Ready

Ready

Komedie / Romantický

Indie, 2011, 145 min

• rikitiki

Je to hodně barevné, logiku to nevidělo ani z rychlíku a legrace je úrovni dětí z prvního stupně základky. Přiznaně, protože kamera i střih využívají prostředky, jako jsou zpomalovačky, přepis obrazu do kresleného flashe, různé stíračky atd. Herci občas mrknou do kamery na diváka. Nálada je odlehčená, Salmanovy tance s důrazem na rozpohybovaný rozkrok poněkud trapné. Postupem času mě to otrávilo, zejména když děj je ztřeštěný, nápravy charakterů bleskurychlé a celé to nedává smysl. Je to prostě příliš dlouhá blbinka. /5. 7. 2017/(5.7.2017)

Osobně mě tato romantická bláznivina hodně pobavila. Herecky bezchybné. Písničky pěkné a příběh zajímavé rozuzlení s pěknou pointou. 80% :)(15.3.2017)

• Andrea1717

Jeden z filmov ktorý ma v podstate nezaujal ničím v kladnom slova zmysle, v tom zápornom toho bolo teda hodne. Neznášam trápny humor a toto je toho super príkladom.(17.4.2017)