La Luna

• USA La Luna
Ukázka z filmu 2
Krátkometrážní / Animovaný
USA, 2011, 7 min

Nadčasová bajka o mladém chlapci, který dospívá za velmi zvláštních okolností. Dnes večer jej poprvé tatínek a dědeček berou do práce. Ve staré dřevěné bárce se zastaví daleko na moři a vyčkávají. Chlapec je překvapen, když zjistí, že jeho rodina je nejneobvyklejší ve své branži. Měl by následovat příkladu svého tatínka nebo dědečka? Bude schopen najít svou vlastní cestu uprostřed jejich protichůdných názorů a letitých tradic? (mr.filo)

T2

Pixar vie zaujať aj čo sa týka krátkometrážnych shotov, opäť ide o roztomilú vec s príjemným Talianskym podmazom. /videl v kine: 80%/ _Poznámka: Krátkometrážny film La Luna je uvádzaný v kinách pre rozprávkou Neskrotná. ()

Davies182

První novodobý pixarovský kraťas čistě pro efekt, nic víc. Ne vždy všechno zachrání perfektní přehlídka špičkové CGI. ()

Foox

Atmosférou Vás hned vtáhne na celejch 7 minut a nepustí až do konce, samozřejmě dokonalá animace, jak bývá u Pixaru zvykem. 90% ()

Stanislaus

Doslova hvězdně obsazená animovaná jednohubka o jednom z nejoriginálnějších povolání, ve kterém se divák dozví, jak to vlastně funguje s fázemi Měsíce. ()

honajz

Takové miloučké, až je to pro mne přemiloučkované. Nápad - inu dobře, řekněme, že ano, má nějakou fantazii. Ale prostě jsem možná čekal, že se stane víc, nebo že bude ještě nějaký zvrat, nevím. ()

Dydzej

Pixar nezklamal. Originální námět, skvělé zpracování a hezká animace. Co víc bychom od krátkého filmu chtěli. Jestliže někdo tvrdí o BRAVE, že není úplně pixarovská, tak tento kraťas to víc než kompenzuje. 8/10 ()

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky