Reklama

Reklama

Nothing Left to Fear

Trailer

Obsahy(1)

Mladá rodina se vydává přes polovinu země do domu, kde chce začít znovu a zapustit tu kořeny. Idylické městečko vyvolává dojem, že se to podaří. Nikdo však netuší, že je čeká příběh zrady a zla, o jakém se jim nezdálo ani v nejhorších snech. Komplikovaný vztah dvou sester, z nichž každá hraje významnou roli ve starobylém rituálu, rozpoutá běsnění, které změní rodinu navždy. Příběh vyplývá z folklóru kolem starobylého města Stull v Kansasu. Místní obyvatelé věří, že město je jednou ze sedmi bran pekla. (10doktor10)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (50)

Havaj8 

všechny recenze uživatele

Vždycky je lepší do toho filmu jít bez vědomí, o čem to asi bude. Začátek, i když pomalejší tak celkem bavil, rodinka se stěhuje na venkov, kde číhá nějaký venkovský tajemno, a dokázalo to vtáhnout a počkat si o co půjde. Už jenom díky tý sympatický zrzce, kolem který co se převážně točilo. Ale jakmile nám ukážou, kde je problém a o co jde, tak už to zas ty grády ztratí a prostě to jede podle nalajnovanejch not. Nijak extra to nenudilo, ale že by to nadchlo...navíc to nemělo ani pořádně hlavu a patu, takže podprůměrnej film, kterejch je všude tolik. ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Opět trailer předčil film. Škoda. Vážně mě upoutal, hlavně svoji tématikou. Žádný klasický exorcismus, ale démon pěkně se procházející rovnou po baráku. Jak jsme ale zjistili, naneštěstí to vůbec nefunguje. Scénář byl po celou dobu dost hluchý a chabý. Pointa jak na místě vycucaná z prstu. Příběh se začíná trochu vyvíjet až tak po šedesáté minutě a ani tento převrat neničí tu nudu kolem, která navíc ani nemá hlubší smysl. Jediná věc, která mi u tohoto filmu působila infarkt, byla ta, když už se mi u té nudy klížily oči a najednou se zvuk zesílil snad o sto decibelů a vyprostil mě na nohy docela trapnou táhnoucí se lekačkou. Ani tohle ale není za plus. Už těm trailerům přestanu věřit. ()

Reklama

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý horor. Hoci sa v ňom toho za prvú hodinu moc neudeje, užil som si (bez znalosti obsahu, komentárov či traileru) premýšľanie o čo tam asi pôjde; či iba o bláznivú komunitu, obetovania, reálne / historické / nadprirodzené zlo, alebo dokonca niečo iné. Keďže ono je od začiatku jasné, že s tými ľuďmi niečo nie je v poriadku a to mystérium a nebezpečenstvo visiace vo vzduchu udržiavali moju pozornosť. V záverečnej polhodinke to už potom vypuklo a nastal príjemne napínavý horor (s pekným využitím kombinácie praktických a CGI efektov), takže som spokojný a nechýbalo veľa, aby som šupol vyššie hodnotenie. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Nemám moc rád označení „příběh se opírá o městkou legendu – nebo podle skutečné události“, ale když jsem se porozhlédl po internetu, tak o městečku Stull skutečně kolují nejrůznější zvěsti a to především v souvislosti se sedmi pekelnými branami. Takže jsem trošku změnil názor k tomuto filmu, který ovšem ani tak není ničím výjimečný. Dle mého je stopáž zbytečně přemrštěná, protože víc než polovina filmu je naprosto nezajímavá a závěrečné vyvrcholení „vyzrazení pointy“ je nedostatečné a více méně postrádá logiku (Proč to vlastně všechno dělali?). Tu postrádá i chování přeživších členů rodiny, kteří se povětšinu filmu stejně chovali jako úplní tupci. Režisér si prostě usmyslel, že natočí další béčkovou podívanou opírající se o okultismus a démony, jenže jaksi pozapomněl na jednu důležitou věc a to pořádně zaujmout diváka, aby mu u toho neusnul nudou. Pořádná atmosféra se totiž dostaví tak dvacet minut před koncem a to je sakra málo. Ani Anne Heche to nezachránila, protože jí to její postava matky neumožnovala...(více na: http://solo-solosworldofhorror.blogspot.cz/2014/01/nothing-left-to-fear-2013.html ) ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Slash by měl zůstat u cilindru, retka a brnkat si ty svoje zrádcovské notičky do svojí posraný kytary a nesrat se do filmu.Námět není vůbec špatný, ale tak mizernou režijní práci jsem neviděl od založení studia Asylum.Téma, ač je otřepané, je inspirované legendou o jedné z bran pekelných, kde místní obyvatelé musejí démonům dávat oběti, aby sami démoni nevystoupili z bran pekla a nezničili svět.To režisér ve filmu vůbec nevysvětlí a démona jen vzbudí a zase nesmyslně uspí, pro diváka neznalého amerického folklóru je to v prdeli, protože bude nadávat režisérovi, že děj nedává žádný smysl, já ho nesnáším za to, že spolehá na diváky, že tuhle historku všichni znají.Začátek docela ušel a první snová scéna byla skvělá, jenže pak nám rejža servíruje neskutečně rozvleklý a nudný děj, kde jsou dlouhé a zbytečné záběry úplně na všechno a na všechny.Atmosféru to má jak americký nezávislý indie film šmrncnutý Twajlajtem a to je u hororu prostě v prdeli.Démon je sice dobře udělanej, jenže když přijde na scénu už z ní nesleze, nevydává žádné zvuky, nejsou tu žádný lekačky jen opět série strašně dlouhých a unylých scén úplně o hovně, bez atmosféry.Všechnu tu zoufalost navíc dokonale ničí příšerná Slashova muzika, která se do hororu vůbec nehodí a celé to ve finalé vypadá jako jedna neumětelská fraška.Nápad by ušel, ale to by nesměl být režisér totální břídíl a producent Slash vysmažený kretén.Vždycky jsem byl zastánce Axla Rose, protože když Slash něco dělá, dělá to na půl a v tomhle případě na 10%.Mrdka, která si zaslouží opovržení a zapomenutí. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • Snímku produkovala spoločnosť Slasher Films, založená Slashom, gitaristom skupiny Guns N' Roses, ktorý k filmu taktiež vytvoril soundtrack. (xpantherx)

Reklama

Reklama