Redd Inc.

• USA Inhuman Resources
Trailer

Thomas ‘Redd’ Reddman (Nicholas Hope), manažér a zároveň usvedčený masový vrah, je zavretý v psychiatrickej liečebni, kde im slúži ako pokusný králik pre rôzne nepríjemné „vedecké“ výskumy. Odsúdili ho napriek tomu, že svoju vinu nikdy nedoznal. Podarí sa mu však ujsť a následne uniesť a uväzniť šesticu ľudí, na základe svedectva ktorých bol kedysi odsúdený. Jeho dobre premyslený plán pomsty sa práve dostáva do finálnej fáze realizácie...   (beso74)

Trailer

EvilPhoEniX

Překvápko jak Prase! Inhuman Resources je perfektní Austrálský horor,který se vyhýbá veškerým klišé, a jde si originální cestou napříč celým filmem. Na make upu se podílel mistr Gore Tom Savíni,takže se můžete těšit na nejintenzivnější trhání nehtu za poslední dekádu a vůbec veškeré gore jako vypíchnutí očí, uříznutí hlavy mi připomínalo staré dobré,krvavé slashery,exploity před pár lety. Chytřejší než Vile,Krvavější než Would you rather. Must see! 80% ()

Dellamorte

Do snímku som skočila, aby som si overila Tomovu FX vitalitu. Konkrétne v tomto snímku zafungoval rutinne, ale čo predviedol Nicky , to v poslednej dobe a filmoch tohto razenia nevidím často. Podobné kúsky husto neabsolvujem, ale tá zmena bola po prvom zhliadnutí výnimočná. Zbytok je už mikro popísaný. Pyšná 4ka. ()

George Stobbart

Trochu zdĺhavý kancelársky thriller o šéfovi firmy, ktorého pristihnú krvavého vo výťahu, so sekerou v ruke a mŕtvou ženskou na zemi. Je odsúdený, no počas požiaru sa mu podarí utiecť a do kancelárie unesie ľudí, ktorí mali niečo spoločné s jeho uväznením. Tým poskytne svoje papiere a pod hrozbou smrti ich núti makať na tom, aby našli iného (skutočného?) vraha. Škoda, že je to až príliš stereotypné, pretože to mohlo byť určite lepšie; ako ukázala hlavne záverečná tretina a z priemeru to u mňa neťahá ani nudné herecké osadenstvo, v čele s divným psychošom, ktorý vyzerá ako nepodarený klon Dennisa Quaida s parochňou. ()

J*A*S*M

V pohodě nenáročné hororové béčko. Šest zavřených lidí, jedna místnost (a přilehlé okolí), jeden psychopat. Ještě před pár lety byl tento typ filmu k vidění na každém rohu (pod vlivem série Saw), nyní už je to spíš výjimka, neboť koncept "X lidí, jedna místnost" se povážlivě vyčerpal. Ale takhle jednou za rok se to bez problémů dá, zvlášť když psychopat je sympaťák, krve a gore tak akorát a celkový stupeň debility není nijak extra do očí bijící. ()

Aluska88

Redd Inc. přináší sice možná průměrný, ale velmi příjemný a výborně zpracovaný thriller se sympatickým ústředním antihrdinou ztvárněný Nicholasem Hope, který mi připomínal Douga Bradleyho. Během sledování jsem zaregistrovala jeho přízvuk, a když jsem se pak podívala na jeho profil a zjistila, že je to Brit, pomyslela jsem si "Já jsem to věděla!" Thomas Reddman je charakterní psychopat, jemuž se tým nějakých šílených doktorů dostal až příliš "do hlavy." Pomsta by mohla být velice krutá, ale pan Reddman se na to rozhodne jít systematicky a docela i lidsky. Jeho plán je propracovaný a jeho vybrané oběti nemusí trpět, pokud se o to samy nezapříčiní. Pořád jsem si říkala, jestli je on skutečně vrah, nebo je jím někdo tam venku. Nebo uvnitř...? Některé scény jsou hodně gore a závěr s odhalením také mírně překvapil. Celkově jsou Inhuman Resources solidní žánrovkou přinášející čerstvý závan v podobě námětu. ()