Nothing Left to Fear

Horor

USA, 2013, 100 min

• zbyshek

Začátek nevypadal zle, ani prakticky schéma začínajícího děje, ale poté se to zvrhlo v nic neříkající, miš maš démonskou horor story. Sympatická hlavní hrdina je tak asi jediné velké pozitivum, které jsem tu našel. Ostatní aspekty se pohybovali hluboko pod úrovní pomyslné linky, které oddělují dobré horrory od špatných. Nebylo se tam ani pořádně čeho bát, nejvíce pokusů bylo v první třetině, ale pak jako by si tvůrci řekli, že to přestanou zkoušet, a radši ten film pošlou do kytek. 20%.(6.4.2014)

• Bobik9

Velmi slabé! Hodinu se neděje prakticky nic a to člověka udržuje v naději, že ho čeká napínavé finále s dobrou temnou atmosférou, kterou by podobný nápad měl nabídnout. Nestalo se. Zbylých 40 minut se děje ještě větší nic než předtím. Dva mladí lidé běhají po vesnici a za nimi démonická sestřička připomínající Samaru z Kruhu (jen podstatně méně strašidelnou). Nevím, proč se Slash dal do produkování takovýchto kravin. Ani účast Anne Heche nechápu.(11.2.2015)

• akisha

Název nelže v minimálně jedné věci. Slušňácká rodinka pastorova je tak otřesná, že jen těžko s nimi soucítit. Anne Heche příšerná, toužila jsem jí zabít. Z jejich dětí se mi zdála sympatická jenom dcera posedlá démonem. Příběh je tak fádní, že se k němu ani nelze moc vyjadřovat. Co ale zklame nejvíc je to, že to není vůbec, ale ani trošičku strašidelný. Ani záhadný to není. Ani krvavý. A ty dva mlaďoši a jejich románek - ech... Clancy Brown se tam vyskytoval příliš málo na to, aby to vytáhl trochu vejš, ale řvát umí fakt moc pěkně. Skutečně horor o hovně.(19.9.2016)

• korbitch22

Slash by měl zůstat u cilindru, retka a brnkat si ty svoje zrádcovské notičky do svojí posraný kytary a nesrat se do filmu.Námět není vůbec špatný, ale tak mizernou režijní práci jsem neviděl od založení studia Asylum.Téma, ač je otřepané, je inspirované legendou o jedné z bran pekelných, kde místní obyvatelé musejí démonům dávat oběti, aby sami démoni nevystoupili z bran pekla a nezničili svět.To režisér ve filmu vůbec nevysvětlí a démona jen vzbudí a zase nesmyslně uspí, pro diváka neznalého amerického folklóru je to v prdeli, protože bude nadávat režisérovi, že děj nedává žádný smysl, já ho nesnáším za to, že spolehá na diváky, že tuhle historku všichni znají.Začátek docela ušel a první snová scéna byla skvělá, jenže pak nám rejža servíruje neskutečně rozvleklý a nudný děj, kde jsou dlouhé a zbytečné záběry úplně na všechno a na všechny.Atmosféru to má jak americký nezávislý indie film šmrncnutý Twajlajtem a to je u hororu prostě v prdeli.Démon je sice dobře udělanej, jenže když přijde na scénu už z ní nesleze, nevydává žádné zvuky, nejsou tu žádný lekačky jen opět série strašně dlouhých a unylých scén úplně o hovně, bez atmosféry.Všechnu tu zoufalost navíc dokonale ničí příšerná Slashova muzika, která se do hororu vůbec nehodí a celé to ve finalé vypadá jako jedna neumětelská fraška.Nápad by ušel, ale to by nesměl být režisér totální břídíl a producent Slash vysmažený kretén.Vždycky jsem byl zastánce Axla Rose, protože když Slash něco dělá, dělá to na půl a v tomhle případě na 10%.Mrdka, která si zaslouží opovržení a zapomenutí.(11.9.2014)

Bez ohledu na názory jiných - já se bavila...Mě tohle prostě baví - stěhování z města do zapadákova plnýho "podivínů", rádoby milostná zápletka, kletba, posednutí démonem. Navzdory nadprůměrně dlouhé stopáži jsem se vůbec nenudila. Jo mohlo by být více akce a možná krve, ale mě tahle zápletka sedla. Navíc herci v pohodě, atmosféra a masky taky...prostě lehce nadprůměrné pokoukání, nechybělo moc abych dala 4*. Za mě 65%(2.10.2013)

• - Snímku produkovala spoločnosť Slasher Films, založená Slashom, gitaristom skupiny Guns N' Roses, ktorý k filmu taktiež vytvoril soundtrack. (xpantherx)