Reklama

Reklama

Všechno, co chceš

  • Velká Británie Absolutely Anything (více)
Trailer 1

Mimozemská civilizace nalezne ve vesmíru letící sondu vyslanou z planety Země, která obsahuje informace o lidské rase. Mimozemšťané diskutují o tom, zda Zemi zničit, nebo učinit lidstvo dalším členem mezigalaktické rady. Jako test dají náhodnému mladému muži na deset dnů neomezenou moc dělat absolutně cokoliv. Pokud tento muž využije svou moc k páchání zla, bude Země zničena. Vybraným člověkem je Neil Clarke, učitel, kterého ředitel školy Robinson nesnáší za jeho pozdní příchody. Neil, který si je vědom své nově nabyté síly, si přeje, aby mimozemšťané zničili třídu nenáviděných studentů. A mimozemšťané skutečně zabijí všechny žáky této třídy. Aby napravil smrt svých studentů, přeje si, aby všichni, kteří zemřeli, zase obživli. Jenže tím způsobí, že obživnou úplně všichni mrtví na celém světě, včetně mrtvých na pitevnách i v hrobech, proto si Neil rychle přeje, aby k výbuchu, který způsobil smrt studentů, nikdy nedošlo, čímž vrátí zpět všechna předchozí přání… (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (186)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Pre mňa najvtipnejší film roku. Námet o nadľudských schopnostiach je síce dávno prevarený jak průpovídky starej matere, no celé je to tak sviežo, chytľavo pojaté a odohraté; že N0 problemos. Peggov nesilený humor sa ešte stále neprejedol a nestarnúca kočka Kate dostala po 3 rokoch konečne rolu, ktorá nie je zbytočná či nevýrazná. K tomu excelentne dementný bimbo záporák a luxusný pes Robina (R.I.P. master) Williamsa, pri ktorého scénkach som sa z chuti nasmial ako už dlho nie. Štýlovo anglicky natočené, zábavné a napriek značnej absurdnosti tak-nejak príjemne prirodzené. Made my day /hovno day- month. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Jak mám Simona Pegga rád, tak se mi zdá, že filmy, kde má hlavní roli a není tam Nick Frost nestojí za nic. Tohle mi chvílemi přišlo, jako špatná česká komedie. Jasně, má to pěkné efekty, jenže ty jsou vlastně k ničemu a těch pár vtipných scén to nezachrání. Dobře zahrané postavy se chovají divně a celé to působí dost křečovitě. ()

Reklama

ORIN 

všechny recenze uživatele

Film, který se nesmí brát vážně. Pokud by se vážně brát začal, začne vyvstávat velké množství nelogičností a námitek typu: „Proč dělá tohle, proč raději neudělá tohle, já bych udělal tohle.“ Proto je lepší nad filmem příliš nepřemýšlet, nechat ho volně plynout a užívat množství komických situací a montypythonovských gagů. ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Pokud někdo četl povídku "Muž, který uměl dělat zázraky" ihned zbystřil, že tady něco nehraje. Ano, vždyť to totálně tu povídku vykrádá. Jenomže tehdy tomu muži onu schopnost konat zázraky nepřidělili mimozemšťani, ale prostě je najednou měl. Dokonce taky běžel do parku, celý hysterický, cože se to s ním jako děje. A když se k němu řítil strážník, poslal ho k čertu a milý strážník zmizel. Pak ho občas, když si vzpomněl, posílal furt do San Franciska, aby mu nemohl uškodit a taky, že mu bylo líto nechávat ho v pekle. Simon Pegg zde podobně nechá "sebeošukat" Terryho Jonese, který si to profičí kolem jako mlíkař nebo co. Jako, proč ne. Celý film humorně frčí na hrdinově neschopnosti mít schopnosti. Načež i poukáže na zneužití takové moci. To je ostatně předmětem té původní povídky staré přes sto let. Přeze všechno mě to velmi bavilo a chvílemi jsem se smál, div jsem si nevytlačil tlusté střevo ven. A Simon Pegg byl letos velmi pohodový a přesvědčivý, bez křečí, jak ho mám zafiksovanýho z jiných filmů (např. Star Trek apod.) Doporučuju. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„MOCÍ MNĚ SVĚŘENOU INTERGALATICKOU RADOU NADŘAZENÝCH BYTOSTÍ TÍMTO VYDÁVÁM ROZKAZ KE ZNIČENÍ PLANETY ZEMĚ.“ /// Tož sonda ((říkejme ji třeba Voyager), nesoucí poselství jiným světům, dorazila k cíli… Klub nadřazenejch (mimozemskejch) bytostí a jeho test, ke kterýmu si vybrali S.Pegga, zavání trhlou šíleností, narvanou anglickým humorem. Dlouho je to hříčka, jako že co by bylo, kdyby se mně splnilo každý přání (prostě mávneš rukou a … (hergot, ať je bílej!)). Přesně tak, takže často sou to debiloviny, který ani nejsou moc vtipný. Připomíná to narychlo spíchnutou jednohubku, takový „dovnitř-ven“ a hned zapomeň. Což je škoda, páč Kate by stála za zapamatování! Aspoň, že si tady MonthyPythoni pěkně pokecali… (a taky Robin Williams). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chtěl bych absolutní moc (nebo prsten Arabely). 2.) Zjistím, proč se (možná!) Robin Williams zabil. 3.) Thx za titule „blacklanner“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (39)

Zajímavosti (10)

  • Úvodnú pieseň "Absolutely Anything and Anything At All" naspieval bubeník skupiny Queen Roger Taylor. (megajalec)

Související novinky

Zemřel Terry Jones

Zemřel Terry Jones

23.01.2020

V nedožitých 78 letech nás v úterý opustil velšský herec, scenárista, režisér a v neposlední řadě spisovatel, Terry Jones. Člen světoznámé britské komediální skupiny Monty Python vystudoval… (více)

Monty Python: Nečekaný návrat!

Monty Python: Nečekaný návrat!

28.01.2012

A teď pro vás máme něco úplně jiného. Nemusíte mít jejich humor rádi. Ale to je asi tak všechno, co můžete proti kultovnímu statusu snad nejúspěšnější komediální grupy všech dob dělat. A pokud je… (více)

Reklama

Reklama