Vražedná dohoda

• USA Breaking the Girls

Měl to být dokonalý zločin, ačkoli Sára jako studentka trestního práva mohla dopředu tušit, že nic podobného jako dokonalý zločin neexistuje. Přesto s přítelkyní Alex daly dohromady ďábelský plán. Každá z dívek měla za zády svého parazita, který ji bezostyšně vysával a nic jiného než smrt si podle nich nezasloužil. Potřebovaly se ho zkrátka zbavit, a aby vražda postrádala jakýkoli motiv, dohodly se, že si své oběti jednoduše vymění a jedna druhé se postará o průkazné alibi. Pokud se snad něco pokazilo, pak to způsobily jiné plány uprostřed plánů… To, co zprvu vypadalo jednoduše, se totiž ze dne na den změnilo v děsivou hru o holý život. (North Video)

ricci.s odpad!

Skôr by som našiel v Dobe ľadovej porno, ako v tomto filme horor. Dokonca to nebol ani thriller, to by tam musela byť aspoň jedna napínavá scénka. Ale toto? Nuda na zbláznenie. Jediné dobré na tomto filme bol spomínaný erotický nádych, trio v bazéniku, lesbické olizovačky... ale hviezdy by som za to možno vysypal v trochu inom žánri, ktorý aj tak za triezva veľmi často nesledujem. ()

George Stobbart

Neškodná thrillerová variácia na Hitchcockov "Strangers on a Train", v tomto prípade o 2 fešandách (Madeline Zima a Agnes Bruckner), ktoré na seba náhodou narazia a padnú si do oka. Po niekoľkých spoločných chvíľach stretávajú aj nepríjemných známych a v rámci rečičiek si sľúbia vzájomnú výpomoc; spočívajúcu v zabití osoby, ktorá strpčuje život tej druhej. A hoci to jedna neberie vážne, druhá je dostatočne psycho aby to zrealizovala, vďaka čomu sa ocitnú v podivnej situácii. S podobným motívom pred časom zúfalo narazil televízny "Next Stop Murder", no toto ma naopak bavilo a navyše to bolo obohatené o sexy nádych v štýle "Wild Things", takže sa na to aj dobre pozeralo. ()

Fiftis

Náhodou mne sa to páčilo. Úplne skvelá neznáma herečka Agnes Bruckner v hlavnej úlohe. Pekný plottwist ku koncu. Naozaj veľmi podarená snímka, má rýchle tempo a nenudí. Herecké obsadenie je absolútne Bčkové ale prekvapili a teda to isté platí aj o samotných hereckých výkonoch. Príbeh a scenár je v skutku zaujímavý a rovnako tak dialógy. Hudba nevýrazná, ale zaznejú sem tam aj pekné piesne. Môžem konštatovať, že táto snímka bola pre mňa naozaj príjemné prekvapenie a to možno aj preto, že som od toho tak veľa nečakal. Videl som ju už dávno. Ale zase už by som nechcel až tak preháňať a chváliť. Tento snímok môžem odporučiť na nudnú nedeľu, myslím že ho ocení každý fanúšik filmu, pokiaľ nehľadá niečo náročné, nad čím by musel premýšľať. ()

playboxguest

Klidně by se to mohlo jmenovat Nebezpečné hry 5, protože je to na to samé brdo jako celá tahle série. Prostě béčko přes kopírák plné intrik, bisexuálních hrátek a nějaké té vraždičky z nudy. Ze začátku mě udržela alespoň ta erotika, holky celkem šik, jakmile se do toho začalo míchat vraždění, už jsem nevydržela a dokoukala s rychloposuvem. Další podobné - Kill for me, Roomate. 30% ()

kingik

V tuhle dobu v kinech tradičně nasráno, ani jeden film nestojí za to, abych se na něj vybral. A tak se měsíc květen ponese převážně ve zhlédnutí starších titulů, které delší dobu byly mnou opomíjeny. Jedním z nich je i tenhle soft lesbický thriller, který paradoxně více ocení pánové, neb sličné herečky se tady nestydí, a kde se to hemží samými intrikami, úklady a podrazy. Film o slušné studentce práv, která si najde špatnou a proradnou kamarádku, s níž se dostane do spletitých tenat úkladných vražd, spadá do tematické skupiny thrillerů Velmi nebezpečné známosti a Nebezpečné hry, tedy filmů, kde každá hlavní postava strojí úklady na jinou postavu, objeví se zvraty i neodhadnutelný vývoj až po rozuzlení. Je celkem škoda, že tenhle film řadím až za výše jmenované filmy, neb jeho realizace je přísně televizní, jedná se o jediný filmový počin v seriálové tvorbě režisérky Jamie Babbit, a občas drhne logika, ačkoliv scenáristický tandem má pocit, že je jejich počin hodně důmyslně pojednaný. Ne, určitě to nemá takové grády, jako jejich mnohem více divácky proslavení předchůdci, ovšem v rámci televizní tvorby to obstojí. (Lesbická) erotika je decentní, dekolty i zadnice dam mají co nabídnout, napětí se najde, odhadnout všechny záludnosti filmu nelze. Výsledek si spíše říká o zařazení do průměru. Jenže to zanícení ženských tvůrkyň je natolik sympatické, až jsem byl ponořen do té nekonečné spleti intrik, čímž by bylo nefér udělit nižší hodnocení, když film nebyl zbytečně natahovaný a členky ženské pětky - herečky Agnes Bruckner, usilující v současnosti o svůj comeback, Madeline Zima, která už nebude tak ve stínu své známější sestry Yvonne, "soustružnice" Kate Levering, z jejichž vnad padne nejeden muž do mdlob, zkušená scenáristka Guinevere Turner a režisérka Jamie Babbit vytvořily funkční partičku. 7/10 ()

