Wild Life

Animovaný / Krátkometrážní / Western

Kanada, 2011, 14 min

Keith Dinicol
  • Houdini

Oscar 1 nominace: Krátký animovaný film(27.2.2012)

tento animák mě moc nezaujal, i když asi má své kvality - zajímavá animace a vytvořená atmosféra. Byl na mě docela ukecanej, tak jsem se svou chabou angličtinou moc nepochytil, ale pochopil jsem o čem je. Posoudil můžete tady: http://www.youtube.com/watch?v=WtbkNCc0tj4 jestli jsou mé slabší 3 hvězdičky oprávněné. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ](27.5.2013)

Kromě ztvárnění opravdu nic extra. Ale má svoje světlé momenty a nominace se mi zdá oprávněná(8.5.2012)

Kanadská Alberta v roce 1909 nabízí široce otevřené prérie Divokého západu distingovanému mladému Angličanovi dobrých mravů, aby si vyzkoušel farmaření, avšak jeho láska k badmintonu, k nicnedělání a k alkoholu ho nepřipraví pro drsné podmínky Nového světa. Kreslený snímek čerpá z westernů, z přírodopisných dokumentů a z reportáží očitých svědků. Wild Life je o kráse nezkrocené prérie, záchvěvech stesku po domově a o bláznovství nebezpečného života mimo kontext. Ironie na Kanadské hranici.(30.1.2012)

• Ice123

Poměrně nazajímavý animovaný roční pobyt angličana v drsné prérii na začátku 20tých let. Připomnělo mi to film "Into the Wild", který se s tímto nedá srovnávat, jelikož byl mnohem lepší, ale dějově je mu tento krátkometrážní snímek podobný.... 35%.(24.2.2012)