poster

La Luna

 • USA

  La Luna

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2011, 7 min

Režie:

Enrico Casarosa

Scénář:

Enrico Casarosa

Hrají:

Tony Fucile

Producenti:

Kevin Reher

Střih:

Steve Bloom
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • easaque
  ***

  od kluků z Pixaru je to docela nápadité a dá se říct i poetické. Bohužel to občas spadne k vypočítané dětinské naivitě. Přesto se mi to i díky pointě líbilo a dávám lepší 3hvězdy. Narozdíl od jiných nabízím rovnou odkaz v 3D zobrazení: http://www.youtube.com/watch?v=zwugJuMYzvQ ;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ](23.5.2013)

 • Matematicka
  ****

  Pěkná pohádka o tom, co by mohlo být, kdyby... se lidé museli věnovat i takovémuto "řemeslu". Vizuálně i atmosférou velice podmanivé, našim malým holčičkám se to po této stránce moc líbilo. Jinak buďme rádi, že to řešit nemusíme a že je o tyto věci dobře postaráno i bez lidského přičinění (nemusíme se tedy dohadovat, jestli budou lepší hrábě či koště :-))...(10.1.2013)

 • Kingjiri
  ***

  Tenhle kraťas jsem viděl náhodou, protože byl promítanej před Rebelkou. Ze začátku jsem se mylně domníval, že jde o předlouhou znělku nějakýho filmovýho studia. Kvalita animace nebyla uplně nejlepší a pointa byla sice dobrá, ale na zadek mě neposadila. Existujou i mnohem lepší kraťasy a La Luna je "jen" příjemnej průměr.(6.9.2012)

 • T2
  ****

  Pixar vie zaujať aj čo sa týka krátkometrážnych shotov, opäť ide o roztomilú vec s príjemným Talianskym podmazom. /videl v kine: 80%/ _Poznámka: Krátkometrážny film La Luna je uvádzaný v kinách pre rozprávkou Neskrotná.(15.9.2012)

 • kaylin
  *****

  Když je krátký animák krásný, tak to na vás musí zapůsobit. Tohle se podařilo snímku "La Luna" v plné parádě. Trochu nečitelný příběh, alespoň z počátku, který se mění v magický s krásným poselstvím. Pixar opět ukazuje, jak je inovativní, tentokrát především v nápadech, které je možné realizovat. Proč trochu nezabrousit do snů? Nemohu si pomoc, ale připomíná mi to tvorbu kreslíře Vhrsti.(13.11.2013)

 • - Krátký animovaný film byl v kinech promítán jako předfilm před snímkem Rebelka (2012). (Andrew78)