště Andy On dává filmu díky svým kopům sťávu. Je vidět, kdo dokáže táhnout současný akční žánr. Ale osobně jsem čekal více termný snímek, což by ale muselo být okořeněno dalšími herci, jako je Louis Koo nebo dokonce Andy Lau. SPL zůstává stále nepřekonáno. Každopádně takto nějak bych si představoval novou Police Story od Chana, ale mám více než tušení, že ta dopadne mnohem hůře než Special ID.(19.1.2014)

Ty Hon Konžani sou strašně uřvaný...(30.1.2014)

Donnie Yen je môj obľúbenec hlavne z historických filmov,ale toto dielo sa moc nepodarilo.Ten príbeh bol nastavený tak aby sa páčil bežnému nenáročnému ázijskému divákovi.Miestami sa to zvrhávalo až do frašky,ale možná to bol aj zámer režiséra. Tie bojové scény neboli zlé,ale niekedy mi pripomínali spartakiádu.(9.2.2014)

tak tohle už nemá s kung-fu nic společnýho, zapomeňte na Ip Mana.. tohle sou surový pouliční jatka a Donnie rulez all. naposledy jsem s tak spadlou čelistí koukal na první Ong-Bak, ale to jsem netušil, že bratr Yen ještě ani zdaleka neřekl své poslední slovo.. příběhově tedy spíš slabej průměr, rubanice a jejich nasnímání rozhodně na plnou palbu, zprůměrováno 7,5 a na hvězdy to zaokrouhlím nahoru, cejtím tam poctivou kaskadéřinu, hodiny a hodiny zkoušení a srdce. edit: ano, wire-fu pro ženu, ale ženy přece chráníme, beztak dává Tian pekla, tj vph ;)(13.6.2014)

1 2 3 následující >>