klerik

Behajú tam dievčatá v nohavičkach, je tam občas lezboscéna a veľmi to chce byť mrazivé a dráždivé súčasne. Bohužiaľ príbeh je veľmi lienárny a napätie nie a nie prísť. Zrejme jedinou klasikou v tomto žánri sú NEBEZPEČNÉ HRY... ()

Morholt

Tak tohle není horor ani s notnou dávkou fantazie. Spíš se jedná o takový sranda thriller s nepřesvědčivými výkony všech zúčastněných a neskutečně vykonstruovanou zápletkou, která vyvrcholila několika závěrečnými zvraty. Ale právě díky tomu se na to dá koukat. Prostě to nesmíte brát vážně. 30% ()

cariada

Tohle tady už bylo ,ale v lepším. Podprůměrné béčko s nepřesvědčivým hereckým výkonem hlavních hrdinek. ()

Johnny.ARN

Prečo toto netočili rovno ako lesbo soft porno? Pridalo by to minimálne jednu hviezdičku za cecky. Takto len za tú porábku a prekvapenie 1 z 5 ()

Jane18CZ

To byla ale kravina... stupidní scénář, stupidní dialogy, stupidní příběh... alespoň ty holky za něco stály, proto 1* ()

prezdivaka

Tento film možná může oslovit dospívající mládež, která nebude řešit nesmyslné zápletky, které v závěru hraničí s debilitou. S mnoha sexuálními scénami, ve které se ukáží hrdinky maximálně ve spodním prádle, je cílová skupina producentů filmu ještě zřejmější. ()

bohemia_regent

Kriminální zápletka se točí okolo zločinného plánu, který je natolik překomplikovaný, že aby se mohl vydařit, nesměla by selhat jediná maličkost. A čím víc postupně všechno vychází, tím víc sílí pocit nevěrohodnosti. -------- V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 2011. (Ale možná že to, co jsem viděl, byla nějaká těsně předfinální verze.) ()

Imrwere

Zase tak černě bych to neviděl, ale je nutno nebrat ohled na zde uvedené žánry. Než nádech hororu mi to přišlo spíš nacpané troškou erotické tématiky, především tedy lesbických olizovaček. Plány vražd, které jsou v tomto díle jasným hnacím motorem, byly podle mě až moc překombinované a zdá se mi, jako by se do svého / převzatého nápadu sami tvůrci zamotali. Rozhodně se na to ale koukat dalo, 55 %. ()

aLPaC

Co k tomu říct: Jediným kladem filmu jsou krásné holky (hlavně ta Zima) a jejich lesbické radovánky. No a teď zápory, ty budou delší: 1) herecké výkony; to, co bez výjimky naprosto všichni zúčastnění předvádí je na zlaté maliny, takovéhle výkony by přece nemohli obstát ani v reklamě na Ariel. 2) idiotské dialogy; no to zkrátka musíte slyšet, 90% rozhovorů nemá buď logiku žádnou, nebo minimální. 3) překombinovaný závěr; tenhle film si zkrátka chce hrát na Wild Things, ale ten závěr je tak překombinovaný, že se v tom člověk ztrácí a ne, že by si říkal, ó jak mě ty tvůrci dostali, ale ty vole, tohle snad psala opice. 4) nejsou vidět žádné kozy; k tomu netřeba dalšího komentáře. ()

mira007

Kdybych neznal sérii Wild things tak bych dal i tři hvězdy, ale takto to je obehraná písnička - studentka Sára si začne s Alex , pak tam jsou nějací mrtví, zvraty, intriky, manipulace a trochu erotična bez nahoty. ()

sedlo03

Crazy biatches! Hezky se na to koukalo, ale to je asi tak vše. Nic originálního. Madeline si aspon zkusila něco jiného po Californication. ()

Primavera odpad!

Film som pozerala na DVD a celý som ho videla zrýchlene... to hovorí o všetkom. Ale to neznamená, že sa nemusí páčiť niekomu inému. Kto miluje prekombinované scénare a má rád neustále zmeny v situácií, tak sa pobaví. ()