"Dnes večer si otestujute svoje hranice a konečne dokážete, či si zaslúžite našu pomoc."  Brat Iris (Brittany Snow) potrebuje okamžitú transplantáciu kostnej drene, na ktorej úhradu jej finančné príjmy nestačia. Východisko z neľahkej situácie ponúka Lambrick Foundation, rodinná firma, ktorá chce pomôcť. Jediné, čo je potrebné urobiť, je v priebehu jedného večera sa spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi zúčastniť hry na ich honosnom sídle a vybrať si medzi voľbou A alebo B. Na rozhodnutie je určených iba niekoľko sekúnd a bud' budú držať všetci spolu ako tím, alebo postupne eliminovať jeden druhého. Avšak aké sú skutočné možnosti? Je táto hra o tom, aby si súťažiaci pomáhali, alebo sa postupnou elimináciou ostatných prebojovali k víťaznému koncu? (sochoking)

darkrobyk

,,Vem žiletku a do toho! Můžeš si vybrat, pravé oko, nebo levé...chi, chi..." Filmů s hrami je řada - vadí - nevadí, A nebo B, tahle možnost je hrozná, ale můžeš si vybrat horší... Skupina sadistických prasat (nějak jsem si vzpomněl na Saló) vlastní bohatou nadaci, z jejíchž peněz by ráda přispěla nějakému chudákovi. Stačí jen, když vyhraje v takové veselé hře...kdo přežije... Hned první eliminace hráče pěkně vyšokuje a oni si pozdě uvědomí, do čeho se namočili. Brutalita filmu nespočívá ani tak ve fyzickém mučení (i když je ho požehnaně), jako v kladení otázek, kam až lze zajít: pro peníze, pro radost, pro přežití. Úlisný Re-Animátor J.Combs roztáčí ruletu smrti, ale sám si ponechává ruce čisté. ,,Já? To způsobilo vaše rozhodnutí!" Málokdy se mi daří odhalit konec filmu dopředu, zde jsem měl ale poměrně dlouhou dobu před závěrem jasno - dokonce i s tou třešničkou (jinak to přeci ani dopadnout nemohlo!). Mám neblahý pocit, že podobných organizátorů zvrácených her a všeho odhodlaných hráčů běhá po světě kopice... ()

pornogrind

V podstatě novější klon Vile.A musím přiznat,že VILE mi sedlo víc.Asi proto,že v tomto filmu vím o postavách úplný hovno(až na hlavní hrdinku),tudíž s nimi nemůžu soucítit a je mi v celku jedno jak to dopadne.V tomto případě by větší představení postav nebylo na škodu.Konec dobrej.Ale nepřekvapil.Méně krvavé a méně atmosferické(než VILE),ale i tak zábavné. ()

Eliott

Filmy podobného typu mám moc rád. Tohle mne však nijak zvlášť neoslnilo. Bylo to dobré, ale příliš uspěchané a jednoduché na to, aby se to zařadilo někam výš. To dokazují hry jako například dej šok sobě nebo sousedu, což mne bavila pouze díky zlomyslnosti Sashy. Mimo to zde bohužel nebyl žádný prostor pro pletichy, či zášť a plánování možné odvety. U druhé hry mne navíc mírně popudilo, že se všechny údery soustředí pouze na jednoho účastníka. Jinak zde opět nebyl prostor pro rozbíjení vztahů soutěžících a opět září pouze výše zmíněná pornohvězdička. Větší drama se nekoná a vzniká pouze aliance hodných lidí. Odboj dobromyslů však příliš nedomyslel fakt, že propuštěn může být pouze jeden z nich. Následuje povedeně zpracovaný zvrat, jenž považuji za zlatý hřeb celého thrilleru a posléze se film vrátí do původních kolejí a pokračuje se ve hraní. Nespravedlivě nastavené podmínky se v závěru promítnou ještě jednou v poslední hře, kdy mne následné rozhodnutí finalisty ani nijak nepřekvapilo. Tento hořko sladký happy end mne však na celém díle překvapil nejvíce. Film si budu dlouho pamatovat, ale jedná se pouze o lehce nadprůměrné dílo. 69% ()

misterz

Tak toto mi neskutočne sadlo. Aj napriek ošúchanému námetu, dokázal režisér vyťažiť maximum. Celkové natočenie a herecké obsadenie bolo perfektné. Od začiatku sa kontinuálne buduje dusivá atmosféra a s ňou spojený psychologický rozklad jednotlivých postáv. Vo filme neišlo iba o to zavrieť skupinku ľudí do miestnosti a za sľúbené peniaze čakať až sa sami postupne vyradia z hry. Páčilo sa mi zobrazenie vnútorného boja medzi svedomím a pudmi a s tým spojený vývoj jednotlivých postáv až do samotného konca, ktorý bol presne podľa môjho gusta. Film rozhodne doporučujem, hlavne milovníkom psychologických thrillerov. 85/100 ()

Wacoslav1

Teda nemyslel jsem, že si z toho ucáknu, ale tohle bylo velmi slušný maso. Filmíky na podobný téma mám rád a tyhle vzájemný vyvražďovačky, pokud se ještě navrch nesnaží tvářit se příliš vážně, mám opravdu v oblibě. Nevidím to sice na nic extra úžasnýho, ale i tak jsem se velmi slušně zabavil. Každopádně budu li na tom jako hlavní hrdina filmu, tak radši důstojně pojdu, než abych nechal lidi aby se mezi sebou mastili jak ptáci a zabíjeli jenom abych přežil. Za to moje ubohá existence fakt nestojí.70% ()

• Filmovanie snímky prebiehalo v kalifornskej Pasadene. (MikaelSVK)
  • Přestože se polovina filmu odehrává v jedné místnosti, natáčení probíhalo přesně rok. (rob_troy)